ЖК Rainbow House, ул. Радужная, 44

Ваше мнение о Новостройке?

  • Отлично

    Голосов: 0 0.0%
  • Хорошо

    Голосов: 0 0.0%
  • Нормально

    Голосов: 1 100.0%
  • Плохо

    Голосов: 0 0.0%
  • Отвратительно

    Голосов: 0 0.0%

  • Всего проголосовало
    1

Katerina

Познавший Дзен новостроек
#1
ЖК Rainbow House

13223.jpg 13224.jpg

сайт застройщика ссылка

Расположение: Новостройки Киева, Днепровский р-н, ул. Радужная, 44

Дата сдачи: 4 кв. 2015

Этажность: 4 + мансарда

Технология строительства: кирпичная
Стены: кирпич
Утепление: пенопласт, минеральная вата
Отопление: индивидуальное
Высота потолков: 2,8 м
Количество квартир: 50
Паркинг: гостевой

Инфраструктура района:
Водоем и парковые зоны возле вашего дома - Озеро Радужное,Парк Аврора,Парк Победа.Близость к метро — неоспоримое преимущество,10
минут до метро,30 минут до центра города.
 
Последнее редактирование модератором:
#3
Ход строительства ЖК Rainbow House на Ноябрь 6, 2015

Закончены фасадные работы. Закончены работы по монтажу кровли.

fasad.jpg roof.jpg
 

Ivan111m

Новенький
#7
УВАГА УВАГА!!!!!! ШАХРАЇ

ЖК Rainbow House

Посмотреть вложение 4704 Посмотреть вложение 4705

сайт застройщика ссылка

Расположение: Новостройки Киева, Днепровский р-н, ул. Радужная, 44

Дата сдачи: 4 кв. 2015

Этажность: 4 + мансарда

Технология строительства: кирпичная
Стены: кирпич
Утепление: пенопласт, минеральная вата
Отопление: индивидуальное
Высота потолков: 2,8 м
Количество квартир: 50
Паркинг: гостевой

Инфраструктура района:
Водоем и парковые зоны возле вашего дома - Озеро Радужное,Парк Аврора,Парк Победа.Близость к метро — неоспоримое преимущество,10
минут до метро,30 минут до центра города.
УВАГА УВАГА!!!!!!!!
Люди, не ведіться на цих шахраїв, не вкладайте гроші в цеглу, адже саме це вам намагаються продати в відділі продажу по вулиці Райдужна 44, 50, 60...
Вони не маючи жодних документів намагаються впарити вам житло яке ніколи не буде введено в експлуатацію...
Я сам хотів купити там квартиру і тому разом зі своїм юристом подав купу запитів до компетентних органів і ось які відповіді ми отримали:
1. При будівництві порушено цільове призначення землі
2. вул. Райдужна 50 не отримано містобудівні умови та обмеження
3. вул. Райдужна 44 порушені містобудівні умови та обмеження
4. КИЇВВОДОКАНАЛ не укладав з ними жодного договору на водопостачання та водовідведення
5.КИЇВЕНЕРГО договірних відносин в частині електропостачання об'єкта за адресою Райдужна 50 не має, живлення будинку здійснюється від дизельного генератора. Тільки уявіть собі...то капець взагалі...
Хоча я коли заходив до них у відділ продажу то вони мені показували начебто всі документи але дуже бігло, я не знаю кому і скільки вони дали хабара за них, та знайте, що то все фуфло, ви самі можете зробити запити до тих всіх органів які я виклав вище, та отримати ті самі відповіді і переконатися в тому власноруч.
ТОбто люди, я вас прошу, будте пильними та уважними, не викидуйте свої нажиті кошти на вітер та до карману шахраїв.
 

Ivan111m

Новенький
#8
УВАГА УВАГА!!!!!!!!
Люди, не ведіться на цих шахраїв, не вкладайте гроші в цеглу, адже саме це вам намагаються продати в відділі продажу по вулиці Райдужна 44, 50, 60...
Вони не маючи жодних документів намагаються впарити вам житло яке ніколи не буде введено в експлуатацію...
Я сам хотів купити там квартиру і тому разом зі своїм юристом подав купу запитів до компетентних органів і ось які відповіді ми отримали:
1. При будівництві порушено цільове призначення землі
2. вул. Райдужна 50 не отримано містобудівні умови та обмеження
3. вул. Райдужна 44 порушені містобудівні умови та обмеження
4. КИЇВВОДОКАНАЛ не укладав з ними жодного договору на водопостачання та водовідведення
5.КИЇВЕНЕРГО договірних відносин в частині електропостачання об'єкта за адресою Райдужна 50 не має, живлення будинку здійснюється від дизельного генератора. Тільки уявіть собі...то капець взагалі...
Хоча я коли заходив до них у відділ продажу то вони мені показували начебто всі документи але дуже бігло, я не знаю кому і скільки вони дали хабара за них, та знайте, що то все фуфло, ви самі можете зробити запити до тих всіх органів які я виклав вище, та отримати ті самі відповіді і переконатися в тому власноруч.
ТОбто люди, я вас прошу, будте пильними та уважними, не викидуйте свої нажиті кошти на вітер та до карману шахраїв.
 
Сверху