Строительная компания "КАПІТАЛ-БУД"-MUK

::: Сайт застройщика

КАПІТАЛ-БУД – це сучасна, стабільна, інноваційна, що динамічно розвивається проектно-будівельна компанія.

Ми цінуємо і поважаємо Бажання і Довіру Замовника. Компанія займається наданням будівельних послуг нового рівня в області проектування, архітектури, дизайну, будівельних та оздоблювальних робіт з 1998 року. Працюючи на будівельному ринку тривалий час ми підтримуємо тісні ділові та взаємовигідні контакти з виробниками нових будівельних матеріалів. Це дає можливість виконувати будівельні роботи швидко, якісно і економно.

У нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці з будівельною освітою і великим досвідом роботи. З нашими клієнтами ми працюємо на Довірі і Партнерських відносинах.

Принцип “Будувати, як для себе”

Головне правило роботи в компанії – будувати, як для себе! Ми не є прихильниками типового підходу до будівництва, частіше це просто позначається на якості будинку. Саме тому ми проектуємо та будуємо будинки з “характером”. Вся діяльність компанії, починаючи від розробки проекту закінчуючи технічним наглядом за будівництвом, зводиться до одного правила – побудуй такий будинок, де захочеш жити сам.
Чому варто купувати квартиру від забудовника Капітал-Буд?

Квартири в новобудові оснащені сучаними комунікаціями.
Є можливість вибору квартири з вільним плануванням.
Дизайнерській підхід до планування та розташування меблів у вашій квартирі.
Продуманність в кожній дрібниці: якісні ліфти, енергозберігаючі вікна, інноваційні технології в будівництві, підземний паркінг.
Розвинена інфраструктура.
Слово до інвестора

Забудовник Капітал-Буд – це завжди надійні покупки нерухомості. Нам нема чого приховувати від своїх інвесторів. Ми впевнені в тому, що тісна співпраця всіх учасників процесу дає саме той результат, який необхідно досягти.
Тому ми максимально відкриті для співпарці та раді кожному інвестору.