Строительная компания "Хмельницкбудинвест"-tdY

::: Сайт застройщика


Будівельна компанія «Хмельницькбудінвест» заснована 17 грудня 1997 року. Ось уже 12 років "Хмельницькбудінвест" є одним з лідерів на ринку будівництва житла для хмельничан. Сьогодні у компанії працюють висококваліфіковані інженери, виконроби, майстри. Вони мають добру школу будівництва, і при виконанні робіт сповідують принцип якості. Компанія є переможцем конкурсу «Народний бренд 2007». Механізована частина нашого підприємства складається з спец-техніки відчизняних та західноєвропейських виробників. Зокрема, екскаватори NOBAS361 та ZEPPELIN-ZМ216, бульдозерів ДТ 75та Т-170, двох самоскидів КАМАЗ та одного МАЗ та іншої техніки. Буро-наливна машина італійської фірми CMV, яка використовується на будівництві елітного житлово-торгівельного комплексу Grand Palace, працює за технологією, яка дозволяє досягти найвищої якості свайного поля, що означає надійний фундамент майбутнього будинку, здатний витримувати високі навантаження. Машина такого класу на даний час – єдина в країні.
Щасливі власники нових квартир вже заселилися у будинок у місті Хмельницькому за адресою Проспект Миру, 94/1 Б, що збудував «Хмельницькбудінвест». На черзі наступні 150 квартир у другій черзі будівництва, роботи в якій завершуються. Високий рівень будівельних та оздоблювальних робіт приваблює нових бажаючих придбати квартири у новобудовах компанії. Гарний, сучасний білий цегляний будинок з жовтими балконами вигідно вирізняється своїм оздобленням.

Стратегія розвитку ТОВ "Хмельницькбудінвест" спрямована на дотримання сучасних стандартів та збільшення обсягів будівництва. Директор компанії Андрій Іванович Немерюк орієнтується на європейські взірці, вивчаючи досвід колег із країн Західної Європи, Китаю й інших країн, де з'являються передові будівельні технології. Вони втілюються у життя в будівництві елітного житлового комплексу Grand Palace на перехресті вулиць Подільської та Свободи. Проект, перша черга якого складатиметься з елітних апартаментів та торгового центру, стане справжньою окрасою нашого міста і розташується на вулиці Подільській,115. Аналогів масштабності та новацій, які впроваджуватимуться при зведенні цього комплексу, ні у Хмельницькому, ні в області до цього часу не існувало: підземний паркінг, оглядові ліфти, під'їзні шляхи, розвинута інфраструктура. Його будівництво проводиться із застосуванням монолітно-каркасного методу та матеріалів нової ери. У Grand Palace розміщуватимуться 1, 2 і 3-кімнатні квартири європейського зразка із цілодобовою охороною, тепло- і звукоізоляцією, супутниковим та кабельним телебаченням, вишуканим внутрішнім оздобленням під'їздів. Особливої уваги заслуговуюсь індивідуальні теплові пункти, які будуть встановлені в кожній квартирі та на даний час є одним за найсучасніших методів керування інженерними системами. Перш за все, індивідуальний тепловий пункт – це Ваша безпека, так як котел на знаходиться безпосередньо у Вашій квартирі. Також це індивідуальний лічильник опалення на Ваше помешкання. А головне – це можливість особисто керувати температурою у Вашій оселі. Інфраструктуру комплексу складатимуть підземний паркінг, торговельна мережа, пральня, кафе і ресторан, хімчистка, Інтернет-кафе, фітнес-клуб. Для найвибагливіших мешканців будуть збудовані дворівневі квартири типу "пентхаус". Заселитися у першу чергу комплексу Grand Palace можна буде вже у 2010 році.