Строительная компания "Креатор-Буд"-Ded

Сайт компаний: сайт застройщика

Описание:

"Креатор-Буд" - сучасна будівельна компанія, основними напрямками діяльності якої є будівництво житлових, офісно-представницьких споруд та об'єктів промислового призначення. "Креатор-Буд" - компанія, яка успішно працює на ринку будівництва 10 років.

У 2014 році компанія «Креатор-Буд» розпочала будівництво одного з найбільш масштабних проектів Західної України - житлового комплексу на вулиці Стрийській, що у Львові.

Важливим показником надійності підприємства є те, що за час своєї роботи, не зважаючи на одну з найсильніших у світі фінансових криз, колектив не заморозив жодного об’єкта, усі житлові будинки та інші будівельні об’єкти, були збудовані та здані в експлуатацію згідно плану. Усі зобов'язання перед дольовиками виконуються вчасно.

На розвиток та успіх підприємства працює сьогодні понад 500 кращих кваліфікованих спеціалістів.

ВИСОКІ ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ

яких у роботі дотримується «Креатор-Буд» з року в рік підвищує рейтинг і довіру українців до компанії. Сьогодні підприємство Креатор-Буд успішно розвивається і презентує свої об`єкти в усіх мікрорайонах Тернополя а також у Львові та Києві.

Активною протягом останніх п'яти років є співпраця з регіональним відділенням державного фонду сприяння молодіжному будівництву.

2012-му році компанія Креатор-Буд розпочала роботу над проектом "Квітуча Україна". У рамках проекту щороку працівниками компанії висаджуються зелені насадження рідкісних порід.

У 2008-му році на підприємстві створено футбольну команду «Ветеран- Креатор-Буд». Команда - багаторазовий чемпіон Тернополя та області серед любительських команд, володар суперкубка області з футболу, володар Кубка України та фіналіст суперкубка України 2015 р. Серед команд-ветеранів, учасник чемпіонату світу 2015-го року серед команд діаспори.