Строительная компания "The Garden"-syu

::: Сайт застройщика

Описание :

Корпорація Global Development створює сучасні житлові комплекси, та прагне стати провідною девелоперською компанією на вітчизняному і міжнародному ринку. Завдяки участі компанії в реалізації інноваційних програм в Україні та Європі, ми втілюємо в життя новітні концепції та вносимо свою лепту у розвиток будівництва.
Ми орієнтуємося на покупців, на задоволення їх справедливих вимог, потреб і очікувань. Ми робимо вагомий акцент на впровадженні інноваційних технологій у галузі нерухомості.

Компанія Global Development у своїй роботі використовує сучасні технології ведення будівництва. Насамперед наша стратегія полягає в системному контролі всього робочого процесу, а швидкість зведення об’єктів не залежить від темпів продажу житла, адже кошти на будівництво виділяються з інвестиційного фонду.
Ми керуємося нормативними документами, будівельними правилами і стандартами. Для досягнення цілей та визнання серед покупців, ми розробили концептуально новий, стратегічно продуманий та конкурентоспроможний план розвитку. Ми виходимо на новий рівень якості робіт та послуг.

Під час нашого будівництва ми використовуємо сучасне обладнання та прогресивну техніку. Компетентний і професійний колектив компанії контролює якість спорудження житлових комплексів на кожному етапі.+
В програму будівництва житла від Global Development закладено європейський досвід в галузі впровадження нанотехнологій в організації підрядних робіт з використанням лише сертифікованих будівельних матеріалів, в екологічності та безпечності яких ми впевнені на 100%.
Вигідне розташування житлових комплексів приємно вражає покупців. Будинки зводяться виключно поблизу транспортних розв’язок. Окрім цього ми дбаємо про повне інфраструктурне забезпечення: школи, садочки, поліклініки, дитячі майданчики, паркінги, ресторани, кафе та інші об’єкти – усе це є поряд з нашими новобудами.

Нашими родзинками є озеленені прибудинкові території, конс’єржні пропускні пункти, комерційні та технічні приміщення на перших поверхах житлових комплексів.
Роблячи щодня, щотижня, щомісяця маленькі кроки – зводячи один за одним поверхи будинків, розробляючи інноваційні технологічні рішення, створюючи нові проекти – ми впевнено наближаємося до своєї мети!