Коттеджный городок "Наполи"  с. Байковцы-GVW

Объект: Жилой комплекс "Наполи"

Адрес: с. Байковцы

Дата сдачи:

Сдача — 3 кв. 2016, завершено остекление

Ссылки:

::: Сайт проекта

Описание :

Ми враховуємо потреби господарів житла, вибудовуючи і нарощуючи внутрішні об'єми приміщень згідно з тим, що в них буде відбуватися, і які предмети обстановки потрібно передбачити. Кожен котедж має площадку для авто, терасу з мангалом та лаунж зоною.

Кожен мешканець може робити у своєму приміщенні все, що хоче: несучим є тільки зовнішній периметр стін. Транзитні інженерні мережі з лічильниками індивідуального споживання логічно винесені, щоб власники будинку були захищені від проблем, пов'язаних з експлуатацією загальної інфраструктури.

У наших котеджах немає «мертвих» і темних зон, які не приносять власникам користі, але позначаються на вартості покупки.Планування сприяють сімейній атмосфері
Тут є місце для збору і спілкування всієї родини, і у кожного є місце для відпочинку і усамітнення.

Енергоефективний Еко будинок. Будівельний стандарт-Пасивний Будинок. Степінь готовності-«Під ключ». Будуються по технології-Канадський дім (Sip–панель). Енергоспоживання на опалення та кондиціонування-до 10 раз нижче від будівель зведених за традиційною технологією. Будівельна концепція Пасивний Будинок найсуворішим енергетичним стандартом скороченням споживання енергії для опалення будівель на 90%. Для прикладу-звичайний будинок на опалення споживає в середньому-300кВт•год/м2•рік, сучасний утеплений цеглянний.

В будівництві та в облицювальних роботах використовувадись якісні енергоефективні матеріали. Покрівля з натуральної черепиці, стіни та пере стінки з цегла, фасад – короїд дерево та камінь.
Опалення передбачена можливість обладнання як газовим так і твердопаливними котлами, енергозберігаючі вікна та двері з гарантією більше 15 років.

С. Байківці одне з найбільш розвинутих сіл. Село поєднало в собі всі переваги життя у місці: зручний громадський транспорт, з села однаково зручно добератися, так наче ви живете в одному з спальних районів міста. В селі є централізована каналізація та водопостачання, вам непотрібно турбуватися про септики та інші питання. Якісне дорожне покриття, сучасний садок, школа та спортивні майданчики.
Тут є місце для збору і спілкування всієї родини, і у кожного є місце для відпочинку і усамітнення.