умный дом

#2
Сейчас многие так делают. Устанавливают видеонаблюдение или сигнализации. Для полной уверенности в своей безопасности лучше купить систему умный дом, она обеспечивает доступ ко всем электрическим приборам в один клик, с одного пульта или мобильного приложения, что очень удобно, включает в себя пожарную и охранную сигнализации, а также видеонаблюдение и автоматизирует открытие/закрытие дверей, окон, замков. Рекомендую!
 
#4
Умный дом - это сложная система, тут нужно понимать, что конкретно хотите и от этого отталкиваться в сторону оборудования. Лучше обратиться в профильную компанию ибо самому такую систему сложно собрать.
 
#8
Якщо потрібно звертайтесь до мене. Вкажіть адресу і контакти і з вами зв'яжуться.
Не хочу, щоб це сприймали як рекламу, тому тут без подробить. Звертайтесь на вайбер +38 050 358 18 33
 
#10
Я решила установить видеорегистратор на 4 камеры , скажу сразу, очень удобно. Такой регистратор (в зависимости от его типа) позволяет вести видеозапись из подключенных камер, при наличии микрофона записывает и звук, дает возможность загружать видеозапись в облачную сеть и даже просматривать ее онлайн удаленно.
 
#12
До речі, от коли ми про все це розумне розмовляємо, мені цікаво стало а чи є розумні кондиціонери
 
#13
Якщо не помиляюсь, так. Там вони до wifi підключаются, точніше до головного модуля і він вже підтримує мікроплімат. Повна автоматизація
Не як у Тоні Старка, але десь близько =)
 

Faaron

Квартирант
#14
Зараз багато кондиціонерів є, які мають подібні функції. От наприклад можете тут https://www.bnclimate.com/yak-pokrashhyty-yakist-povitrya-v-kvartyri-budynku/ подивитись. Там загалом файний вибір й до того ж можете почитати поради стосовно того як покращити якість повітря в будинку
 
#15
Купівля камери спостереження Wi-Fi на сайті shop-security.com.ua виявилася захоплюючою подією. Перш за все, сайт вразив своїм асортиментом і зручним інтерфейсом. Після деякого дослідження я обрав камеру, яка відповідала моїм потребам. Вона пропонувала високу якість зображення, можливість зберігати записи на хмарному сховищі та просте керування через мобільний додаток. Процес покупки був швидким і зручним, адже сайт надав чітку інформацію щодо доставки та оплати. Отримавши камеру, я був вражений її якістю. Встановлення було легким завдяки докладним інструкціям, які були в комплекті. Після підключення до Wi-Fi я з легкістю зміг налаштувати параметри через додаток на смартфоні. Тепер я можу спокійно відстежувати події навколо свого будинку з будь-якої точки світу. Ця покупка не лише забезпечила мені спокій, але і додала зручності в моє щоденне життя. Я впевнений, що ця камера стане надійним помічником у моїй системі безпеки.
 
#16
Нещодавно співпрацювали з компанією зі Львова, розумний будининоч чи смарт дім, щось таке. Не можу пригадати, пошукаю! Класна штука.
 
Сверху