Як вибрати мультимедійну систему для автомобіля?

#1
На ринку є стільки різних варіантів – від бюджетних рішень до топових моделей. Я шукаю щось якісне, щоб можна було і комфортно слухати музику, і зручно використовувати навігацію, а ще було б класно мати підтримку камери заднього огляду.

Основні критерії для мене:

Висока якість звуку – люблю гарну акустику в авто.
Простота використання, щоб не треба було довго розбиратися з налаштуванням.
Надійність – не хочу, щоб після кількох місяців система почала "глючити".
Можливість підключити телефон через Bluetooth для музики та дзвінків.
Чи може хтось порадити надійного виробника мультимедійних систем для авто? Де купувати, щоб не нарватися на підробки?
 
#2
Раджу звернути увагу на torssen виробник. На їхньому сайті можна знайти широкий асортимент продукції, яка включає в себе автомагнітоли, автоакустичні системи, камери заднього огляду та багато іншого. Torssen пропонує виключно оригінальні товари, тому можеш бути впевнений у надійності та якості. Окрім цього, у них є повний спектр послуг з установки і налаштування мультимедійних систем. Їхні фахівці допоможуть підібрати систему під твій автомобіль, враховуючи всі твої побажання, від підсилювачів до акустичних систем. Я сама замовляла у них мультимедійку кілька місяців тому, і залишився дуже задоволений. Все працює чудово: звук відмінний, зображення на екрані чітке, Bluetooth підключається без проблем. Що важливо, вся продукція сертифікована, тому немає ризику придбати підробку.
 
Сверху