Жилой комплекс "Scandia", г. Бровары, ул. Луценко

и то, и другое - неприятные крайности. все хотят парск с фонариками и мощенными дорожками, а не соседа в окне и болото с комарами (в лучшем случае). Потому и выбирают варианты, которые могут это предложить хотя бы в обозримой перспективе..) А что - большая плотность застройки этого жк по факту выходит?
Судя по фотографиям - дома стоят плотненько. Плюс на ЛУНе указывают, что в плане вообще 10 300 квартир и наземный паркинг на 3 200 паркомест. Это самый населённый ЖК на моей памяти
 
Я є інвестором 4-го будинку, який зараз знаходиться на стадії будівництва. Поки що всім задоволений, особливо місцем розташування. Якщо в когось є якісь сумніви, приїдьте й подивіться, ви закохаєтесь в це місце, тут тихо і затишно, а зранку та ввечері співають пташки.
 
Судя по фотографиям - дома стоят плотненько. Плюс на ЛУНе указывают, что в плане вообще 10 300 квартир и наземный паркинг на 3 200 паркомест. Это самый населённый ЖК на моей памяти
А ви не судіть по фото!! Якщо вас дійсно цікавить Скандія, то приїдьте і подивіться все на власні очі. В мене таке враження, що ви виражаєте свою критику аби формувати негативний імідж про цей ЖК. Так зазвичай поступають компанії - конкуренти.
 
Я постійно слідкую за тим як іде будівництво і наразі в мене не виникає сумніву в тому, що забудовник не встигне до кінця цього року здати ще два будинки. Ось наприклад ,я був на минулому тижні 6 травня (1 фото) і вчора сусіди скинули з будинку навпроти (2 фото). Це при тому, що зараз більшість забудовників взвгалі позупиняли будівництво, схиляючись на карантин... Висновки можете зробити самі.!

IMG_20200506_121340_.jpg IMG-7dd6a86b1c1e0ea451434ae4013390f8-V.jpg
 
Так, хтось вибирає життя для себе і для своїх дітей у загазованих містах на вершинах хмарочосів, нескінченне стояння у заторах, а потім безрезультатні пошуки парковки... це їх вибір. А хтось, більш далекоглядний, має можливість жити в невисоких будинках з унікальною архітектурою, на березі озера з парком. Пити чисту, артезіанську воду з крану, вільно відпускати своїх дітей у двір, який пильнує професійна охорона…
Кожен вибирає сам своє майбутнє і майбутнє своїх дітей.
А щоб переконатися, як дійсно гарно в ЖК Scandia – завітайте! Ласкаво просимо!
А наразі будівництво нових будинків йде як треба. У будинку D8 вже почали будувати 4-й поверх, а у будинку D4 – 5-й поверх. На будівництві суцільний «мурашник». :)
У готових будинках залишилось декілька квартир.
 

Вложения

А ви не судіть по фото!! Якщо вас дійсно цікавить Скандія, то приїдьте і подивіться все на власні очі. В мене таке враження, що ви виражаєте свою критику аби формувати негативний імідж про цей ЖК. Так зазвичай поступають компанії - конкуренти.
Удобно заявлять, что точка зрения, которая отличается от Вашей – заказная. Как сейчас выглядит жк я хорошо осведомлен. Но Вы хотите сказать, что в плане застройки нет 10 тысяч квартир? И что стоянка на 3 тысячи паркомест покроет нужды такого комплекса?
 
Удобно заявлять, что точка зрения, которая отличается от Вашей – заказная. Как сейчас выглядит жк я хорошо осведомлен. Но Вы хотите сказать, что в плане застройки нет 10 тысяч квартир? И что стоянка на 3 тысячи паркомест покроет нужды такого комплекса?
Доброго дня. Бути проінформованим не означає побачити на власні очі. Давайте перевіримо. Так, містечко розраховано приблизно на 10 тис квартир. Навіть з урахуванням, що у збудованих будинках залишилось тільки декілька незаселених квартир (можна вважати що заселені), паркомісць вистачає у любий час. У нас великий простір. Будинки, що зводяться зараз, мають свою територію, де також достатньо місць для автовласників. Враховуйте, що й територія, на якій може стояти Ваш автомобіль під пильною, професійною охороною - безпечно. А ще, додатково, більше 3 тис паркомісць буде у багаторівневих паркінгах - це буде цікаво вже тим, хто має на сім’ю 2 чи більше автомобілів. Це ДОДАТКОВО майже 60 паркомісць на кожен невеликий 5-8 поверховий будинок. Невже може бути мало? Завітайте до нас, переконаєтесь самі!
 
Удобно заявлять, что точка зрения, которая отличается от Вашей – заказная. Как сейчас выглядит жк я хорошо осведомлен. Но Вы хотите сказать, что в плане застройки нет 10 тысяч квартир? И что стоянка на 3 тысячи паркомест покроет нужды такого комплекса?
Я гадаю, що це дійсно великий і дуже амбітний проект, який передбачає понад 10 000 квартир по його завершенню. Чи зможе це забудовник реалізувати - подивимось з часом. Але особисто я в це свято вірю, тому і вирішив придбати для себе житло саме в цьому місці. І так, я гадаю що багаторівневі парковки на території комплексу значно покращать ситуацію. Більшість забудовників взагалі не переймається питанням автопаркінгу... А ось коли ви гадаєте, що на території комплексу тісно і "дома стоят плотненько..." , то ви помиляєтесь, адже місця між домами вдосталь і взагалі на території комплексу дуже просторно.
 

Nelli

Новостройки Украины
Ход строительства Жилого Комплекса
03.06.2020
Почали будувати 6-й поверх у будинку D4 та закінчуємо 4-й поверх будинку D8.
99557313_3943010052408242_1443077632424935424_n.jpg
 
Я гадаю, що це дійсно великий і дуже амбітний проект, який передбачає понад 10 000 квартир по його завершенню. Чи зможе це забудовник реалізувати - подивимось з часом. Але особисто я в це свято вірю, тому і вирішив придбати для себе житло саме в цьому місці. І так, я гадаю що багаторівневі парковки на території комплексу значно покращать ситуацію. Більшість забудовників взагалі не переймається питанням автопаркінгу... А ось коли ви гадаєте, що на території комплексу тісно і "дома стоят плотненько..." , то ви помиляєтесь, адже місця між домами вдосталь і взагалі на території комплексу дуже просторно.
А на территории комплекса планируется возведение многоуровневых паркингов? Как-то они не вписываются в моем представлении в скандинавскую концепцию.
 

Solnechnaya

Новенький
Я гадаю, що це дійсно великий і дуже амбітний проект, який передбачає понад 10 000 квартир по його завершенню. Чи зможе це забудовник реалізувати - подивимось з часом. Але особисто я в це свято вірю, тому і вирішив придбати для себе житло саме в цьому місці. І так, я гадаю що багаторівневі парковки на території комплексу значно покращать ситуацію. Більшість забудовників взагалі не переймається питанням автопаркінгу... А ось коли ви гадаєте, що на території комплексу тісно і "дома стоят плотненько..." , то ви помиляєтесь, адже місця між домами вдосталь і взагалі на території комплексу дуже просторно.
Вот Вы представьте, что такое парковка на 10 000 квартир. Если учесть, что за городом машина - не роскошь, а необходимость, то в большинстве семей может быть 2 автомобиля. Как показывает практика, запаркованы в таком случае оказываются как территория компекса, так и все окрестности.
 
Вот Вы представьте, что такое парковка на 10 000 квартир. Если учесть, что за городом машина - не роскошь, а необходимость, то в большинстве семей может быть 2 автомобиля. Как показывает практика, запаркованы в таком случае оказываются как территория компекса, так и все окрестности.
Ну, благо, хоть окресностей дофига..)))
 
Хід будівництва ЖК Scandia.
 

Вложения

Доброго дня. Місця для паркування вдосталь. Ніхто не паркується за межами ЖК. А ще, додатково, в проекті передбачено 4 критих паркінги, які задовольнять додаткові потреби мешканців у паркуванні.
Так, багато людей цікавляться, як дійсно виглядає паркування у ЖК Scandia. Тому публікуємо фото. Не вірите? Тоді запрошуємо до нас, будемо раді Вас бачити. Краще 1 раз побачити ніж 100 разів прочитати.
 

Вложения

Последнее редактирование:
Фотографії з останнього аерообльоту (2020.08.29).
На них гарно видно озеро, ліс, новобудови та частинку майбутнього парку. А також фото котловану під фільтрувальну станцію глибиною 4-5 метрів. ;) Можливо хтось досі шукає у нас болото!?
 

Вложения

Что будет делать ваша фильтровальная станция?
Доброго дня. Технічною мовою ця споруда називається "насосно-фільтрувальна станція", між собою ми говоримо просто - фільтрувальна. Вона призначена для роботи на артезіанській свердловині. Через неї відбувається і буде відбуватися водопостачання усього містечка (а це більше 10 тисяч квартир). На даний час проходить її реконструкція. Чому!? Тієї потужності, що ми маємо зараз, буде вдосталь на найближчі роки, але ми йдемо на випередження. Глобально нічого не змінюється, ми просто збільшуємо потужність насосної станції для водопостачання усього проекту ЖК Scandia.
 
Хід будівництва за 4 вересня 2020 року.
На фото: продовжуються роботи на фасаді, розпочали внутрішні роботи, утеплюємо дах, прокладаємо «ливнівку», бригади каменярів за роботою над будинком D7, майже закінчено скління будинку D4.
 

Вложения

Сверху