сумка

#1
привет, хожу на тренировки, нужна удобная вместительная сумка для формы. покажите вашу сумки.
 

Shreck

Новенький
#3
Мені теж здається, що добротний рюкзак - найзручніший аксесуар для поїздок на тренування чи в басейн. Нещодавно придбав собі такий для спортзалу.
 

fflot

Новенький
#4
Мені теж здається, що добротний рюкзак - найзручніший аксесуар для поїздок на тренування чи в басейн. Нещодавно придбав собі такий для спортзалу.
Можете поділитись, який рюкзак купили? Бо кажете, що добротний. Я просто стомився кпувати дешеві, які досить швидко рвуться або замки виходять зі строю.
 

Shreck

Новенький
#5
Можете поділитись, який рюкзак купили? Бо кажете, що добротний. Я просто стомився кпувати дешеві, які досить швидко рвуться або замки виходять зі строю.
Без проблем, можу поділитись інфою. Останнім часом дуже ретельно і уважно підхожу до покупки аксесуарів. Для мене важливо мати якісну сумку, рюкзак, портмоне і т.п. штуки. Мав добрі рекомендації щодо деяких брендів. Серед них вирішив купити рюкзак eastpak. Я дуже задоволений якістю та міцністю свого рюкзака. Та й виглядає він дуже достойно. Купую багато брендових речей та взуття в магазині Снікерстудіо. Завжди задоволений покупками.
 
#6
Заказала себе такую сумку-рюкзак TUGUAN
ROZETK~1.JPG
Очень удобная, можно носить как сумку на одно плече и как рюкзак за спиной. Вместительная и из износостойкого материала. Предыдущую угробила за пол года, теперь уже заказала нормального качества.
 
#7
привет, хожу на тренировки, нужна удобная вместительная сумка для формы. покажите вашу сумки.
Для треников удобны рюкзаки, а не сумки. Посмотрите на Алике их там ооочень много.
 

fflot

Новенький
#8
Серед них вирішив купити рюкзак eastpak. Я дуже задоволений якістю та міцністю свого рюкзака. Та й виглядає він дуже достойно. Купую багато брендових речей та взуття в магазині Снікерстудіо. Завжди задоволений покупками.
Десь я вже бачив подібні рюкзаки, наче в торговому центрі, тільки ціна там була набагато вища. Як не крути, в інтернеті все дешевше! Дякую за пораду!
 
#9
Хочу жене купить модную сумку,подскажите,гдепосмотреть и купить ей хорошую сумку к Новому году.
 

Vov

Знающий инвестор
#11
Хочу жене купить модную сумку, подскажите, где посмотреть и купить ей хорошую сумку .
Классный вы подарок придумали, качественная и красивая сумка или рюкзачок для каждой женщины именно то что нужно.
 

Kostja

Квартирант
#12
В интернете большой выбор, можно купить что угодно - на любой кошелек и вкус. Вот на этом сайте купил сестре рюкзак женский https://stunner.com.ua/86-zhenskie-ryukzaki Натуральная кожа, хорошая цена и модный цвет. В магазинах такие стоят в 3 раза дороже. Здорово сэкономил, а сестра теперь всем подружкам сайт показала, чтобы не переплачивали.
 
#13
Совету вам покупать не только удобную, но и стильную сумку, ведь такая будет смотреться ярко и со вкусом. Если вы не знаете где можно приобрети такую, вот для вас интересная информация - https://imidge.com.ua/news/stati/handbags-online-store-rule-the-world/ , благодаря которой вы с легкостью сможете подобрать для себя идеальный вариант.
 
#14
В мене тепер є зручна поясна сумка, в якій можна покласти все необхідне. Така я задоволена, що вирішила купити барсетку https://paradise.net.ua/ua/muzhskie-aksessuary/muzhskie-barsetki/ - обрала оригінальну за формою і яскравим забарвленням. Сумочка надійно застібається і тепер не боюся, що можу втратити гроші чи ключі.
 
Сверху