системы обработки данных

#1
Форум поделитесь ссылками на сайты компаний которые занимаются продажей программного обеспечения для ведения бизнеса. Нашей фирме нужна модернизация системы обработки данных и мы с нашими админами присматриваемся к вариантам.
 
#2
Розумію вас, я так само шукав хорошу фірму яка допоможе мені з цим завданням і перебравши велику кількисть компаній та сервісів я знайшов ту яка мені подішла і це медок https://sys2biz.com.ua/product/medoc/ в якому я знайшов вс що мені потрібно за нормальні гроші атакож вона поки працює без нарікань!
 
#4
Важливо розвивати свій бізнес і роботи все можливе для покрашення якості роботи компанії. Підкажіть, чи не знаєте хорошої аутсорсингової компанії для обслуговування клієнтів?
 
#5
Важливо розвивати свій бізнес і роботи все можливе для покрашення якості роботи компанії. Підкажіть, чи не знаєте хорошої аутсорсингової компанії для обслуговування клієнтів?
Погоджуюсь з вами, важливо підвищувати якість обслуговування і краще всього довірити це професіоналам. Ми співпрацюємо з аутсорсинговою компанією WOW 24 7 , вони вже багато років надаю бізнесу якісні послуги з підтримки клієнтів за допомогою інноваційних інструментів та ефективної комунікаційної стратегії.
 
Сверху