Жилой комплекс "Современный проспект" просп. Независимости, 125а

Sheriff

Познавший Дзен новостроек
#1
Жилой комплекс "Современный проспект" просп. Независимости, 125а

26820.jpg

Объект: Жилой комплекс "Современный проспект"

Адрес: г. Черновцы, Шевченковский р-н, просп. Независимости, 125а

Застройщик:

::: Сузирья

Дата сдачи:

1 кв. 2018, начальный этап

Ссылки:

::: Сайт проекта

Описание :

Ще в минулому столітті багато городян тулилися в тісних «хрущівках», панельках, тому що в радянські часи забудовники працювали на кількість, а не на якість житла. На щастя, в XXI столітті ситуація кардинально змінилася і нерухомість в Чернівцях вже будується за європейськими стандартами, де в першу чергу, звертається увага на комфорт майбутніх мешканців.
Що значить сучасна квартира ЖК «Сучасний проспект»?
Яскравим прикладом вищесказаного є квартири в ЖК «Сучасний проспект» від будівельної компанії «Сузір'я». Комплекс складається з 4-блоків, які вміщують 1,2 і 3 кімнатні квартири. На 9-тих поверхах кожного з блоків є квартири, як звичайні, так і дворівневі. У квартирах є можливість перепланування, що є для деяких покупців є головним аргументом. І це не дивно, тому що багато хто бажає по-своєму облаштувати житло, а не жити за стандартом. Важливим аргументом є і нова електропроводка, тому що сучасна побутова техніка вимагає зовсім іншу потужність.
Купити нерухомість в Чернівцях в ЖК «Сучасний проспект» - це значить:
простора квартира;
зручне розташування будинку;
розвинена інфраструктура;
екологічно чистий район.
Компанія «Сузір'я» пропонує нерухомість в Чернівцях без посередників за прийнятними цінами. Вигідні умови покупки, наявність різних по квадратурі квартир, можливість вибору поверховості, - все це отримує клієнт, якщо вирішує купити нерухомість в місті Чернівці.
У даній сфері діяльності компанія «Сузір'я» працює вже не перший рік, тому ми точно знаємо, що продаж нерухомості в Чернівцях успішний лише за умови сучасних технологій будівництва.
 
Сверху