ЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 17

Ваше мнение о Новостройке?

  • Отлично

    Голосов: 3 42.9%
  • Хорошо

    Голосов: 0 0.0%
  • Нормально

    Голосов: 2 28.6%
  • Плохо

    Голосов: 2 28.6%
  • Ужасно

    Голосов: 0 0.0%

  • Всего проголосовало
    7

Небайдужий

Знающий инвестор
#41
Небайдужий, ще раз дякую! Дуже детальний звіт. Думаю записатись трохи пізніше, бо за тиждень не можна очікувати грандіозних змін. Дублювати те, що ви сфотографували не цікаво.
Так і для мене ця інфо була корисна, тому і зробив перепост. Я впевнився, що роботи активно ведуться і зовні, і всередені. На мій погляд все очікувано і якісно. Але періодично треба цікавитися і дивитися на все своїми очима.
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#42
Так і для мене ця інфо була корисна, тому і зробив перепост. Я впевнився, що роботи активно ведуться і зовні, і всередені. На мій погляд все очікувано і якісно. Але періодично треба цікавитися і дивитися на все своїми очима.
Звісно, інформації на сайті забудовника нема причин недовіряти, але спокійніше, коли інвестор показує те, що сам побачив.
 

Оля 2712

Новенький
#43
Дякую, таку інформацію бачила. Але якось не особливо сподіваюсь, що на момент нашого заселення ця школа вже буде працювати. Тому зразу ж шукаю альтернативу. А до школи у нас в країні треба дуже завчасно готуватись.
а Ви звернули увагу, що студія дитячого розвитку поруч вже працює? Значить, дітей багато і школа нова в нашому ЖК буде.
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#44
а Ви звернули увагу, що студія дитячого розвитку поруч вже працює? Значить, дітей багато і школа нова в нашому ЖК буде.
так це мене порадувало. А ще, думаю, що в пассажі між будинками та й на перших поверхах, зроблять для розвитку дітей якісь ще гуртки.
 

Nelli

Новостройки Украины
#45
Ход строительства Жилого Комплекса

14.11.2017
2 черги Жилого Комплекса Велика Британія.
Секції А та Б: муруємо цегляну кладку 5-го поверху; розпочали мурування парапету даху
Секція В: розпочали монтаж вікон

Секція Г: монтуємо віна та почали утеплювати дах
Секції Г, Д, Е: завершуємо штукатурку стін: продовжуємо облаштування інженерних мереж

23472258_1467444386695704_9048299136666897656_n.jpg 23472299_1467444443362365_8790153367920723895_n.jpg
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#46
14.11.2017
2 черги Жилого Комплекса Велика Британія.
Секції А та Б: муруємо цегляну кладку 5-го поверху; розпочали мурування парапету даху
Секція В: розпочали монтаж вікон

Секція Г: монтуємо віна та почали утеплювати дах
Секції Г, Д, Е: завершуємо штукатурку стін: продовжуємо облаштування інженерних мереж

Посмотреть вложение 26072 Посмотреть вложение 26073
Дякую за фото. В реалі наш комплекс будинків виглядає насправді краще, ніж на фото, мені так здається.
 

Оля 2712

Новенький
#47
Так, скоро треба буде починати детально вивчати оті всі котли, асортимент сантехніки та багато всього цікавого.
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#48
Так, скоро треба буде починати детально вивчати оті всі котли, асортимент сантехніки та багато всього цікавого.
Стосовно котлів розбиратися – не жіноче то діло. Я ж думаю, що дають інструкцію та документи на нього. Хай чоловіки те все вивчають. А ще краще – звернутися до спеціаліста.
 

Оля 2712

Новенький
#49
Шановні, а які є аналогічні альтернативи даному ЖК? Можливо хтось вивчав асортимент новобудов у центрі? Хочеться, щоб поруч все було - магазин, садок, фітнес зал, паркінг і щоб до роботи було недалеко, напевно це нереально практично в центрі Львова?
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#50
Шановні, а які є аналогічні альтернативи даному ЖК? Можливо хтось вивчав асортимент новобудов у центрі? Хочеться, щоб поруч все було - магазин, садок, фітнес зал, паркінг і щоб до роботи було недалеко, напевно це нереально практично в центрі Львова?
З такими цінами немає нічого, подорожче є декілька варіантів.
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#52
Хто в курсі, яка ситуація з підключенням газу?
На цьому тижні Львівгаз повинен почати втановлювати обладнання яке закупив Ріел, щоб пискорити процес. Сподіваюсь скоро все запустять.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#53
На цьому тижні Львівгаз повинен почати втановлювати обладнання яке закупив Ріел, щоб пискорити процес. Сподіваюсь скоро все запустять.
Так складно зараз з нашими держ. структурами - в них ніколи неає ніяких строків і нихто ні за що не відповідає. Сподіваюсь що якщо вже придбали обладнання то діло піде швидше.
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#55
Так складно зараз з нашими держ. структурами - в них ніколи неає ніяких строків і нихто ні за що не відповідає. Сподіваюсь що якщо вже придбали обладнання то діло піде швидше.
Шкода але така ситуація скрізь, куди не глянь.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#56
А порекомендуйте, хто міняв свій котел? Ось в роздумах залишити той що є, або все ж таки купити більш економний. Можливо хтось міняв? Яку фірму обрали?
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#57
А порекомендуйте, хто міняв свій котел? Ось в роздумах залишити той що є, або все ж таки купити більш економний. Можливо хтось міняв? Яку фірму обрали?
Придивіться на моделі Bosch і Vaillant. А взагалі навіщо його зразу міняти?
 
Сверху