Строительная компания "AVM Development"-Iwj

Сайт компаний: сайт застройщика

Описание:

AVM DEVELOPMENT
«АВМ Девелопмент» — це девелоперьска компанія повного циклу, яка успішно працює на будівельному ринку України з 2005 року. Основні напрямки роботи компанії це:
- консалтинг
- девелопмент
- інвестування
- управління активами в сфері житлової, комерційної та промислової нерухомості.
Ми виконуємо повний комплекс робіт по реалізації проектів — від розробки концепцій, проектування та будівництва до професійного управління об’єктами.
Багаторічний досвід роботи це надійний фундамент в реалізації унікальних будівельних проектів. За час своєї праці, компанія приймала участь в будівництві промислових, торгово-офісних та об’єктів сільськогосподарського призначення по всій території України.
За період з 2011 по 2015 рік, компанією ТОВ "АВМ Девелопмент" було здано в експлуатацію три черги житлових дев'ятиповерхових багатоквартирних будинків у Вінниці.
ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ
Одна з головних стратегій компанії — це впровадження сучасних технологій проектування та будівництва нерухомості, а також оптимізація бізнес-процесів управління будівельними проектами.
Фахівці нашої компанії вирішують весь комплекс завдань з розвитку проектів нерухомості, від проведення маркетингових досліджень та розробки концепцій забудови, до
організації продажів і комплексного просування об'єктів на ринку. Ми добре знаємо свою справу, завдяки чому входимо в проект на будь-якій стадії його розвитку.
На даний момент компанією ведеться будівництво у Вінниці на двох об'єктах:
- 6-ти поверховий житловий будинок для Українського
товариства сліпих, на вул.
600-річчя;
- ЖК "Pirogovsky" на вулиці Пирогова;
У 2015 році укладено договір про спільну діяльність з фінансово-промисловою групою "КОНТИНІУМ" щодо будівництва житлових об'єктів нерухомості в Україні.
РОЗРОБКА ПРОЕКТІВ
Ми впроваджуємо ефективні рішення в сфері нерухомості та створюємо проекти, які максимально відповідають потребам сучасного ринку. Це робить їх економічно привабливими та дозволяє залишатись конкурентоспроможними в майбутньому.
На даний момент компанія "АВМ Девелопмент" має в своєму портфелі два повністю самостійно розроблених проекти житлових комплексів в Вінниці:
- ЖК «Pirogovsky» по вул. Пирогова - 25 000 кв. м.;
- ЖК «Андріївський Посад» по вулиці Андрія Первозванного - 100000 кв.м.
На різних стадіях розробки знаходяться 3 житлових комплекса у місті Ужгород: "Легоцький Маєток", "Маєток Бездош" та "Озерний".
Почалась розробка проектів для масштабної забудови житлових комплексів у Києві та Харкові.
В 2016 році "AVM Development" увійшла у склад "INKA Consortium" для розробки та будівництва проектів у країнах ЄЕС та країнах Східної Європи.