Жилой комплекс "Львовский квартал"

Ваше мнение о Новостройке?

 • Отлично

  Голосов: 0 0.0%
 • Хорошо

  Голосов: 0 0.0%
 • Нормально

  Голосов: 0 0.0%
 • Плохо

  Голосов: 0 0.0%
 • Отвратительно

  Голосов: 0 0.0%

 • Всего проголосовало
  0

Nelli

Новостройки Украины
#61
Новости Жилого Комплекса

20.03.2018
Жилой Комплекс Львівський Квартал: невдовзі будинкам першої та другої черг будуть присвоєна поштова адреса.
Президент будівельної корпорації РІЕЛ Ростислав Мельник зустрівся з інвесторами першої та другої черг житлового комплексу Львівський Квартал, які нещодавно отримали сертифікати на введення будинків в експлуатацію. Під час зустрічі він повідомив про подальші дії компанії та інвесторів, необхідні для заселення мешканців у квартири.
Зокрема, за його словами, впродовж терміну від 2 тижнів до 2 місяців об’єктам буде присвоєна поштова адреса.
«Орієнтовно за два тижні після присвоєння адреси будуть виготовлені технічні паспорти на квартири. Паралельно із цими кроками відбуватиметься підписання актів прийому-передачі квартир», – повідомив Ростислав Мельник.
Керівник компанії також наголосив, що поквартирний запуск системи газопостачання відбудеться за індивідуальними графіками, які будуть окремо надіслані інвесторам.
Нагадаємо, 2 березня БК РІЕЛ отримала документи про готовність до експлуатації вже третього свого київського об’єкту.
 

Nelli

Новостройки Украины
#62
Новости Жилого Комплекса

23.03.2018
Будівельна Корпорація РІЕЛ встановила два шлагбауми фірми DoorHan BARRIER–5000 на в’їзді до першої, другої та п’ятої черг житлового комплексу Жилого Комплекса Львівський Квартал з боку вулиці Глибочицької.
Про це повідомили у відділі продажу компанії.
За словами працівників РІЕЛ, встановлені шлагбауми BARRIER-5000 ідеальні для організації контрольованого доступу автомобілів на територію зі середньою та високою пропускною здатністю. Стійка шлагбауму містить мотор-редуктор, вузол кріплення стріли, механізм балансування, магнітні кінцеві вимикачі та плату управління в окремому корпусі. Завдяки посиленому мотор-редуктору шлагбаум володіє високою надійністю і тривалим ресурсом, а також відповідає необхідним вимогам безпеки.

Водночас, стріла виконана з алюмінієвого профілю з червоними світловідбивачами, які добре видно у темний час доби. Система гарантуєфіксацію стріли у будь-якому положенні, саме тому ручне відкриттяшлагбауму неможливе. Під час руху стріли блимає сигнальна лампа.
Обидва шлагбауми оснащені пультом дистанційного управління, що суттєво полегшить в’їзд майбутніх мешканців ЖК Львівський Квартал до своїх будинків.
У відділі продажу також повідомили, що шлагбаум з вул. Татарської буде встановлений після закінчення будівельних робіт на відповідних майданчиках.
shlagbaum2.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#63
Новости Жилого Комплекса

30.03.2018
Відразу після оформлення права власності на помешкання у будинках першої та другої черг житлового комплексу Львівський Квартал спеціалісти ПАТ "Київгаз" розпочнуть запуск системи газопостачання.
Варто відзначити, що запуск газу буде проводитися окремо у кожному стояку. Тому важливо, щоб усі власники квартир конкретного стояка були одночасно присутні під час цієї процедури. Через відсутність хоча б одного власника, стояк підключений не буде. Графіки запуску газопостачання у першому та другому будинках Жилого Комплекса Львівський квартал будуть розіслані інвесторам в індивідуальному порядку.
Нагадаємо, 2 березня БК РІЕЛ отримала сертифікат на введення в експлуатацію будинків першої та другої черг Жилого Комплекса Львівський квартал.
gas-1938298.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#64
Ход строительства Жилого Комплекса

05.04.2018
Жилой Комплекс Львівський Квартал: системи відеонагляду будуть встановлені у кожному ліфті та на ліфтових площадках першої та другої черг.Будівельна Корпорація РІЕЛ встановить сучасну систему відеонагляду по всій території ЖК Львівський Квартал. Про це повідомив президент корпорації Ростислав Мельник.
За його словами, відеокамери також будуть встановлені у кожному ліфті і на ліфтових площадках будинків першої та другої черг у якості компенсації за затримку здачі будинків в експлуатацію.
Нагадаємо, нещодавно компанія встановила два шлагбауми фірми DoorHan BARRIER–5000 на в’їзді до першої, другої та п’ятої черг ЖК Львівський Квартал з боку вулиці Глибочицької. У відділі продажу також повідомили, що шлагбаум з вул. Татарської буде встановлений після закінчення будівельних робіт на відповідних майданчиках.

 

Nelli

Новостройки Украины
#65
Ход строительства Жилого Комплекса

14.04.2018
Жилой Комплекса Львівський квартал: у третій черзі розпочате заливання стяжки підлогиБудівельна корпорація РІЕЛ розпочала роботи із заливання стяжки підлоги у квартирах будинку третьої черги Жилого Комплекса Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії. Заливання стяжки – обов’язковий процес для вирівнювання поверхонь і підготовки приміщення до укладання верхнього шару покриття: плитки, ламінату тощо.
Додаткову інформацію про умови продажу та відповіді на інші запитання стосовно житлового комплексу Львівський квартал ви завжди можете отримати у нашому відділі продажу.
styazhka.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#66
Ход строительства Жилого Комплекса

17.04.2018
Жилой Комплексе Львівський квартал: будівельники завершили встановлення паль у шостій черзі.
Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила роботи зі встановлення паль під будинок шостої черги житлового комплексу Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.
За словами працівників РІЕЛ, одразу по завершенні цих робіт будівельники РІЕЛ взялися до виконання дренажного шару – пласта спеціальних матеріалів, що пропускають воду.
Додаткову інформацію про умови продажу та відповіді на інші запитання стосовно житлового комплексу Львівський квартал ви завжди можете отримати у нашому відділі продажу. Раді вам допомогти!
img_8046.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#67
Ход строительства Жилого Комплекса

19.04.2018
Жилой Комплекс Львівський квартал: біля першої черги розпочаті роботи з озеленення території.
Будівельна Корпорація РІЕЛ розпочала роботи з озеленення території біля будинку першої черги Жилого Комплекса Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.
Зокрема, на відповідних площах вже закладено родючий ґрунт для подальшої висадки дерев та кущів.
Нагадаємо, на початку березня перша черга ЖК Львівський квартал була введена в експлуатацію. Найближчим часом будинку буде присвоєна поштова адреса.

 

Nelli

Новостройки Украины
#68
Ход строительства Жилого Комплекса

08.05.2018
Жилой Комплекс Львівський квартал: у четвертій черзі розпочаті роботи із монтажу стояків каналізації.
Фахівці будівельної корпорації РІЕЛ розпочали монтаж стояків каналізаційної системи у будинку четвертої черги Жилого Комплекса Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.
На даний момент компанія РІЕЛ власним коштом продовжує ремонт одного з міських колекторів, який розташований перед фасадом будинку першої черги ЖК Львівський квартал. Адже від його справної роботи залежить функціонування каналізаційних та сантехнічних систем у будинках житлового комплексу.
Також, за словами працівників РІЕЛ, у третій черзі тривають роботи із монтажу сантехнічних комунікацій та ведуться внутрішні штукатурні роботи. Крім того, будівельники РІЕЛ вже розпочали встановлювати покрівлю у будинку.
kan.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#69
Новости Жилого Комплекса

10.05.2018
Жилой Комплекс Львівський квартал: будинки першої та другої черг вже отримали поштову адресу
Будівельна корпорація РІЕЛ рада повідомити, що 10 травня 2018 року Шевченківська районна державна адміністрація у місті Києві видала розпорядження про присвоєння поштової адреси будинкам першої та другої черг Жилого Комплекса Львівський квартал.
Офіційна адреса будинків – м. Київ, вул. Глибочицька, 13.
За словами юриста будівельної корпорації РІЕЛ Олексія Романенка, наступними кроками стане отримання технічних паспортів квартир та оформлення права власності на помешкання.
lk.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#70
Ход строительства Жилого Комплекса

14.05.2018
Жилой Комплекс Львівський квартал: у будинку третьої черги розпочаті фасадні роботи.
Будівельна Корпорація РІЕЛ розпочала фасадні роботи у будинку третьої черги житлового комплексу Львівський квартал. Водночас, фахівці проводять монтаж систем опалення та прокладають електричні комунікації у будинку.
Нагадаємо, у будинку третьої черги вже завершені штукатурні роботи та інженерні роботи зі встановлення каналізації.
fasad.jpg

 

Nelli

Новостройки Украины
#71
Ход строительства Жилого Комплекса

16.05.2018
Жилой Комплексе Львівський квартал: у будинку п’ятої черги тривають роботи з утеплення фасаду.
Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи з утеплення фасаду будинку п’ятої черги Жилого Комплексе Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.
Також майстри завершили монтаж металевих парапетів на балконах. Паралельно з цим будівельники активно працюють над облаштуванням даху будинку.
fasad2.jpg


 

Nelli

Новостройки Украины
#72
Ход строительства Жилого Комплекса

24.05.2018
Жилой Комплексе Львівський квартал: розпочата процедура реєстрації права власності на квартири першої та другої черг.
Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала процес підготовки документів щодо отримання права власності на квартири першої та другої черг житлового комплексу Львівський квартал. Про це повідомили у юридичному відділі компанії.
За словами працівників РІЕЛ, триває процес підписання інвесторами актів прийому-передачі квартир. Одразу після підписання актів починається реєстрація документів на отримання права власності на квартири. Станом на 24 травня готуються перші шість пакетів документів.
Точну дату і час підписання актів прийому-передачі квартир інвесторам в індивідуальному порядку телефоном повідомлять сервіс-менеджери.
writing-1149962_640.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#73
Новости Жилого Комплекса

30.05.2018
Жилой Комплексе Львівський квартал: на території перед першою та другою чергами вже висаджені дерева.
Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує облаштування благоустрою прибудинкової території житлового комплексу Львівський квартал. Перед фасадом будинків першої та другої черг житлового комплексу з вулиці Глибочицької ландшафтні дизайнери оформили простору клумбу. Про це повідомили у відділі продажу компанії.
За словами працівників РІЕЛ, спеціалісти висадили ранньоквітучі дерева Prunus cerasifera «Nigra», які своїми рожевими суцвіттями сповістять прихід нової весни. Різнобарв’я клумбі додають сотні бегоній, японські спіреї Goldflame та стрункі туї.
klumba.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#74
Новости Жилого Комплекса

05.06.2018
Будівельна корпорація РІЕЛ завершила ремонт київського міського колектора на вулиці Глибочицькій.
Про це повідомив керівник проекту житлового комплексу Львівський квартал Юрій Рудик. Зазначається, що всі роботи виконані у повному обсязі власним коштом компанії. Нагадаємо, під вул. Глибочицькою проходить один зі столичних колекторів, саме у ньому з початку 20 сторіччя тече київська річка Глибочиця.

Даний колектор є одним зі самопливних колекторів міжрайонного значення (Глибочицька гілка) та входить до складу Головного київського колектора. Варто зазначити, що увесь Головний колектор тривалий час перебував в аварійному стані і потребував капітального ремонту. Тож для комфортного життя майбутніх мешканців комплексу Львівський квартал компанія РІЕЛ взялася до капітального ремонту відповідного об’єкта. Це дозволить уникнути підтоплень на ділянці та неприємного запаху від каналізації. Наразі всі конструкції колектора повністю реконструйовані та оновлені.
building-1216622_640.jpg


 

Nelli

Новостройки Украины
#75
Ход строительства Жилого Комплекса

06.07.2018
Жилой Комплекс Львівський квартал: у четвертій черзі тривають роботи із монтажу опалення та водопостачання.
Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує встановлювати системи водопостачання та опалення у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.
Крім того, будівельники готують дах для влаштування покрівлі у другій секції будинку. Також, за словами працівників РІЕЛ, на склади компанії надійшла остання партія вікон для встановлення їх у четвертій черзі.
waterpipe.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#76
Ход строительства Жилого Комплекса

11.07.2018
Жилой Комплекс Львівський квартал: до кінця липня розпочнеться монтаж ліфтів у будинку третьої черги.
Будівельна корпорація РІЕЛ замовила ліфти для встановлення їх у будинку третьої черги Жилого Комплекса Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.
За словами працівників РІЕЛ, ліфти фірми OTIS перебувають на складах компанії. Їхній монтаж заплановано розпочати до кінця поточного місяця. Підйомники OTIS встановлені у багатьох висотних будівлях, зокрема, в Ейфелевій вежі, Емпайр Стейт Білдінг, Вежах Петронас та Сі-Ен Тауер. У 2009 році ліфти й ескалатори OTIS стали найпопулярнішими підйомниками у світі.
Працівники корпорації РІЕЛ повідомляють, що у третьому будинку тривають роботи зі встановлення дверей. А у місцях загального користування проводиться монтаж плитки. Водночас, у другій секції будинку фахівці завершили заливання стяжки.
otis2000.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#77
Ход строительства Жилого Комплекса

13.07.2018
Жилой Комплекс Львівський квартал: у шостій черзі закінчили встановлення подушки монолітного фундаменту
Будівельна корпорація РІЕЛ завершила встановлення подушки монолітного фундаменту у будинку шостої черги Жилого Комплекса Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.
Також фахівці вже облаштували вертикальні елементи монолітного каркасу цокольного поверху будинку.
cement.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#78
Ход строительства Жилого Комплекса

20.07.2018
Будівельна корпорація РІЕЛ надасть власникам квартир доступ до відеонагляду
Будівельна корпорація РІЕЛ планує надати власникам квартир доступ до систем зовнішнього та внутрішнього відеонагляду в режимі онлайн. Про це повідомили у технічному відділі компанії. За словами президента РІЕЛ Ростислава Мельника, до відповідного серверу вже підключені близько 130 камер. Йдеться про ті житлові комплекси, де передбачена наявність системи відеоспостереження.
«Ми хочемо, щоб власники квартир у наших будинках почувалися безпечно. Саме тому плануємо впровадити відповідний сервіс. Тобто люди зможуть у реальному часі стежити за прибудинковою територією, ліфтом, дитячим майданчиком, поверхами тощо», – розказав він.
Наразі технічний відділ опрацьовує алгоритм, за яким власники обиратимуть 3-5 камер для спостереження в залежності від потреб. Оплата за онлайн-спостереження відбуватиметься за окремими квитанціями експлуатаційної компанії РІЕЛ-Сервіс або ОСББ.
cctv-1144366_640.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#79
Ход строительства Жилого Комплекса

22.07.2018
Жилой Комплекс Львівський квартал: у третій черзі розпочалась підготовка ліфтових шахт до монтажу ліфтів.
Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала підготовку ліфтових шахт будинку третьої черги ЖК Львівський квартал до встановлення ліфтів. Про це повідомили у відділі продажу компанії
Водночас тривають фасадні роботи та встановлення дверей у будинку. Також, за словами працівників РІЕЛ, у першій секції третьої черги вже закінчили укладання керамічної плитки на сходових маршах та у місцях загального користування.
794.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#80
Ход строительства Жилого Комплекса

25.07.2018
Жилой Комплекс Львівський квартал: у четвертій черзі розпочате встановлення металопластикових вікон
Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала монтаж металопластикових вікон у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу забудовника.
Водночас у будинку тривають фасадні та штукатурні роботи. Працівники РІЕЛ також повідомили, що на фінішному етапі влаштування даху четвертої черги. Зокрема, завершується укладання покрівлі.
zp12_r_furnitira.jpg
 
Сверху