Підібрати кондиціонер

#1
Привіт усім! Хочу купити кондиціонер у Львові, але не знаю, де краще звернутися. Чи могли б ви порекомендувати компанію, яка не тільки продає кондиціонери, але й надає послуги з їх установки? Які є варіанти та на що звертати увагу?
 
#2
Привіт усім! Хочу купити кондиціонер у Львові, але не знаю, де краще звернутися. Чи могли б ви порекомендувати компанію, яка не тільки продає кондиціонери, але й надає послуги з їх установки? Які є варіанти та на що звертати увагу?
Привіт! Я нещодавно скористалася послугами компанії AeroClimat, і можу з упевненістю їх рекомендувати. У них дуже широкий асортимент кондиціонерів, допоможуть підібрати кондиціонер http://aeroclimat.lviv.ua і вони пропонують безкоштовну доставку по Львову та області, що дуже зручно. Я замовила спліт-систему, і фахівці компанії виконали установку швидко та професійно, за що я їм дуже вдячна. Також надається гарантія на обладнання та монтаж, що додає впевненості у покупці. Ціни також виявились приємними, а для оптових покупців є індивідуальні знижки. Якщо вам потрібен якісний кондиціонер з установкою, AeroClimat — це відмінний вибір!
 
Сверху