налобный фонарик

#1
Привет! Кто знает, где можно заказать налобный фонарик на шлем? Хочу что-то удобное и надежное для походов. Какие магазины посоветуете?
 
#2
Приветствую всех! Хочу порекомендовать интернет-магазин "Maroder". Покупал там налобный фонарик на шлем и остался очень доволен. Он отличного качества, светит ярко и долго держит заряд. Крепление надежное, не слетает даже при активных движениях. Доставка была быстрой, товар пришел в идеальном состоянии. Цены адекватные, а обслуживание на высшем уровнеСоветую всем!
 
#3
Добрий Вечір всім я знаю як виграти у Росіі країни терористів теоретично.Нам потріібна фінансова допомога з усього світу, а це означає що всі наші Українці повинні бути активніше і створювати аккаунти у підтримку України масово нові і існуючі (Інстаграм, Фейсбук, Тік Ток, Ютуб, Телеграм, Олх, Твітер, Чат Bizzare, Badoo, Pokerstars,Counter-Strike Lineage2, photographers ua,і т.д у всіх можливих соцмережах світу і тоді люди нам будуть кидать дуже багато Грошей і буде багато зброї за їх рахунок фінансів.Допоможіть Робить Репост Спасіть Україну.Розкажіть Своім Друзям і шоб ваші Друзі розказували своїм друзям і т.д... і тоді ми переможемо Окупантів репосТ срочнО Крим і Донбас це Україна Давайте Разом ВБИВАТИ Окупантів
 
#4
Вітаю! Якщо вам потрібен надійний налобний фонарик, рекомендую звернути увагу на модель KS-T112 (KX-210), яку можна знайти на сайті Stok.top. Ліхтарики цього типу мають відмінні характеристики: виготовлені з алюмінієвого сплаву та ABS пластику, що забезпечує їхню міцність і легкість. Він важить всього 80 грамів і має компактні розміри 9 х 3,5 х 4 см. Ліхтарик оснащений світлодіодами XPE і COB, що забезпечують яскраве освітлення до 270 люменів і має вбудований акумулятор, який заряджається через USB-порт. Цей ліхтарик стане відмінним вибором для будь-яких ваших потреб.
 
Сверху