Результаты опроса: Ваше мнение о Новостройке?

Голосовавшие
51. Вы ещё не участвовали в этом опросе
 • Отлично

  4 7.84%
 • Хорошо

  2 3.92%
 • Нормально

  8 15.69%
 • Плохо

  24 47.06%
 • Отвратительно

  13 25.49%
Страница 6 из 6 ПерваяПервая ... 4 5 6
Показано с 51 по 57 из 57

Тема: Жилой комплекс "Британский квартал"

Сайт: britanskiy.com.ua/
 1. #51
  Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-] Аватар для Nelli
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  7,186
  Вес репутации
  92

  Ход строительства Жилого Комплекса

  03.11.2017
  У «Новій Англії» завершено влаштування паль будинку «Бірмінгем» (2 черга)
  У будинку «Ліверпуль» (1 черга) тривають роботи з влаштування водопостачання й каналізації, будівельники вже працюють на 14-му поверсі 2-го під’їзду. На тій самій ділянці працюють електрики, які проводять внутрішнє електропостачання. Продовжується монтаж квартирних дверей, йде облицювання підлог у лоджіях кахлем. На завершальній стадії утеплення холодних переходів у першому під’їзді будівлі.

  У «Кембріджі» продовжується монтаж декору на фасаді будівлі, йде мурування перегородок 12-го поверху й ведуться роботи з установки системи димовидалення на останньому поверсі. Триває влаштування металоконструкцій покрівлі.
  На цьому тижні будівельники приступили до монтажу фонтану, який красуватиметься навпроти будинку «Кембридж». Тривають роботи й з благоустрою території – наразі йде укладка тротуарної плитки та продовжується монтаж кованих воріт вхідної групи першої черги.

  В будинку «Оксфорд» тривають роботи з підключення електропостачання під освітлення фасадної частини, і зовсім скоро будинок засяє теплим та затишним світлом, як «Ліверпуль» та «Кембридж». Також тривають роботи з монтажу металоконструкцій покрівлі та мурування перегородок.

  У другій черзі будівництва ЖК «Нова Англія» встановлено перші модулі у будинку «Брістоль» та тривають роботи з армування стін підвалу. А в будинку «Бірмінгем» будівельники завершили влаштування пальового поля. 2. #52
  Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-] Аватар для Nelli
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  7,186
  Вес репутации
  92

  Ход строительства Жилого Комплекса

  17.11.2017
  У будинку «Ліверпуль» триває утеплення холодних переходів та ведуться роботи з благоустрою території, яка прилягає до першої черги будівництва. Всередині будівлі працюють над прокладанням внутрішнього електропостачання та влаштуванням водопостачання і каналізації на 14-му поверсі 2-го під’їзду. Продовжується утеплення вентиляційних каналів та облицювання підлог лоджій.

  Наразі триває укладання тротуарної плитки біля трьох будинків «Лівепуль», «Кембрідж» та «Оксфорд», а також тротуарної єко-плитки під гостьовий паркінг, також будівельники приступили до влаштування фундаментів під вуличні ліхтарі.

  У будинку «Кембрідж» на 90% виконані роботи з монтажу металоконструкцій покрівлі, на даній стадії паралельно триває влаштування покрівлі. Працюють наразі й над утепленням вхідної групи будівлі та завершується мурування перегородок технічних приміщень. Йде влаштування водопостачання та каналізації й триває монтаж декорів по фасаду.

  У будинку «Оксфорд» також тривають роботи з монтажу металоконструкцій покрівлі та влаштовується монолітний пояс під покрівлю. Йде мурування перегородок 10-го поверху, а також прокладання електропостачання під освітлення фасаду будинку.

  У другій черзі будівництва «Нової Англії» зводиться два будинки. У «Брістолі» триває монтаж стінових модулів Royal House першого поверху та йде бетонування стін підвалу. Будівельники проводять підготовчі роботи для проведення гідроізоляції фундаменту. У будинку «Бірмінгем» завершуються роботи з армування ростверку.

 3. #53
  Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-] Аватар для Nelli
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  7,186
  Вес репутации
  92

  Акция Жилого Комплекса

  22.11.2017
  Придбайте квартиру в «Новій Англії» й отримайте шанс стати власником сучасного електромобіля

  Ми у «Новій Англії» піклуємося про комфорт і безпеку своїх мешканців й розуміємо, наскільки важливим для життя є заряд новими силами та емоціями. Саме тому запрошуємо взяти участь у неймовірні акції від Royal House!

  Придбайте квартиру в «Новій Англії» у період від 20 листопада 2017 року до 28 лютого 2018 року – та беріть участь в розіграші СУЧАСНОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ!

  Розіграш головного подарунка та вручення ключів відбудеться 1 березня 2018 року в перший день весни, коли розпочинають вирувати справжні почуття та емоції. Тож, скористайтеся шансом отримати екологічний, новенький сучасний і модний електромобіль.

 4. #54
  Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-] Аватар для Nelli
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  7,186
  Вес репутации
  92

  Ход строительства Жилого Комплекса

  24.11.2017
  У будинку «Ліверпуль» вже завершено монтаж квартирних дверей та відбувається установка дверей на холодних переходах, паралельно триває їхнє утеплення. На завершальній стадії влаштування фасаду, а саме декорування колон. Тривають роботи з влаштування цементно-піщаних стяжок підлог, облицюванню підлог лоджій, влаштування водопостачання та каналізації підвалу, а також внутрішнього електропостачання підвалу.

  У будинку «Кембрідж» завершено монтаж металоконструкцій покрівлі. Встановлюються фасадні декори та триває влаштування водопостачання і каналізації. Працюють будівельники й над благоустроєм: вже встановлено фонтан навпроти будинку та продовжується укладка тротуарної плитки й екоплитки.

  В «Оксфорді» завершено влаштування монолітного поясу під покрівлю і монтаж металоконструкцій покрівлі. Тривають роботи з влаштування водопостачання та каналізації, а також мурування перегородок, продовжується й декорування фасаду будівлі.

  Стосовно другої черги будівництва – у будинку «Брістоль» завершено монтаж стінових модулів Royal House першого поверху першої секції, триває бетонування стін підвалу та проводиться гідроізоляція фундаменту. У будинку «Бірмінгем» завершується армування ростверку.

 5. #55
  Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-] Аватар для Nelli
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  7,186
  Вес репутации
  92

  Новости Жилого Комплекса

  30.11.2017
  Другу чергу Жилого Комплекса «Нова Англія» гарантовано державним Укргазбанком, як надійний об’єкт для інвестування

  Починаючи з грудня 2017 року майбутні резиденти другої черги будівництва міста в місті «Нова Англія» зможуть придбати квартиру в комплексі не лише на умовах розстрочки від забудовника, а й у кредит від державного «Укргазбанку».

  Фахівці «Укргазбанку» провели ретельну перевірку фінансового–господарської діяльності забудовника Royal House та визнали другу чергу ЖК «Нова Англія» – надійним об’єктом для інвестування.

  Відтепер придбати квартиру в другій черзі міста в місті «Нова Англія» можна у кредит від «Укргазбанку» строком до 20 років із пільговою ставкою – 12% річних у гривні на перші 5 років та 18,9% у гривні – у подальші роки.

  Нагадаємо, що улітку 2017 року першу чергу «Нової Англії» було акредитовано Укргазбанком з максимальним строком – до 20 років.

 6. #56
  Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-] Аватар для Nelli
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  7,186
  Вес репутации
  92

  Ход строительства Жилого Комплекса

  01.12.2017
  У будинку «Ліверпуль». Будівельники приступили до монтажу накриття вентиляційних каналів на даху будинку. Продовжується установка дверей на холодних переходах, паралельно йде утеплення холодних переходів, щоб не втрачалося тепло у квартирах і самій будівлі. Тривають роботи з декорування фасаду.

  У будинку «Кембрідж» працюють над влаштуванням та гідроізоляцією покрівлі. Йде монтаж фасадних декорів та утеплення МОПів (місця загального користування). Приступили будівельники й до монтажу теплотраси. Крім того, не вщухають роботи з влаштування водопостачання та каналізації, а також з благоустрою території першої черги «Нової Англії».

  В «Оксфорді» завершено влаштування монолітного поясу під покрівлю, наступним кроком буде перекриття покрівлі. Паралельно продовжується влаштування водопостачання й каналізації та проводяться фасадні роботи.

  Зводиться й друга черга міста в місті «Нова Англія». У будинку «Брістоль» проводиться бетонування стін підвалу також йдуть роботи з гідроізоляція фундаменту будівлі. Приступили будівельники й до монтажу плит перекриття першого поверху першої секції. На заводі Royal House вже виготовлені панелі шахти ліфта для 8 поверхів та сходові марші для 2-х поверхів.

  В будинку «Бірмінгем» згідно з технічними вимогами, триває армування

 7. #57
  Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-] Аватар для Nelli
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  7,186
  Вес репутации
  92

  Ход строительства Жилого Комплекса

  08.12.2017
  У будинку «Ліверпуль» вже приступили до гідроізоляції терас та проводяться роботи з влаштування цементно-піщаної стяжки на холодних переходах. Паралельно йде утеплення холодних переходів та триває монтаж дверей. Працюють будівельники й з фасадом будинку, а саме над декоруванням колон.

  У «Кембріджі» продовжуються роботи з гідроізоляції покрівлі, також триває монтаж декорів фасаду будівлі та прокладання електропостачання під зовнішнє освітлення. Паралельно йдуть роботи над приміщенням під газову котельню, наразі проводиться влаштування покрівлі та стяжка підлоги. Розпочали будівельники утеплення холодних переходів на поверхах та влаштовують стояки електропостачання.

  У будинку «Оксфорд» йде облаштування покрівлі з профнастилу, триває мурування перегородок та влаштування водопостачання і каналізації. Продовжуються фасадні роботи, будівельники працюють над декоруванням колон.

  У другій черзі будівництва «Нової Англії» у будинку «Брістоль» триває монтаж плит перекриття першого поверху першої секції будівлі. Продовжується гідроізоляція фундаменту та бетонування стін підвалу. На заводі Royal House вже виготовлено стінових модулів з енергоефективною системою утеплення для 11 поверхів будівлі.

Страница 6 из 6 ПерваяПервая ... 4 5 6

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •