Жилой комплекс "Нова Англія"

Ваше мнение о Новостройке?

 • Отлично

  Голосов: 2 66.7%
 • Хорошо

  Голосов: 0 0.0%
 • Нормально

  Голосов: 1 33.3%
 • Плохо

  Голосов: 0 0.0%
 • Ужасно

  Голосов: 0 0.0%

 • Всего проголосовало
  3

Nelli

Новостройки Украины
#21
Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

15.06.2017
У будинку «Ліверпуль» вже йде влаштування покрівлі. Велика увага зосереджена на виконанні внутрішніх робіт. Наразі проводиться стяжка 6-го поверху та проводиться монтаж внутрішніх мереж електропостачання на поверсі.

У будинку «Кембридж» проводиться монтаж міжквартирних і внутрішньо квартирних стін 5-го і 6-го поверху. Продовжується утеплення балконів по торцях та проводиться встановлення монолітного поясу на останньому поверсі будівлі. Команда будівельників вже готова до виконання фасадних робіт, наразі йде встановлення будівельних підйомників.

В «Оксфорді» йде монтаж міжкімнатних і міжквартирних стін та перегородок з 3-го по 8-й поверх. Продовжуються роботи з гідроізоляції балконів, а також швів і стиків на фасаді будівлі.

У другій черзі будівництва ведуться основні роботи з влаштування бетонних підлог по ростверкам.

Нагадаємо, що з початку червня в «Новій Англії» стартували продажі квартир у будинку «Бірмінгем», що у другій черзі будівництва. До кінця місяця придбати квартиру у будинку можна від 16 920 грн за квадратний метр.
IMG_5846.jpg IMG_5847-e1497520231488.jpg IMG_5848.jpg

 

Nelli

Новостройки Украины
#22
Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

22.06.2017
Станом на 22 червня 2017 року в будинку «Ліверпуль» продовжуються роботи з влаштування останнього поверху та монтажу покрівлі. Можна спостерігати за тим, як будівля поступово перетворюється на справжній англійський будинок, адже активно йде монтаж декоративних елементів на фасаді.


У будинку «Кембридж» продовжується влаштування монолітних балконів вхідних груп, також йде утеплення балконів по торцях, проводиться гідроізоляція й утеплення швів і стиків. Будівельники вже розпочинають встановлення монолітного поясу на останньому поверсі будівлі.

У будинку «Оксфорд» продовжується встановлення міжкімнатних та міжквартирних стін і перегородок, йде утеплення й гідроізоляція балконів. Будівля майже готова до встановлення останнього поверху, наразі йдуть фінальні підготовчі роботи до влаштування монолітного поясу.

У другій черзі будівництва ведеться влаштування бетонних підлог по ростверкам та цокольного (підвального) поверху в будинку «Брістоль».

Наразі вже йде влаштування монолітної фундаментної частини розподільчої трансформаторної підстанції, яка забезпечить безперебійне постачання електроенергії мешканцям міста в місті «Нова Англія».
P70622-130252.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#23
Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

29.06.2017
Станом на кінець червня 2017 року в будинку «Ліверпуль» встановлюються декоративні елементи по торцях та завершується декоративна фасадна обробка будівлі. Наразі активно йдуть роботи з монтажу покрівлі. Всередині будинку проводиться монтаж системи водопостачання і каналізації з 8-го по 10-й поверх.

У будинку «Кембридж» приступили до встановлення огороджень балконів – тих самих сніжно-білих балясин, які є однією із родзинок будинків «Нової Англії». Йдуть роботи з влаштування монолітного поясу над 13-м поверхом для зведення останнього, мансардного, поверху будівлі.

У будинку «Оксфорд» завершується влаштування монолітного поясу над 13-м поверхом і зовсім скоро будуть вестись роботи над будівництвом останнього, мансардного, поверху будинку. Наразі йде монтаж міжкімнатних та міжквартирних стін і перегородок з 3-го по 8-й поверх.

Велика увага будівельників зосереджена на зведенні розподільчої трансформаторної підстанції, яка забезпечить жителям безперебійне енергопостачання, на ділянці вже проводиться зведення стін.

У другій черзі будівництва ведеться влаштування опалубки для заливки цокольного поверху будинку «Брістоль». Варто зазначити, що на заводі вже готові стінові модулі ТМ Royal House 5-ти поверхів будинку та йде виготовлення стінових модулів 6-го поверху.
P70630-101208.jpg P70630-101317.jpg P70630-101328.jpg 

Nelli

Новостройки Украины
#24
Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

06.07.2017
У будинку «Ліверпуль» йде монтаж металевого каркасу покрівлі та проводиться підготовка до влаштування пожежного захисту металоконструкцій. На даній стадії будівництва розпочато монтаж вентиляційних блоків останнього, мансардного, поверху будинку. Наразі робота будівельників зосереджена на внутрішніх роботах, зокрема проводиться установка водопостачання і каналізації у будинку. Активно йде монтаж декоративних елементів на фальш фронтонах балконів, мансардному поверсі та на фасадній частині будівлі.

У будинку «Кембридж» проводяться роботи з влаштування стін і перегородок. Йде монтаж вентиляційних блоків з 15-го по 16-й поверх та встановлення монолітного перекриття під котельню. Також ведуться роботи з утеплення та гідроізоляції швів і стиків фасадної частини будівлі.

У будинку «Оксфорд» також продовжуються роботи з гідроізоляції та утеплення швів і стиків, проводиться встановлення міжкімнатних і міжквартирних стін та перегородок 8-го і 9-го поверху та йде монтаж декорів на фальш фронтонах й ведуться роботи з утеплення балконів будівлі.

Будується будинок «Брістоль», що у другій черзі будівництва, адже на заводі Royal House вже виготовлені стінові модулі ТМ Royal House 5-ти поверхів будинку й завершується виробництво 6-го поверху. Безпосередньо на будівельному майданчику на 2/3 виконано
влаштування бетонних підлог по ростверкам.
P70705-110514.jpg P70705-110923.jpg


Варто зазначити, що усі стінові модулі ТМ Royal House доставляються на будівельний майданчик з повним зовнішнім оздобленням та зі встановленими енергозберігаючим вікнами Rehau. Виготовлення модулів відбувається у комфортних заводських умовах, що забезпечує високу якість продукту.
 

Nelli

Новостройки Украины
#25
Акция Жилого Комплекса "Нова Англія"

12.07.2017Відтепер придбати квартиру в «Новій Англії» можна у кредит строком до 20-ти років.

Група компаній «Роял Хауз» отримала акредитацію від державного Укргазбанку, що стало додатковим підтвердження надійності забудовника. Тепер усі бажаючі можуть стати власниками нового, сучасного житла, скориставшись кредитною програмою від банка-партнера. Перший внесок за кредитом складатиме від 30%, а термін дії – до 20 років. Крім того, можливе дострокове погашення кредиту без додаткових комісій та виплат.

«Отримання акредитації від одного з найбільших банків України свідчить про те, що проект міста в місті «Нова Англія» – надійний. З «Новою Англією» майбутні резиденти отримують не тільки власне помешкання, а й економне та енергоефективне житло, адже стінові модулі з яких будуються будинки, зберігають тепло у квартирах, завдяки чому економія на опаленні складатиме до 55%. Підтвердженням цьому є наш готовий житловий комплекс «Британський квартал», енергоефективність якого підтверджена Науково-освітнім центром проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА (БНЕС Центр КНУБА)», – розповідає Руслана Грабко, директор з продажів та маркетингу Групи компаній «Роял Хауз».
 

Nelli

Новостройки Украины
#26
Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

12.07.2017
Станом на початок липня 2017 року в будинку «Ліверпуль» (1-ша черга) вже йде монтаж покрівлі та проводиться підготовка до влаштування пожежного захисту металоконструкцій. На даній стадії будівництва будівельники зосереджені на виконанні внутрішніх робіт. У будинках «Кембридж» та «Оксфорд» (1-ша черга) йдуть роботи з влаштування монолітного поясу для зведення мансардного поверху.

Будується й 2-га черга «Нової Англії». На заводі Royal House вже виготовлені стінові модулі ТМ Royal House 5-ти поверхів будинку «Брістоль» й завершується виробництво 6-го поверху. Безпосередньо на будівельному майданчику готовий фундамент будинку та на 2/3 виконано влаштування бетонних підлог по ростверкам. 

Nelli

Новостройки Украины
#28
Ход строительства Жилого Комплекса

13.07.2017
Так у будинку «Ліверпуль» відповідно до технологічних вимог і термінів ведуться роботи з установки покрівлі останнього поверху та продовжується влаштування пожежозахисту металоконструкцій покрівлі. Ведуться роботи з монтажу вентиляційних блоків останнього поверху. Йде установка декоративних елементів на фасаді будівлі, завдяки чому вона змінюється щодня і набуває величного вигляду. Всередині будинку також проводиться активна робота. Наразі вже встановлені радіатори та йде монтаж систем водопостачання і каналізації на 11-му і 12-му поверсі.

У «Кембриджі» йде влаштування монолітного перекриття над 15-м поверхом, який є основою для будівництва мансардного поверху, також продовжується монтаж вентиляційних блоків 15-го і 16-го поверху. На даному етапі будівництва ведеться установка стін та перегородок з 4-го по 8-й поверх. Будівельники вже приступили до декоративного оформлення будівлі, а саме встановлення декоративних елементів на фасадній частині будівлі та вхідній групі.

У будинку «Оксфорд» влаштовується монолітний пояс над 13-м поверхом для будівництва мансардного поверху. Будівельники вже перейшли до установки міжкімнатних і міжквартирних стін та перегородок 9-го і 10-го поверху. Продовжується утеплення балконів та установка огороджень, зокрема йде монтаж декоративних елементів на фальш фронтонах.

У другій черзі будівництва на 1/3 виконано влаштування бетонних підлог по ростверкам будинку «Брістоль». Нагадаємо, що на заводі Royal House вже виготовлені стінові модулі ТМ Royal House 6-ти поверхів будинку.

Продовжується зведення розподільчої трансформаторної підстанції, яка забезпечить жителям безперебійне енергопостачання. На ділянці продовжується зведення стін з цегли та ведуться підготовчі роботи для проведення гідроізоляції будівлі.
IMG_6833-e1499932703798 (1).jpg IMG_6833-e1499932703798 (1).jpg IMG_6857-e1499932684991.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#29
Новости Жилого Комплекса

19.07.2017
Придбати свою власну житлову нерухомість мріє практично кожна людина. Але мрії найчастіше упираються у поріг фінансових можливостей.

Саме тому Група компаній Royal House і Банк «Глобус» пропонують скористатися вигідними умовами на придбання квартир в «Новій Англії» у кредит. Згідно з умовами строк кредиту на омріяне житло в «Новій Англії» складає до 20-ти років з можливістю дострокового погашення без додаткових виплат і комісій.

Основні переваги програми кредитування від Royal House і Банку «Глобус»:


 • фіксація вартості квадратного метра квартири у гривні на весь строк кредитування;
 • фіксована відсоткова ставка;
 • сума першого внеску – від 30%;
 • строк кредиту до 20 років.

Завдяки вигідним кредитним умовам вже кілька сімей стали резидентами «Нової Англії». Для більшої зручності майбутніх мешканців, забудовник пропонує дизайнерський ремонт, який виконують професійні дизайнери та кваліфіковані будівельники. Крім того, Royal House надає унікальну послугу на ринку нерухомості – ремонт у кредит. Для цього досить звернутися до відділу продажів «Нової Англії», отримати підтвердження від банку та у період здачі будинку в експлуатацію отримати ключі від своєї квартири вже з виконаними ремонтними роботами, й одразу ж заселятися.

Нагадаємо, що придбати квартиру в «Новій Англії» можна також у розстрочку від забудовника строком на 1 рік і першим внеском від 0%
.
 

Nelli

Новостройки Украины
#30
Ход строительства Жилого Комплекса

20.07.2017
У будинку «Ліверпуль», що в першій черзі будівництва, продовжуються роботи з облаштування покрівлі та пожежозахисту металоконструкцій покрівлі, уже ведуться роботи зі встановлення фальш фронтонів останнього, мансардного, поверху, а також проводиться монтаж декоративних елементів по торцях і фасадній частині. У будинку йде влаштування водопостачання і каналізації 11-го поверху та монтаж вентиляційних блоків мансардного поверху. Встановлюється внутрішнє електропостачання 6-го і 7-го поверху, а також електропостачання для освітлення фасадної частини будівлі. Проводяться роботи з облаштування цементно-піщаної стяжки 6-го поверху.

У будинку «Кембридж» йдуть підготовчі роботи для прокладки зовнішніх інженерних мереж, а також електропостачання під освітлення фасадної частини будівлі. Продовжуються роботи з влаштування вентиляційних блоків останніх поверхів, йде установка стін і перегородок із 2-го по 8-й поверх. Проводиться монтаж фальш фронтонів 13-го поверху. Також будівельники працюють над утепленням і гідроізоляцією швів і стиків фасадної частини будинку.

В «Оксфорді» влаштовується монолітний пояс на 13-му поверсі та проводяться підготовчі роботи для зведення стін 14-го мансардного поверху. Йде монтаж міжкімнатних та міжквартирних стін і перегородок 8-го і 9-го поверху, продовжується утеплення балконів і проводиться гідроізоляція та утеплення швів і стиків. Ззовні будинку йде монтаж декорів, уже зараз можна побачити, як змінюється вхідна група, поступово розкриваючи усю красу будівлі. Ведуться підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж по фасадній частині будівлі для прокладки електропостачання під зовнішнє освітлення.

У другій черзі будівництва продовжуються роботи з влаштування бетонних підлог по ростверках будинку «Брістоль». Станом на 20 липня 2017 року на заводі Royal House, що у Київській області, виготовлені стінові модулі для 6-го поверху будинку «Брістоль» й виготовляються модулі для 7-го поверху.
 
#31

Nelli

Новостройки Украины
#32
Ход строительства Жилого Комплекса

27.07.2017
У будинку «Ліверпуль» йдуть роботи з монтажу покрівлі будівлі, також відбувається підготовка до влаштування пожежозахисту металоконструкцій покрівлі другої частини будинку. Встановлюється водопостачання й каналізація з 2-го до 6-го поверху (2-й під’їзд). Проводиться монтаж вентиляційних блоків мансардного поверху та йде влаштування внутрішнього електропостачання 8-го поверху. Будівельники вже піднялися на 7-й та 8-й поверх для облаштування цементно-піщаної стяжки підлоги в першому під’їзді. Відбуваються підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж фасаду та прокладання електропостачання під освітлення фасадної частини будинку «Ліверпуль». Паралельно ведуться роботи з влаштування декоративних елементів на фальш фронтонах балконів.

У будинку «Кембридж» продовжуються роботи з гідроізоляції та утеплення фасадних швів і стиків тильної частини будівлі. Йде влаштування вентиляційних блоків, будівельники вже приступили до 16-го поверху. На останніх поверхах будинку ведеться активна робота, наразі йде влаштування стін фасадної частини 13-го поверху, монтаж фальш фронтонів цього ж поверху, а також установка перекриття над 13-м поверхом. Також ведуться роботи з прокладання зовнішнього електропостачання.

У будинку «Оксфорд» завершені роботи з гідроізоляції та утеплення фасадних швів стиків усього будинку. Продовжуються роботи з влаштування монолітного поясу на 13-му поверсі. Йдуть підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж фасадної частини будинку, а також електропостачання під освітлення. Продовжується декорування будинку, так наразі відбувається влаштування фальш фронтонів мансардного поверху, а також монтаж декорів на фальш фронтонах балконів.

У другій черзі будівництва станом на 27 липня 2017 року на заводі Royal House продовжується виготовлення стінових модулів 7-го поверху будинку «Брістоль» та йде утеплення модулів 6-го поверху.
IMG_20170726_172954632-EFFECTS.jpg IMG_20170726_174127182.jpg

 

Nelli

Новостройки Украины
#33
Ход строительства Жилого Комплекса

03.08.2017
у «Ліверпулі» вже виконані роботи з установки металоконструкції покрівлі та завершено влаштування пожежозахисту металоконструкцій. Ведуться роботи з влаштування водопостачання і каналізації з 3-го до 7-го поверх 2-го під’їзду. Йде монтаж вентиляційних блоків мансардного поверху будинку і внутрішнього електропостачання з 9-го до 11-го поверху. Також проводиться влаштування цементно-піщаної стяжки підлог 9-го і 10-го поверху в 1-му під’їзді. Ведуться підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж фасадної частини будівлі й продовжуються роботи з влаштування декоративних елементів на фальш фронтонах балконів.

У «Кембриджі» йде влаштування фальш фронтонів 13-го поверху, монтаж збірного перекриття над поверхом та опалубки під монолітне перекриття над 14-м поверхом. Вже розпочато влаштування вентиляційних блоків 15-го поверху, а також стін та перегородок з 2-го до 8-го поверху. У будинку продовжуються роботи з утеплення та гідроізоляції швів і стиків з тильної частини будинку та йде монтаж декорів. Більше того, проводяться підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж фасаду будівлі та електропостачання під освітлення.

В «Оксфорді» завершені роботи з влаштування гідроізоляції та утеплення фасадних швів і стиків. Наразі проводиться монтаж стін та фальш фронтонів мансардного поверху. Вже йдуть роботи з укладки зовнішніх мереж, а саме каналізації, окрім того, будівельники проводять електропостачання під освітлення фасадної частини будівлі. Не вщухають роботи і з монтажу декорів на фальш фронтонах балконів.

У будинку «Брістоль», що у другій черзі будівництва завершується влаштування бетонних підлог по ростверкам. На заводі Royal House вже виготовлені стінові модулі для 7-го поверху. В будинку «Бірмінгем», що також у другій черзі будівництва «Нової Англії», завершено роботи з випробовування паль та на 40% виконані роботи з влаштування котловану.
33211.jpg

 

Nelli

Новостройки Украины
#34
Новости Жилого Комплекса

05.08.2017
Незалежне агентство IBI-Rating підвищило рейтинг надійності будівництва міста в місті «Нова Англія» (I черга) до рівня 5+ «Відмінна надійність».
Забудовником проекту виступає компанія
Royal House, яка працює на будівельному ринку України з 2004 року.


Ґрунтуючись на фінансових даних компанії-забудовника, темпах будівництва і виконанні своїх зобов’язань перед інвесторами, IBI-rating високо оцінив надійність проекту «Нова Англія». Результати оцінки стали приємним подарунком до Дня будівельника для всієї команди Royal House.
 

Nelli

Новостройки Украины
#35
Ход строительства Жилого Комплекса

11.08.2017
У будинку «Ліверпуль» йде влаштування водопостачання та каналізації з 3-го до 7-го поверху 2-го під’їзду. Завершено влаштування вентиляційних каналів мансардного поверху, наразі проводиться мурування. Продовжується прокладання внутрішнього електропостачання, зараз електрики працюють над 11-м і 12-м поверхом 1-го під’їзду. На тому ж поверсі йде заливка цементно-піщаної стяжки та йдуть роботи над проведенням електропостачання під освітлення фасадної частини будівлі.

У «Кембриджі» не вщухають роботи з монтажу стін та перегородок, також завершується влаштування вентиляційних блоків. На останньому, мансардному поверсі, вже приступили до зведення стін. Продовжується утеплення і гідроізоляція швів і стиків з тильної частини будинку та йде монтаж декорів фасаду. Ведуться підготовчі роботи до прокладання інженерних мереж по фасадній частині. Як і в будинку «Ліверпуль» проводиться електропостачання під зовнішнє освітлення.

У будинку «Оксфорд» йде встановлення стін мансардного поверху та фальш фронтонів. Крім того, вже проводиться підготовка до влаштування монолітного поясу під покрівлю. Продовжується гідроізоляція і утеплення фасадних швів і стиків по всьому будинку, йде монтаж декорів на фальш фронтонах балконів та прокладання електропостачання для освітлення фасаду будинку.

Наразі активні роботи ведуться з прокладання зовнішніх інженерних мереж, а саме систем водоочистки і каналізації, а також водовідведення.
Йде будівництво розподільчої трансформаторної підстанції для забезпечення безперебійного енергопостачання. На ділянці вже проводиться штукатурення зовнішніх і внутрішніх стін та проводиться монтаж металоконструкцій під трансформатори.

У другій черзі будівництва по будинку «Брістоль» ведуться завершальні роботи з влаштування бетонних підлог по ростверкам. А в будинку «Бірмінгем» йдуть роботи з влаштування котловану. На заводі Royal House вже виготовлені стінові модулі для 7-ми поверхів будинку «Брістоль».
P70811-140130.jpg Paris_Royal-House.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#36
Ход строительства Жилого Комплекса

18.08.2017
У “Ліверпулі” наразі йде монтаж профнастилу покрівлі. Будівельники вже приступили до влаштування вентблоків у 2-му під’їзді та прокладання внутрішнього електропостачання у під’їзді з 2-го до 6-го поверху. Крім того, проводиться заливка підлог цементно-піщаною стяжкою з 2-го до 4-го поверху (2-й під’їзд).
У “Кембриджі” продовжується утеплення та гідроізоляція швів стиків по тильній частині будинку. Йде влаштування стін і перегородок з 4-го до 9-го поверху. Проводяться роботи з влаштування монолітного перекриття над 14-м поверхом та установлюються стіни останнього поверху.
У будинку “Оксфорд” зводиться монолітний пояс під покрівлю та триває влаштування фальш фронтонів мансардного поверху.
У другій черзі будівництва по будинку “Брістоль” завершуються роботи з заливки останньої треті бетонних підлог по ростверкам. У будинку “Бірмінгем” успішно виконані буроін'єкційні палі для випробування ґрунтів, згідно з графіком на найближчий час заплановані підготовчі роботи з влаштування ростверків.


 

Nelli

Новостройки Украины
#37
Ход строительства Жилого Комплекса

04.09.2017
До «Нової Англії» прибули перші стінові модулі для монтажу у 2-й черзі будівництва

Згідно з графіком будівництва, у п’ятницю, 1 вересня, прибули перші стінові модулі ТМ Royal House для зведення будинку «Брістоль», що у другій черзі будівництва.

Нагадаємо, що друга черга будівництва ЖК «Нова Англія» складається з трьох будинків: «Брістоль», «Бірмінгем» та «Честер».

Наразі зводиться будинок «Брістоль» і проводиться влаштування монолітних стін. Здача в експлуатацію будинка запланована на 4 квартал 2018 року. Також будується «Бірмінгем», успішно виконані буроін’єкційні палі для випробування грунтів, згідно з графіком на найближчий час заплановані підготовчі роботи з влаштування ростверків. Будинок «Черстер» іще не заявлено у продаж.

Стінові модулі ТМ Royal House виробляються на власному заводі, який знаходиться у Київські області. Модулі мають енергоефективну систему утеплення, що перевищує українські норми енергозбереження на 20% й відповідає європейським нормам. Варто зазначити, що енергоефективні модулі доставляються на будівельний майданчик з повним зовнішнім оздобленням та зі встановленими енергозберігаючими вікнами Rehau.
 

Nelli

Новостройки Украины
#38
Ход строительства Жилого Комплекса

07.09.2017
У будинку «Ліверпуль» приступили до монтажу фасадного профілю (z-профіль) та вже доставили ліфтове обладнання в ліфтові шахти, щоби незабаром ліфтовики приступили до монтажу. Продовжується влаштування водопостачання й каналізації, а також внутрішнього електропостачання 7-го та 8-го поверху 2-го під’їзду. Активно ведуться роботи з влаштування цементно-піщаної стяжки, зараз будівельники працюють над 6-м поверхом того ж другого під’їзду. Тривають роботи над фасадом будівлі, наразі йде влаштування зовнішнього освітлення та декоративної плитки на балконах.

У «Кембріджі» продовжуються фасадні роботи, йде влаштування фальш фронтонів 13-го поверху, а також ведеться підготовка до монтажу фронтону останнього поверху. На фінальній стадії монтаж внутрішніх стін і перегородок та вентиляційних каналів, виконання яких на стадії готовності — 90 %. Будівельники працюють над установкою стін котельні, яка буде постачатиме газ до трьох будинків першої черги. Також ведуться роботи зі встановлення водопостачання, каналізації та опалення в 1-му під’їзді з 2-го до 3-го поверху.

У будинку «Оксфорд» продовжуються роботи з влаштування монолітного поясу під покрівлю та частково проводиться грунтування металу перед монтажем покрівлі. Тривають роботи з влаштування зовнішніх каналізаційних мереж та прокладання електропостачання під освітлення фасаду будівлі.

На активній стадії будівництво 2-ї черги «Нової Англії». Вже розпочато доставку стінових модулів ТМ Royal House. У будинку «Брістоль» вже приступили до установки монолітних стін, незабаром розпочнеться монтаж стінових модулів.

На заводі Royal House де виробляються стінові модулі з енергоефективною системою утеплення вже виготовлено стінових модулів для 9-ти поверхів будинку «Брістоль».
 

Nelli

Новостройки Украины
#39
Ход строительства Жилого Комплекса

14.09.2017
У будинку «Ліверпуль» уже ведуться роботи з утеплення покрівлі. З 8-го до 14-го поверху 2-го під’їзду йде монтаж системи водопостачання й каналізації, а також внутрішнього електропостачання. Тривають роботи з влаштування цементно-піщаної стяжки підлог із 5-го до 8-го поверху, що у 2-му під’їзді та проводяться підготовчі роботи з прокладання зовнішніх інженерних мереж фасадної частині будівлі. Продовжуються роботи над фасадом будинку, наразі йде монтаж декоративних елементів на фальш фронтонах, балконах і мансардному поверсі. Крім того, будівельники приступили до установки світильників, які незабаром освітлюватимуть фасад будівлі.

У будинку «Кембрідж» проводяться роботи над приміщенням дахової газової котельної, яка постачатиме газ на три будинка 1-ї черги. Продовжується влаштування стін і перегородок, зараз будівельники працюють з 10-го до 14-го поверху. Уже йде прокладання зовнішніх мереж електропостачання до розподільчої трансформаторної підстанції. Ведуться роботи з влаштування внутрішнього електропостачання, наразі працюють з 1-го до 4-го поверху. Продовжується монтаж декорів фасаду будинку та зовнішнього освітлення.

В «Оксфорді» вже частково працюють над монтажем металоконструкцій покрівлі. Також продовжується влаштування стін мансардного поверху та монолітного поясу під покрівлю. Йде влаштування зовнішніх та внутрішніх каналізаційних мереж. Так само, як і в попередніх будинках цієї ж черги, тривають роботи з декорування фасаду будівлі: проводиться влаштування фальш фронтонів 13-го поверху з тильної сторони будинку та йде прокладання електропостачання під освітлення фасаду.

Важливою новиною є те, що будівельники вже проводять монтаж електрообладнання в будівлі розподільчої трансформаторної підстанції.

Ведуться роботи зі зведення другої черги ЖК «Нова Англія». У будинку «Брістоль» тривають роботи з монтажу монолітних стін та частково доставлені стінові модулі для зведення будинку.

Станом на 14 вересня 2017 року на заводі Royal House вже розпочалося виготовлення стінових модулів для 10-го поверху будинку.
 

Nelli

Новостройки Украины
#40
Ход строительства Жилого Комплекса

22.09.2017
У «Новій Англії» стартували роботи з благоустрою та озеленення території

Саме «Ліверпуль» стане першим будинком, фасад якого привертатиме до себе неабияку увагу осінніми вечорами. Крім того, ми продовжуємо утеплювати покрівлю будинку та вже проводимо підготовчі роботи для монтажу ліфтового обладнання. Вже розпочалися роботи з установки системи захисту від блискавки. Йде влаштування водопостачання та каналізації з 7-го до 13-го поверху 2-під’їзду, а також внутрішнього електропостачання. Йдуть роботи над фасадом будинку, а саме фарбування декору та підключення зовнішнього освітлення.

У будинку «Кембридж» завершено монтаж вентиляційних блоків над котельнею. З 2-го до 4-го поверху 2-го під’їзду проводиться влаштування водопостачання та каналізації, а також внутрішнього електропостачання. Тривають роботи над фасадом будівлі – наразі йде монтаж декорів по фасаду, влаштування фальш фронтонів 13-го поверху та проводиться електропостачання під освітлення фасаду.

В будинку «Оксфорд» продовжується влаштування монолітного поясу під покрівлю та триває монтаж металоконструкцій покрівлі. Будівельники працюють над мансардним поверхом, наразі йде мурування вентиляційних каналів. Також ведуться роботи над фасадом будівлі, на завершальній стадії прокладання електропостачання під освітлення фасаду.

У другій черзі будівництва по будинку «Брістоль» тривають роботи з влаштування опалубки для перекриття цоколя, на будівельний майданчик доставлено частину стінових модулів для зведення будівлі. Наразі на заводі Royal House виготовлено близько 705 стінових модулів – це 10 поверхів будинку «Брістоль». У другому будинку «Бірмінгем» вже завершені роботи з розробки котловану, зовсім скоро розпочнеться зварювання армокаркасів для влаштування паль.
 
Сверху