Жилой комплекс "Зелёный остров 2" ул. Сикорского, 4-6 (ул. Танковая)

Ваше мнение о Новостройке?

 • Отлично

  Голосов: 0 0.0%
 • Хорошо

  Голосов: 0 0.0%
 • Нормально

  Голосов: 0 0.0%
 • Плохо

  Голосов: 0 0.0%
 • Ужасно

  Голосов: 0 0.0%

 • Всего проголосовало
  0

Дмитрий

Знающий инвестор
#1
Жилой комплекс "Зелёный остров 2" ул. Сикорского, 4-6 (ул. Танковая)Жилой комплекс "Зелёный остров 2"
ул. Сикорского, 4-6 (ул. Танковая)
Застройщик: "Ковальская"
Дата окончания: 4 квартал 2014

::: Сайт проекта
::: Страница проекта ("Ковальская")
::: Страница проекта
("Киевгорстрой")

«Зелений острів-2» розташовується на ділянці 2,3 га по вулиці Сікорського, 4-6 у Шевченківському районі Києва. До складу комплексу входять чотири 25-ти поверхових житлових будинки на 944 квартири, дворівневий підземний паркінг на 198 машиномісць та 7-ми поверхова адміністративна будівля. Кожен будинок оточено зеленими зонами для відпочинку, а в центрі комплексу розмістяться дитячий та спортивний майданчики.

У житловому комплексі «Зелений острів-2» передбачений широкий спектр об’єктів внутрішньої інфраструктури та сервісних служб, який враховує усі потреби мешканців.
Комфорт та затишок. Комплекс обладнаний усім необхідним для проведення часу на свіжому повітрі: дитячий майданчик з ігровими комплексами для дітей різного віку, а також спортивний майданчик для тих, хто цінує здоровий спосіб життя і не може уявити себе без спорту. В свою чергу ігрова територія оточена зонами для відпочинку з клумбами, газонами і лавочками.
Власна експлуатаційна служба житлового комплексу "Зелений острів-2" забезпечуватиме сучасний рівень сервісу для мешканців та гостей, своєчасне обслуговування інженерних систем будинків та слідкуватиме за благоустроєм території комплексу.
Безпеку мешканців"Зеленого острова-2" за стандартами «комфорт-класу» забезпечують автоматичні шлагбауми і пост з охороною на в’їзді, система цілодобового відеоспостереження і контролю доступу пішоходів та автомобілів. Такий підхід дозволятиме почуватися в абсолютній безпеці і не хвилюватися з приводу дітей, які гратимуть на дитячому майданчику, до того ж доступ до мережі відеокамер можна здійснити безпосередньо із власної квартири.
Паркінг. Автовласники можуть скористатися послугами гостьової стоянки, або ж придбати машиномісце у дворівневому підземному паркінгу на 198 машиномісць.
 

Timofey

Познавший Дзен новостроек
#3
Промислово-будівельна група «Ковальська» дарує знижку 8% на паркомісця у сучасному дворівневому підземному паркінгу житлового комплексу «Зелений острів-2».
 
Сверху