Результаты опроса: Ваше мнение о строительной компании "UKRAINE BUILDING CAPITAL"?

Голосовавшие
1. Вы ещё не участвовали в этом опросе
 • Можно доверять

  0 0%
 • Не стоит доверять

  0 0%
 • Нейтральное

  1 100.00%
 • Надежный застройщик

  0 0%
 • Ужасный застройщик

  0 0%

Тема: Строительная компания "UKRAINE BUILDING CAPITAL"

Показано с 1 по 2 из 2
 1. #1
  Аватар для Sheriff Познавший Дзен новостроек Репутация: 970 [+/-]
  Регистрация
  09.02.2014
  Сообщений
  1,770
  Вес репутации
  41

  Строительная компания "UKRAINE BUILDING CAPITAL"

  Строительная компания "UKRAINE BUILDING CAPITAL"-eqJ

  ::: Сайт застройщика


  UKRAINE BUILDING CAPITAL
  Будівельна компанія «UKRAINE BUILDING CAPITAL» - це ваш надійний партнер та мудрий порадник у сфері комплексного рішення багатьох питань, пов’язаних з проектуванням, інженерними роботами, будівництвом та інвестування у дану галузь. Компанія успішно працює на ринку України з 2004 року. За цей час нами було спроектовано та збудовано близько 300 000 квадратних метрів нерухомості різного ступеню складності.

  Головний потенціал компанії «UBC» сконцентрований у людях – співробітниках, партнерах та клієнтах. Завдяки позитивному багаторічному досвіду та постійному русі вперед ми спроможні максимально задовольнити будь-які побажання клієнта, спираючись на високу кваліфікацію персоналу та індивідуальний підхід у вирішенні будь-якого питання. І, найголовніше у сфері будівництва, - все це якісно, надійно та вчасно.

  Наша мета – бути лідером будівельної галузі, тому ми довіряємо лише сучасному обладнанню та перевіреним технологіям. Компанія «UBC» утримує потужний парк будівельної та спеціалізованої техніки та власну виробничо-будівну базу. Завдяки цьому ми здатні забезпечити повне дотримання встановлених графіків робіт. Ексклюзивним партнером та генеральним підрядником нашої компанії є «Хмельницькінбуд».

  Співпраця з нами гарантує вам прозорість будь-яких операцій з компанією, оскільки наш позитивний імідж – основне підґрунтя для розбудови надійних партнерських відносин. Професіоналізм та відповідальність, перевірені часом, дають нам змогу зводити як практичні, ергономічні та функціональні споруди, так і збагачувати архітектуру міст елегантними та естетичними будівлями.


  Будівельна компанія «UBC» вже успішно реалізувала 14 проектів: від проектування до здачі об'єкту Державній комісії та повним оформленням документів для передачі об'єкта у власність замовника. Для нас немає неможливих завдань. Ви мрієте – ми проектуємо і будуємо ваші мрії.

 2. #2
  Аватар для bonita Новенький Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  08.06.2018
  Сообщений
  3
  Вес репутации
  0
  Будьте обережними - шахраї!!!!!!! В Рівному ця горе компанія UBC із Хмельницького вже 3 роки не може здати жодного підїзду. Вже обурені пайовики виходять на мітинги, так як гроші заплачені за квартири ще в 2015 році. а в результаті люди БЕЗ ГРОШЕЙ та БЕЗ КВАРТИР!!!!!!!!!!!!!
  мітинг
  Строительная компания "UKRAINE BUILDING CAPITAL"-ERW

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •