Жилой комплекс "Парковый квартал"

Sheriff

Познавший Дзен новостроек
#1
15003.jpg

Объект: Жилой комплекс "Парковый квартал"

Адрес: Черновцы, Шевченковский р-н ул. Энтузиастов, 11

Застройщик: Сузір'я

Дата сдачи: 3 квартал 2016

Ссылки:

::: Сайт проекта

::: Сайт застройщика


Описание :

Мати власне житло прагне кожна молода сім'я, а квартира в новобудові - це найкраще, що може бути. На сьогоднішній день новобудови є основою ринку житлової нерухомості, щорічно привертаючи до себе все більше уваги. І в цьому немає нічого дивного, тому що купити квартиру в житловому комплексі Парковий квартал - означає жити в просторій і світлій квартирці. У новобудовах і планування покращене, і технічний стан водогону ідеальний, і потужність електропроводки витримує навантаження від сучасних електроприладів.
ЖК Парковий квартал розташований в одному з найзеленіших районів міста Чернівці з розвиненою інфраструктурою, що дуже важливо для сучасної людини.
На відміну від старих комплексів, Парковий квартал має упорядкований двір з дитячим майданчиком, паркінг, що дуже важливо для жителів будинку. Адже не дуже приємно виходити ввечері на подвір'я і споглядати під кожним під'їздом припарковані автомобілі.
Купити однокімнатну квартиру в Чернівцях для молодої сім'ї можна за доступною ціною. Також, якщо у вас невелика сім'я або ви ще нею зовсім не обзавелися, то можете купити двокімнатну або трикімнатну квартиру.
Якщо у вас велика дружна сім'я, то ми пропонуємо купити просторі чотирикімнатні або п'ятикімнатні квартири в Чернівцях, де у кожного буде своя кімната. Всі квартири цього житлового комплексу поліпшеного планування, які можна облаштувати на свій розсуд.
Про переваги новобудови «Сузір'я» можна говорити довго, але краще купити квартиру в ЖК Парковий Квартал і переконатися самостійно в тому, що приємно жити в будинку, де до вас ще нікого не було. Чистота під'їздів, зручні ліфти, сучасна система безпеки також мають величезне значення для комфортного та спокійного життя.
 

Nelli

Новостройки Украины
#2
Фото-звіт житлового комплексу "Парковый квартал"серпень 2016

 

Nelli

Новостройки Украины
#3
Ход строителства Жилого комплекса "Парковый квартал" сентябрь 2016



 

Nelli

Новостройки Украины
#4
Новости Жилого комплекса "Парковый квартал" от 09.12.2016

Сучасний житловий комплекс в самій зеленій частині міста користується популярністю серед городян. Це прекрасне місце для спокійного сімейного життя.
На даному етапі залишилася всього одна 2-х кімнатна квартира площею 72 кв м. Це простора квартира з великою кухнею-студією, у якій можна приймати гостей та влаштовувати родинні вечори. Комфортна і затишна, з повним оздобленням, вона вже чекає на Вас!
Подаруйте своїй сім'ї нове життя вже сьогодні. В квартиру з ремонтом на вулиці Ентузіастів можна заселятися відразу після покупки без зайвих клопотів. Зробіть правильний вибір!
 

Nelli

Новостройки Украины
#5
Фото-отчет Жилого комплексу "Парковый квартал" ноябрь 2016


 
Сверху