ЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 17

Ваше мнение о Новостройке?

  • Отлично

    Голосов: 3 42.9%
  • Хорошо

    Голосов: 0 0.0%
  • Нормально

    Голосов: 2 28.6%
  • Плохо

    Голосов: 2 28.6%
  • Ужасно

    Голосов: 0 0.0%

  • Всего проголосовало
    7

Олена Ш.

Знающий инвестор
та ні я начебто розумію в чому справа. Я на декількох форумах нашрго жк зареєстрована і ще в фб. Так ось на багатьох відбувається маячня під назвою війна і мир, а тут у нас все спокійно, ніхто не лається. А тому що ще нема прощо лаятись та наст тут активних двоє і ще деколи хтось забігає.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
та ні я начебто розумію в чому справа. Я на декількох форумах нашрго жк зареєстрована і ще в фб. Так ось на багатьох відбувається маячня під назвою війна і мир, а тут у нас все спокійно, ніхто не лається. А тому що ще нема прощо лаятись та наст тут активних двоє і ще деколи хтось забігає.
пошукав трохи почитав, там чимало інформації, справді як багатотомний серіал
 

Небайдужий

Знающий инвестор
Сусіди, потрібен колективний розум, хто вже мав такий досвід відразу після отримання ключів. З чого будете починати облаштування в квартирі? Ось сьогодні дали вам ключі, ви заїхали. Завтра вам на роботу, і післязавтра теж, і тд. Але і квартиру треба до розуму довести ... От не стикується у мене ну нічого. З чого почати?
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
Сусіди, потрібен колективний розум, хто вже мав такий досвід відразу після отримання ключів. З чого будете починати облаштування в квартирі? Ось сьогодні дали вам ключі, ви заїхали. Завтра вам на роботу, і післязавтра теж, і тд. Але і квартиру треба до розуму довести ... От не стикується у мене ну нічого. З чого почати?
Поміняю замки / двері відразу, прибирання, плитку в ванну, бойлер, впершу чергу розберу речі першої необхідності
 

Lorik

Инвестор
ну думаю де я живу це моя власна справа, а щодо Великої Британії, то я інвестор третьої черги. А ви?
а я не инвестор, но не вижу где у них документы выложены и тут документов на строительство не видел, выставьте если вы уже купили, значить их смотрели.
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
а я не инвестор, но не вижу где у них документы выложены и тут документов на строительство не видел, выставьте если вы уже купили, значить их смотрели.
це вам потрібно у відділ продажів звернутись, я не буду виставляти свій договір на огляд, уж вибачайте.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
а я не инвестор, но не вижу где у них документы выложены и тут документов на строительство не видел, выставьте если вы уже купили, значить их смотрели.
а на сайті Ріелу хіба немає потрібних документів?
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
Із останніх новин від Ріел по другій черзі:
-Завершили цегляну кладку стін та міжкімнатних перегородок у всьому будинку
-Закінчуємо монтаж систем димовидалення та вентиляції у секціях Г, Д та Е
-Змонтували системи води та каналізації у секціях Е та Д
-Продовжуємо роботи з облаштування благоустрою території
 

Небайдужий

Знающий инвестор
Із останніх новин від Ріел по другій черзі:
-Завершили цегляну кладку стін та міжкімнатних перегородок у всьому будинку
-Закінчуємо монтаж систем димовидалення та вентиляції у секціях Г, Д та Е
-Змонтували системи води та каналізації у секціях Е та Д
-Продовжуємо роботи з облаштування благоустрою території
заворушились, дивлюсь на сайті у Ріелу багато нових фото з різних черг, всі потрошку ростуть, оптимістично
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
Цікаво, а які магазини там будуть? Чи буде якась кав'ярня?
попередньо у відділі подажів розповідали що буде, але це було давненько і чомусь я думаю, що багато чого змінилось. Так що скоро самі і побачимо
 

Небайдужий

Знающий инвестор
попередньо у відділі подажів розповідали що буде, але це було давненько і чомусь я думаю, що багато чого змінилось. Так що скоро самі і побачимо
так, там багато народу роблять той пасаж, поспішають
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
Цікаво, в першому будинку вже всім видали документи на право власності?
Ні, наскільки я бачила інформацію, тільки невелика кількість пакетів документів видана, але процес триває
 
Сверху