Результаты опроса: Ваше мнение о Новостройке?

Голосовавшие
51. Вы ещё не участвовали в этом опросе
 • Отлично

  4 7.84%
 • Хорошо

  2 3.92%
 • Нормально

  8 15.69%
 • Плохо

  24 47.06%
 • Отвратительно

  13 25.49%

Тема: Жилой комплекс "Британский квартал"

Показано с 51 по 60 из 69
 1. #51
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  03.11.2017
  У «Новій Англії» завершено влаштування паль будинку «Бірмінгем» (2 черга)
  У будинку «Ліверпуль» (1 черга) тривають роботи з влаштування водопостачання й каналізації, будівельники вже працюють на 14-му поверсі 2-го під’їзду. На тій самій ділянці працюють електрики, які проводять внутрішнє електропостачання. Продовжується монтаж квартирних дверей, йде облицювання підлог у лоджіях кахлем. На завершальній стадії утеплення холодних переходів у першому під’їзді будівлі.

  У «Кембріджі» продовжується монтаж декору на фасаді будівлі, йде мурування перегородок 12-го поверху й ведуться роботи з установки системи димовидалення на останньому поверсі. Триває влаштування металоконструкцій покрівлі.
  На цьому тижні будівельники приступили до монтажу фонтану, який красуватиметься навпроти будинку «Кембридж». Тривають роботи й з благоустрою території – наразі йде укладка тротуарної плитки та продовжується монтаж кованих воріт вхідної групи першої черги.

  В будинку «Оксфорд» тривають роботи з підключення електропостачання під освітлення фасадної частини, і зовсім скоро будинок засяє теплим та затишним світлом, як «Ліверпуль» та «Кембридж». Також тривають роботи з монтажу металоконструкцій покрівлі та мурування перегородок.

  У другій черзі будівництва ЖК «Нова Англія» встановлено перші модулі у будинку «Брістоль» та тривають роботи з армування стін підвалу. А в будинку «Бірмінгем» будівельники завершили влаштування пальового поля. 2. #52
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  17.11.2017
  У будинку «Ліверпуль» триває утеплення холодних переходів та ведуться роботи з благоустрою території, яка прилягає до першої черги будівництва. Всередині будівлі працюють над прокладанням внутрішнього електропостачання та влаштуванням водопостачання і каналізації на 14-му поверсі 2-го під’їзду. Продовжується утеплення вентиляційних каналів та облицювання підлог лоджій.

  Наразі триває укладання тротуарної плитки біля трьох будинків «Лівепуль», «Кембрідж» та «Оксфорд», а також тротуарної єко-плитки під гостьовий паркінг, також будівельники приступили до влаштування фундаментів під вуличні ліхтарі.

  У будинку «Кембрідж» на 90% виконані роботи з монтажу металоконструкцій покрівлі, на даній стадії паралельно триває влаштування покрівлі. Працюють наразі й над утепленням вхідної групи будівлі та завершується мурування перегородок технічних приміщень. Йде влаштування водопостачання та каналізації й триває монтаж декорів по фасаду.

  У будинку «Оксфорд» також тривають роботи з монтажу металоконструкцій покрівлі та влаштовується монолітний пояс під покрівлю. Йде мурування перегородок 10-го поверху, а також прокладання електропостачання під освітлення фасаду будинку.

  У другій черзі будівництва «Нової Англії» зводиться два будинки. У «Брістолі» триває монтаж стінових модулів Royal House першого поверху та йде бетонування стін підвалу. Будівельники проводять підготовчі роботи для проведення гідроізоляції фундаменту. У будинку «Бірмінгем» завершуються роботи з армування ростверку.

 3. #53
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Акция Жилого Комплекса

  22.11.2017
  Придбайте квартиру в «Новій Англії» й отримайте шанс стати власником сучасного електромобіля

  Ми у «Новій Англії» піклуємося про комфорт і безпеку своїх мешканців й розуміємо, наскільки важливим для життя є заряд новими силами та емоціями. Саме тому запрошуємо взяти участь у неймовірні акції від Royal House!

  Придбайте квартиру в «Новій Англії» у період від 20 листопада 2017 року до 28 лютого 2018 року – та беріть участь в розіграші СУЧАСНОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ!

  Розіграш головного подарунка та вручення ключів відбудеться 1 березня 2018 року в перший день весни, коли розпочинають вирувати справжні почуття та емоції. Тож, скористайтеся шансом отримати екологічний, новенький сучасний і модний електромобіль.

 4. #54
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  24.11.2017
  У будинку «Ліверпуль» вже завершено монтаж квартирних дверей та відбувається установка дверей на холодних переходах, паралельно триває їхнє утеплення. На завершальній стадії влаштування фасаду, а саме декорування колон. Тривають роботи з влаштування цементно-піщаних стяжок підлог, облицюванню підлог лоджій, влаштування водопостачання та каналізації підвалу, а також внутрішнього електропостачання підвалу.

  У будинку «Кембрідж» завершено монтаж металоконструкцій покрівлі. Встановлюються фасадні декори та триває влаштування водопостачання і каналізації. Працюють будівельники й над благоустроєм: вже встановлено фонтан навпроти будинку та продовжується укладка тротуарної плитки й екоплитки.

  В «Оксфорді» завершено влаштування монолітного поясу під покрівлю і монтаж металоконструкцій покрівлі. Тривають роботи з влаштування водопостачання та каналізації, а також мурування перегородок, продовжується й декорування фасаду будівлі.

  Стосовно другої черги будівництва – у будинку «Брістоль» завершено монтаж стінових модулів Royal House першого поверху першої секції, триває бетонування стін підвалу та проводиться гідроізоляція фундаменту. У будинку «Бірмінгем» завершується армування ростверку.

 5. #55
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Новости Жилого Комплекса

  30.11.2017
  Другу чергу Жилого Комплекса «Нова Англія» гарантовано державним Укргазбанком, як надійний об’єкт для інвестування

  Починаючи з грудня 2017 року майбутні резиденти другої черги будівництва міста в місті «Нова Англія» зможуть придбати квартиру в комплексі не лише на умовах розстрочки від забудовника, а й у кредит від державного «Укргазбанку».

  Фахівці «Укргазбанку» провели ретельну перевірку фінансового–господарської діяльності забудовника Royal House та визнали другу чергу ЖК «Нова Англія» – надійним об’єктом для інвестування.

  Відтепер придбати квартиру в другій черзі міста в місті «Нова Англія» можна у кредит від «Укргазбанку» строком до 20 років із пільговою ставкою – 12% річних у гривні на перші 5 років та 18,9% у гривні – у подальші роки.

  Нагадаємо, що улітку 2017 року першу чергу «Нової Англії» було акредитовано Укргазбанком з максимальним строком – до 20 років.

 6. #56
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  01.12.2017
  У будинку «Ліверпуль». Будівельники приступили до монтажу накриття вентиляційних каналів на даху будинку. Продовжується установка дверей на холодних переходах, паралельно йде утеплення холодних переходів, щоб не втрачалося тепло у квартирах і самій будівлі. Тривають роботи з декорування фасаду.

  У будинку «Кембрідж» працюють над влаштуванням та гідроізоляцією покрівлі. Йде монтаж фасадних декорів та утеплення МОПів (місця загального користування). Приступили будівельники й до монтажу теплотраси. Крім того, не вщухають роботи з влаштування водопостачання та каналізації, а також з благоустрою території першої черги «Нової Англії».

  В «Оксфорді» завершено влаштування монолітного поясу під покрівлю, наступним кроком буде перекриття покрівлі. Паралельно продовжується влаштування водопостачання й каналізації та проводяться фасадні роботи.

  Зводиться й друга черга міста в місті «Нова Англія». У будинку «Брістоль» проводиться бетонування стін підвалу також йдуть роботи з гідроізоляція фундаменту будівлі. Приступили будівельники й до монтажу плит перекриття першого поверху першої секції. На заводі Royal House вже виготовлені панелі шахти ліфта для 8 поверхів та сходові марші для 2-х поверхів.

  В будинку «Бірмінгем» згідно з технічними вимогами, триває армування

 7. #57
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  08.12.2017
  У будинку «Ліверпуль» вже приступили до гідроізоляції терас та проводяться роботи з влаштування цементно-піщаної стяжки на холодних переходах. Паралельно йде утеплення холодних переходів та триває монтаж дверей. Працюють будівельники й з фасадом будинку, а саме над декоруванням колон.

  У «Кембріджі» продовжуються роботи з гідроізоляції покрівлі, також триває монтаж декорів фасаду будівлі та прокладання електропостачання під зовнішнє освітлення. Паралельно йдуть роботи над приміщенням під газову котельню, наразі проводиться влаштування покрівлі та стяжка підлоги. Розпочали будівельники утеплення холодних переходів на поверхах та влаштовують стояки електропостачання.

  У будинку «Оксфорд» йде облаштування покрівлі з профнастилу, триває мурування перегородок та влаштування водопостачання і каналізації. Продовжуються фасадні роботи, будівельники працюють над декоруванням колон.

  У другій черзі будівництва «Нової Англії» у будинку «Брістоль» триває монтаж плит перекриття першого поверху першої секції будівлі. Продовжується гідроізоляція фундаменту та бетонування стін підвалу. На заводі Royal House вже виготовлено стінових модулів з енергоефективною системою утеплення для 11 поверхів будівлі.

 8. #58
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  15.12.2017
  У будинку «Ліверпуль» йде влаштування внутрішнього електропостачання підвалу й продовжується монтаж ліфтового обладнання. Триває облицювання підлог лоджій, утеплення холодних переходів та монтаж дверей, крім того, ми вже приступили до гідроізоляції санвузлів.

  У будинку «Кембрідж» ми вже завершили влаштування покрівлі газової котельні й вже приступили до її утеплення, крім того на завершальній стадії мурування перегородок. Продовжується установка гідроізоляції покрівлі будинку, утеплюються місця загального користування будинку та тривають роботи з благоустрою та озеленення території.

  У будинку «Оксфорд» завершено влаштування монолітного поясу під покрівлю та продовжується установка покрівлі з профнастилу. Прокладається водопостачання та каналізація, вже встановлюються радіатори у квартирах та на поверхах. Тривають роботи з прокладання електропостачання під освітлення фасаду.

  У другій черзі будівництва міста в місті «Нова Англія» ми вже встановлюємо стінові модулі Royal House другого поверху першої секції будинку «Брістоль». Крім того, проводиться гідроізоляція фундаменту, йде армування та бетонування стін підвалу другої секції. У будинку «Бірмінгем» на 75% виконано бетонування ростверку.

 9. #59
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  21.12.2017
  У будинку «Ліверпуль» станом на 21 грудня 2017 року ми завершуємо утеплення холодних переходів усередині будинку та встановлюємо двері. Будівельники вже приступили до гідроізоляції санвузлів.

  Продовжуються роботи з благоустрою території, вже висаджені перші ялинки, які створюють святковий різдвяний настрій. Загалом, згідно з планом озеленення території першої черги у комплексі будуть красуватися 12 прекрасних ялинок.

  У будинку «Кембрідж» триває гідроізоляція покрівлі. Минулого тижня ми завершили влаштування покрівлі газової котельні та вже приступили до влаштування цементно-піщаних стяжок підлоги котельні. Продовжують будівельники утеплювати місця загального користування, крім того, тривають роботи з прокладання електропостачання під освітлення фасадної частини будівлі.

  У будинку «Оксфорд» ми утеплюємо покрівлю. Також продовжуємо влаштування водопостачання та каналізації, монтуємо радіатори у квартирах. Працюємо й над муруванням перегородок у будинку та прокладаємо електропостачання під освітлення фасадної частини.

  Не дивлячись на сніжну погоду ми проводимо роботи й по другій черзі будівництва «Нової Англії». Наразі йде монтаж стінових модулів третього поверху першої секції будинку «Брістоль», паралельно здійснюємо гідроізоляцію фундаменту. Будівельники працюють над армуванням стін підвалу та влаштовують монолітне перекриття підвалу у другій секції.

  У будинку «Бірмінгем» приступили до зворотної засипки ростверку першої секції, паралельно триває армування ростверку інших секцій будівлі.

 10. #60
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Новости Жилого Комплекса

  10.01.2018
  За результатами народного онлайн голосування Премії REALT GOLDEN KEY 2017, Місто в місті «Нова Англія» визнано переможцем в номінації «Краща архітектура». І це не дивно, адже «Нова Англія» – це справжнє англійське містечко, яке розташувалося в найзеленішому куточку столиці. Вишукані будинки в стилі англійської неокласики створюють особливий настрій та затишну атмосферу й помітно вирізняють комплекс з-поміж інших будов Києва.
  Розвинена внутрішня інфраструктура надає комплексу повноти та завершеності, адже усе найнеобхідніше для комфортного проживання жителів знаходиться «під рукою»: закрита територія, зелені сквери й тенісний корт, спортивні майданчики та місця для вигулу домашніх улюбленців, дитячий садок та молодша школа, гостьовий та підземний паркінг із електрозарядками для електрокарів тощо.
  Народна премія REALT GOLDEN KEY 2017 ініційована та проводиться порталом realt.ua. Переможці визначаються шляхом незалежного народного онлайн голосування.

Страница 6 из 7 ПерваяПервая ... 4 5 6 7 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •