Ваше мнение о Новостройке?

  • Отлично

    Голосов: 2 33.3%
  • Хорошо

    Голосов: 2 33.3%
  • Нормально

    Голосов: 1 16.7%
  • Плохо

    Голосов: 0 0.0%
  • Ужасно

    Голосов: 1 16.7%

  • Всего проголосовало
    6

Nelli

Новостройки Украины
#1
28002.jpg 28872.jpg
Объект: ЖК Парус Riverside (Парус Риверсайд)

Адрес: Ужгород ул. Гленца, 16

Ссылки:
:::
Официальный сайт проекта ЖК Парус Riverside (Парус Риверсайд)

::: Информация про комплекс и покупку квартиры ЖК Парус Riverside (Парус Риверсайд) на портале

О комплексе:

Застройщик: Парус Development

Дата сдачи: 4 кв. 2020

Технические характеристики:

Класс комфорт

Домов 2

Этажность 5, 7, 9

Технология строительства монолитно-каркасная

Стены керамоблок

Утепление минеральная вата

Отопление индивидуальное

Высота потолков 2.8 м

Количество квартир 153

Паркинг гостевой

Состояние квартиры с черновой отделкой

Закрытая территория от авто и посторонних
 
#3
Купив квартиру в Парусі на 3 чергу, але початок будівництва в документації 2019 рік( літо ), а тепер 2020 рік і навіть нічого немає! Запитуюся в персоналу Парус і ніякої відповіді! Безвідповідальність капец! Як би Я знав, що таке буде! Ніколи б не звертався в Парус! Будьте уважні! Зателефонував до Львова в Парус, а мені у відповідь "Ми до Ужгорода нічого не маємо", а в Ужгороді кажуть, що Парус пов'язаний зі Львовом! Висновок: залишився без коштів і навіть будівництво не розпочалося на третю чергу! Що робити ? До яких працівників звертатися ? Я вважаю, що не Я один такий!
 
Последнее редактирование:
#4
Можемо зробити висновок про першу і другу чергу! Будівництво тривало 3 роки! Це капец! Видно, що люди безвідповідальні, а це саме погане!
 
#6
Парковка тільки підземна і ціна 7500$, а парковки біля будинку немає! Ще втирають "майбутня Школа і т,д" -це державне і ніхто не будую, а до Парусу ніякого відношення немає!
Всі бачимо, як будують будинки з парковками і гарним парком + стадіон і дитячний майданчик!
 

Amaretto

Новенький
#8
як на мене, так проєкт ідеальний на свої гроші - одне місце чого варте: район максимально спокійний, водночас усе, що потрібно - за кілька сотень метрів. Могла ж бути преміалка і фіг заробиш стільки грошей в осяжному майбутньому
 

kypiproday

Инвестор
#9
як на мене, так проєкт ідеальний на свої гроші - одне місце чого варте: район максимально спокійний, водночас усе, що потрібно - за кілька сотень метрів. Могла ж бути преміалка і фіг заробиш стільки грошей в осяжному майбутньому



планировки кстати от и до, от смартов до каких-то богических двухуровневых аппартаментов)
 

Saymon_Tregart

Знающий инвестор
#10
Я теж приколовся, реально були такі однушки і їх розхапали як пиріжки! У наступних чергах мають ще бути
82259ac5dae8cc8ece6249da3f8dc114.png
 

spiritto

Новенький
#16
Я б сказав нормально за нинішніми мірками, це якщо міряти старими панельними будинками де кухня була 7-9, то багато 🙂
 

Saymon_Tregart

Знающий инвестор
#17
У мене у батьків чешка чи щось таке було, та кухня 11 м2. Вважай хороми) Я до того що хатинка сама 42 метри та й кухня при цьому йде в розмірі адекватному
 

kypiproday

Инвестор
#19
так, подобається - у них планувань дивився багато через форму будинку, але ця практично ідеальна для однокімнатної
а чего "практически"? Прямая планировка, классика, лоджия с кухни - ммм, конфетка 👍👍👍
 
Сверху