Страховка для авто

#2
Я не понимаю, какая разница в этих страховках. Наверно, при оформлении лучше уточнять.
 
#3
Вам потрібне страхування? Перегляньте послуги страхування від компанії "ТАС". Я оформляв тут КАСКО онлайн для мого автомобіля, щоб захистити його в разі будь-яких негараздів, таких як знищення, викрадення, пошкодження внаслідок ДТП, пожежі, вибуху, стихійного лиха або протиправних дій третіх осіб. Ви також можете отримати консультацію за телефоном та замовити послуги, що вас цікавлять. Онлайн оформлення дуже зручне.
 
#4
Добрий Вечір всім я знаю як виграти у Росіі країни терористів теоретично.Нам потріібна фінансова допомога з усього світу, а це означає що всі наші Українці повинні бути активніше і створювати аккаунти у підтримку України масово нові і існуючі (Інстаграм, Фейсбук, Тік Ток, Ютуб, Телеграм, Олх, Твітер, Чат Bizzare, Badoo, Pokerstars,Counter-Strike Lineage2, photographers ua,і т.д у всіх можливих соцмережах світу і тоді люди нам будуть кидать дуже багато Грошей і буде багато зброї за їх рахунок фінансів.Допоможіть Робить Репост .Розкажіть Своім Друзям і шоб ваші Друзі розказували своїм друзям і т.д... і тоді ми переможемо Окупантів репосТ срочнО Крим і Донбас це Україна , спасіть Україну, Смерть Окупантам повернемо Крим і Донбас додому разом !!! Слава Україні Героям Слава!!!?
 
Сверху