Декор для кухни

#21
Думаю тут нужны гармоничные цвета, на белом много будет видно по итогу. Кстати вы где то заказываете или сами делали мебель? а то думаю попробовать закупить фанеру водостойкую https://www.plittorgservis.com.ua/fanera/fanera-fsf и попробовать своими руками какую нибудь мебель для кухни сделать!
 
#22
Ох, я зіштовхнувся з надзвичайною проблемою - де краще всього купувати посуд? Раніше, коли було менше варіантів, було значно простіше зробити вибір. Але сьогодні магазинів з посудом огромна кількість, і кожен з них стверджує, що саме у нього найкращий вибір за найкращою ціною.
 
#23
Маю для вас одну грандіозну рекомендацію - на сайте , де я купувала металеві форми для випічки зараз прекрасні ціни. Цей сайт реально пропонує найкращий вибір форм для випічки і різноманітного посуду. Тут ви знайдете все, що вам потрібно для створення шедеврів у кулінарному мистецтві. З широким асортиментом форм різних розмірів і форм, ви легко знайдете ту, яка вам підходить найкраще. Крім того, сайт гарантує якість продукції і доступні ціни.
 
#24
Читала десь у одного дизайнера на сторінці в ФБ, що можна оформити красиво інтер'єр за допомогою текстилю
 
#25
Ви праві, найпростіший спосіб оновити інтер'єр за допомогою текстилю. Раджу вам зайти на сайт Текстиль Контакт, в них є блог зі статтями на цю тему. Дуже багато класних порад щодо облаштування оселі. Я там отримала натхнення та вирішила оновити штори, купила тканину тут же та декор - зроблю щось стильне, як радять в одній зі статтей на сайті.

 
Сверху