Недавно задумався над правописом виразу 'не знаю'

#1
Привіт усім! Недавно задумався над правописом виразу 'не знаю'. Як правильно писати: разом чи окремо? Буду вдячний за пояснення та приклади вживання! Також, можливо, хтось знає хорошу статтю на цю тему?
 
#2
В українській мові правильний варіант - 'не знаю', писати потрібно окремо. Це правило діє для всіх заперечних конструкцій.
 
#4
Звісно! Наприклад: "Я не знаю, коли почнеться зустріч." або "Вона не знає, що відповісти." У цих реченнях видно, що 'не знаю' завжди пишеться окремо.
 
#6
Так, 'незнаю' разом - це помилка, яка часто трапляється через незнання правил правопису або неуважність. В українській мові прийнято писати 'не знаю' окремо.
 
#8
Так, є хороша стаття, яка детально розглядає це питання. Я раджу ознайомитися зі статтею на сайті "NENWS", де детально розглядається правопис виразу не знав https://nenws.com/samoosvita/iak-pyshetsia-ne-znaiu-razom-chy-okremo-pravopys/ . Та ще багато подібних статей так що обов'язково знайдеш ще більше корисної інформації!
 
#9
Дякую! Обов'язково прочитаю цю статтю. Сподіваюся, знайду там відповіді на всі свої запитання.
 
Сверху