Ремонт Apple

#1
Привіт! Підкажіть, будь ласка, де у Києві можна швидко та якісно відремонтувати мій MacBook Pro? Він почав сильно перегріватися і час від часу сам вимикається. Шукаю сервісний центр, де можуть професійно очистити систему охолодження та замінити термопасту. Можливо, хтось стикався з подібною проблемою? Хочу, щоб все зробили за один день, адже ноутбук потрібен для роботи.
 
#2
У мене була подібна ситуація з MacBook Pro – ноутбук перегрівався і сам вимикався під час роботи. Це типова проблема, яку можуть вирішити в сервісних центрах. Я зверталася до AppleLab у Києві і можу сказати, що сервіс на найвищому рівні. У них є філія на Великій Васильківській, неподалік від ст. м. Олімпійська. Мені зробили чистку системи охолодження та заміну термопасти всього за кілька годин. Крім того, вони використовують тільки оригінальні запчастини, що для мене було важливо. Ще одна приємна деталь – ти можеш спостерігати за процесом ремонту прямо у них у центрі.
 
#3
У мене була подібна ситуація з MacBook Pro – ноутбук перегрівався і сам вимикався під час роботи. Це типова проблема, яку можуть вирішити в сервісних центрах. Я зверталася до AppleLab у Києві і можу сказати, що сервіс на найвищому рівні. У них є філія на Великій Васильківській, неподалік від ст. м. Олімпійська. Мені зробили чистку системи охолодження та заміну термопасти всього за кілька годин. Крім того, вони використовують тільки оригінальні запчастини, що для мене було важливо. Ще одна приємна деталь – ти можеш спостерігати за процесом ремонту прямо у них у центрі.
Також хочу порекомендувати тобі AppleLab. Вони спеціалізуються на ремонті техніки Apple і мають гарну репутацію в Києві. Я робила у них ремонт MacBook, коли виникли проблеми з екраном. Сервіс працює швидко, а всі їхні роботи йдуть з гарантією до 12 місяців. До того ж, у них є власний склад запчастин, тому не доведеться довго чекати. Рекомендую звернутися до них, тим більше, що AppleLab – один із найкращих сервісних центрів у місті.
 
Сверху