ЖК Rusaniv Residence (Русанив Резиденс) ул. Сверстюка

Ваше мнение о Новостройке?

  • Отлично

    Голосов: 2 16.7%
  • Хорошо

    Голосов: 7 58.3%
  • Нормально

    Голосов: 2 16.7%
  • Плохо

    Голосов: 1 8.3%
  • Ужасно

    Голосов: 0 0.0%

  • Всего проголосовало
    12

kypiproday

Инвестор
Он просто предназначен под подстанцию трансформаторную, поэтому и другие параметры и сроки)
 

Exit

Квартирант
А что за квартира видовая сейчас идет по акции? вроде метров 80 площадь
 

kreon

Знающий инвестор
Ось ця 2-кімнатна, вона всього одна з такою площею. Там просто дають дизайн-проект якщо підписуєшся.
 

Вложения

Exit

Квартирант
Это та что побольше спальня вроде, на 17 метров. А есть та что поменьше?
 

Exit

Квартирант
Прозрачный шкаф что ли сбоку? что-то мне не очень такой вариант, я бы предпочел более классический))
 

moxito73

Новенький
Прозрачный шкаф что ли сбоку? что-то мне не очень такой вариант, я бы предпочел более классический))
гардеробная скорее - никто не заставляет делать именно так, это просто вариант который видит дизайнер интерьера ("я художник я так вижу")
 

Nelli

Новостройки Украины
Ход строительства Жилого Комплекса
26.05.2021
З приходом літа роботи зі зведення Rusaniv Residence йтимуть ще інтенсивніше. Прямо зараз на будівництві завершується монтаж третього баштового крану.
Тож вже зовсім скоро ці розкішні краєвиди міста та Русанівського каналу зможуть споглядати не лише будівельники, але і щасливі власники квартир.
Підкреслимо, що Rusaniv Residence має ексклюзивне місцерозташування, на першій лінії біля води, тому мальовничі береги ніколи не закриють інші новобудови.
n_kran.jpg
 

kreon

Знающий инвестор
Важливо ж і текстом звіт давати, не всім все так просто зрозуміти - тримайте:
Секція 1 ⠀ Виконано бетонну підготовку під фундаментну плиту. Розпочинається армування фундаментної плити.
Секція 2 ⠀ Виконується набір плити перекриття на відмітці +15 400. Триває заливка вертикальних елементів на відмітці +12 100. ⠀
Секція 3 ⠀ Бетонується плита перекриття на відмітці +43 000. ⠀
Секція 4 ⠀ Виконується бетонування вертикальних елементів на відмітці +49 000. Прогрес цегляної кладки досяг рівня 11 поверху.
Також нагадаємо, що минулого місяця на будмайданчику було змонтовано третій баштовий кран.
 

Exit

Квартирант
Важливо ж і текстом звіт давати, не всім все так просто зрозуміти - тримайте:
Секція 1 ⠀ Виконано бетонну підготовку під фундаментну плиту. Розпочинається армування фундаментної плити.
Секція 2 ⠀ Виконується набір плити перекриття на відмітці +15 400. Триває заливка вертикальних елементів на відмітці +12 100. ⠀
Секція 3 ⠀ Бетонується плита перекриття на відмітці +43 000. ⠀
Секція 4 ⠀ Виконується бетонування вертикальних елементів на відмітці +49 000. Прогрес цегляної кладки досяг рівня 11 поверху.
Також нагадаємо, що минулого місяця на будмайданчику було змонтовано третій баштовий кран.
точно, благодарю - хотя вот эти строительные отметки высоты тоже не радуют, понятнее в этажах гораздо
 

Exit

Квартирант
если приблизительно прикинуть высоту потолков + величину перекрытия то 2 секция добавила где-то два этажа после офисного, но приблизительно)
 
Сверху