Результаты опроса: Ваше мнение о Новостройке?

Голосовавшие
0. Вы ещё не участвовали в этом опросе
 • Отлично

  0 0%
 • Хорошо

  0 0%
 • Нормально

  0 0%
 • Плохо

  0 0%
 • Отвратительно

  0 0%

Тема: Жилой комплекс "Лико-Град"

Показано с 1 по 10 из 19
 1. #1
  Аватар для Новостройки и Застройщики Познавший Дзен новостроек Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  14.11.2013
  Сообщений
  219
  Вес репутации
  18

  Жилой комплекс "Лико-Град"

  Жилой комплекс "Лико-Град"-qPO Жилой комплекс "Лико-Град"-mIy

  Объект: Жилой комплекс "Лико Град"

  Адрес: г. Киев, Голосеевский р-н., ул.Вильямса 3/7, 5, 5а

  Застройщик: Компания «Лико-Холдинг»

  Дата сдачи: I квартал 2013г.

  Ссылки:

  ::: Сайт проекта

  ::: Сайт застройщика

  ::: Отзывы о застройщике

  ::: Описание на oStroyke

  Описание :

  Жилой комплекс «Лико-Град» не случайно называют жилым массивом. В домах "Лико-Града" по ул. Ломоносова и Вильямса бывшие новоселы считают себя старожилами. Сейчас строится третий микрорайон (третья очередь строительства). Он расположился между улицами Вильямса, Симоненко, Ломоносова и Мейтуса.

  Инфраструктура:

  В микрорайоне «Лико-Град» проживает много семей с маленькими детьми, а вот детский сад по близости лишь один. Находится он в 500 м от новостройки. И его явно не хватает. Есть два детских сада на ул. Васильковская (примерно 700-800 м от «Лико-Града»).

  В пешей доступности находится студенческая поликлиника, но в случае необходимости жители «Лико-града» будут обращаться либо в городскую поликлинику, тут же и детская (почти 1 км от новостройки), либо в ближайшую Амбулаторию семейной медицины, что на Ломоносова, 52-А. Эта амбулатория рассчитана на оказание медицинской помощи взрослым (5 тыс. человек) и детям (около 1 тыс. 300).

  Месторасположение:

  ЖК "Лико-Град" расположился между улицами Вильямса, Симоненко, Ломоносова и Мейтуса. Если ехать из центра Киева, то удобнее всего воспользоваться метро (до станции «Васильковская»), а затем пересесть на автобус № 38, маршрутка № 499 или троллейбус № 45 (этот маршрут продлен до станции метро «Выставочный центр»). От новостройки до метро «Выставочный центр» – 1 км, до «Васильковской» или «Ипподром» -- 1, 5 км. Рядом нет оживленных трасс, предприятий и прочих неприятностей, которые портят воздух.

  Архитектурные особенности:

  В микрорайоне «Лико-Град» будет 3000 квартир. По прогнозам, здесь будет проживать около 8000 человек.
  Дома по ул. Вильямса уже сданы в эксплуатации. На очереди – жилье по ул. Василия Симоненка, 5 (1 квартал 2013), ул. Василия Симоненка, 5а (1 квартал 2013), ул. Композитора Мейтуса, 4 (2 квартал 2013), ул. Михаила Ломоносова, 48а (3 квартал 2013). И к концу следующего года – сдача в эксплуатацию дома № 50/2 по ул. Ломоносова.

  Планировки квартир в этих домах можно назвать стандартными. Особых изюминок в них нет. Правда, на последних этажах в некоторых домах есть двухуровневые квартиры с террасами. Минимальная однокомнатная квартира в ЖК «Лико-Град» - 41 кв. м, а максимальная – трехкомнатная около 120 кв .м.

  Жилой комплекс "Лико-Град"-myO Жилой комплекс "Лико-Град"-vXM
  Последний раз редактировалось Ludmila; 21.10.2015 в 21:57.

 2. #2
  Аватар для Jon Tadesky Познавший Дзен новостроек Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  10.06.2014
  Адрес
  г. Киев
  Сообщений
  262
  Вес репутации
  16
  Фотоотчет со стройплощадки ЖК "Лико-град" за октябрь 2014 г.

  Жилой комплекс "Лико-Град"-iQPЖилой комплекс "Лико-Град"-hytЖилой комплекс "Лико-Град"-DMFЖилой комплекс "Лико-Град"-j7HЖилой комплекс "Лико-Град"-dbY

 3. #3
  Аватар для Timofey Познавший Дзен новостроек Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  15.04.2015
  Сообщений
  862
  Вес репутации
  20
  Компанія "Ліко-Холдінг" постійно працює над вдосконаленням програми розвитку соціально-гуманітарної сфери та підвищення якості інформаційної політики. Ми вдячні кожному з вас за довіру та активну громадську позицію!

  Соціальна політика

  Протягом останніх років компанією "Ліко-Холдінг" збудовані та відкриті: дошкільний навчальний заклад "Ліко-Світ", Центр Спорту "Ліко" з базою олімпійської підготовки для стрибків у воду, початкова школа "Ліко", Спасо-Преображенський собор і Єлизаветинський парк, побудовані спортивні майданчики для школярів, амбулаторія сімейної медицини, працює міжнародно-гуманітарний центр "Особистості" з бібліотекою.

  Кожні вихідні Благодійний Фонд Ігоря Лисова "Рідне місто моє" запрошує на Фестиваль вуличних ігор, який проходить у Єлизаветинському парку на площі біля Спасо-Преображенського собору, а театр "Особистості" запрошує всіх на різноманітні вистави для дорослих і дітей.

  Школа і дитячий садок

  За підсумками соціологічних досліджень серед мешканців масиву "Ліко-Град" виявлено гостру соціальну необхідність молодих сімей у будівництві дошкільних навчальних закладів. Враховуючи громадську думку, компанія "Ліко-Холдінг" вирішила збудувати дошкільний навчальний заклад на 200 місць в житловому масиві "Ліко-Град" (мікрорайон "Венеція", введення в експлуатацію об’єкта - восени 2015 року) та збільшити потужності школи початкових класів "Ліко" з 1-4 рівня до 1-7 рівня - згідно з новими розрахунками школу старших класів планується збудувати в структурі житлового масиву "Ліко-Град" до 2020 року.

  Інформаційна політика

  Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу, і тому для вашого оперативного інформування запустили програму інформаційної підтримки у вигляді розсилки SMS повідомлень - "Ліко-клуб". Всі, хто приєднався до клубу, незабаром зможуть першими дізнатися про нову Дисконтну програму (система знижок) на всі об’єкти, які розташовані на території «Ліко-Граду».

  Приєднуйтесь до програми «Ліко-клуб» і першими дізнавайтесь про останні події та акції! Відправте безкоштовне sms-повідомлення з текстом "ТАК" на номер: +38 050 625 23 15 (детальніше: +38 044 290-99-85).

  Ми завжди піклуємося про рівень вашого комфорту проживання в «Ліко-Граді»!

  З повагою,

  компанія "Ліко-Холдінг"

 4. #4
  Аватар для Timofey Познавший Дзен новостроек Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  15.04.2015
  Сообщений
  862
  Вес репутации
  20
  УВАГА! АКЦІЯ! ТВОЯ МРІЯ В ТВОЇХ РУКАХ - КВАРТИРА У РОЗСТРОЧКУ ПІД 0%!

  12 травня 2015 р.


  Компанія "Ліко-Холдінг" оголошує про запуск весняно-літньої кампанії, яка проходить з 01 травня по 01 вересня 2015 року. Спеціальна пропозиція надає клієнтам можливість придбати квартиру в новобудові у розстрочку під 0% на 6 місяців.

  Акція діє на квартири у сучасному житловому масиві "Ліко-Град", який розташований в Голосіївському районі міста Києва.

 5. #5
  Аватар для Timofey Познавший Дзен новостроек Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  15.04.2015
  Сообщений
  862
  Вес репутации
  20
  Схема житлового масиву "Ліко-Град"

  Жилой комплекс "Лико-Град"-oDr

 6. #6
  Аватар для Николай Инвестор Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  29.05.2015
  Сообщений
  22
  Вес репутации
  11
  Как то убого смотрится жилой комплекс "Лико-Град" - дома смотрят друг на друга. Во дворах эхо будет как в яме, места для парковок не нашли. Школу то хоть построят, интересно.

 7. #7
  Аватар для Timofey Познавший Дзен новостроек Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  15.04.2015
  Сообщений
  862
  Вес репутации
  20
  Такого ще не було!! Лише у липні встигни придбати готову квартиру від компанії "Ліко-Холдінг" за супер низькими цінами в ЖК Ліко-Град!

  Жилой комплекс "Лико-Град"-JyW

 8. #8
  Аватар для Timofey Познавший Дзен новостроек Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  15.04.2015
  Сообщений
  862
  Вес репутации
  20
  Фотоотчет со стройплощадки ЖК "Лико-град" за июнь 2015 г.

  Жилой комплекс "Лико-Град"-BMC Жилой комплекс "Лико-Град"-4Xs Жилой комплекс "Лико-Град"-bkD Жилой комплекс "Лико-Град"-4Gf

 9. #9
  Аватар для Timofey Познавший Дзен новостроек Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  15.04.2015
  Сообщений
  862
  Вес репутации
  20
  ЖК Ліко-Град якнайкраще відповідає концепції "Житловий Комплекс для життя і відпочинку". Він включає в себе все необхідне для занять спортом, довгих сімейних прогулянок і гармонійного відпочинку.

  Сучасна архітектура комплексу - це не просто приємний вигляд фасадів. Це ще й якісні, максимально екологічні будівельні матеріали, високопрофесійна робота фахівців і тривалі терміни експлуатації. Площі і планування квартир дозволяють відчувати максимально комфортно сім'ї будь-якого складу. Затишні кімнати допоможуть зберегти теплу атмосферу у вашому будинку на довгі роки. Придбавши квартиру в нашому житловому комплексі Ліко-Град, Ви в будь-який момент можете вийти на прогулянку по парку або провести час біля озера, які розташовані зовсім поруч.

  Для Вашого повноцінного життя ми передбачили різноманітну інфраструктуру: Спасо-Преображенський собор і Єлизаветинський парк, Центр Спорту "Ліко" з базою олімпійської підготовки для стрибків у воду, дитячий садок "Ліко-Світ", школу початкових класів "Ліко-Школа", власну котельню, поліклініку та амбулаторію сімейної медицини, торговельний центр, супермаркет, ресторані комплекси "Брюгге", "Озеро", Театр спорту та театр "Особистості", міжнародний гуманітарний центр "Особистості", спортивні майданчики-трансформери тощо. Ще одна незаперечна перевага "Ліко-Граду" - повна безпека: територія, що охороняється, консьєрж-служба, передбачена в кожному під'їзді.

  Ми гарантуємо, що Житловий Комплекс "Ліко-Град" якісно змінить Ваше життя на краще!

  Детальніше дізнатися про умови акції та придбання квартири Ви можете за телефонами: +380442060111, +380442060176.

 10. #10
  Аватар для Ludmila Moderator Репутация: 230 [+/-]
  Регистрация
  01.10.2015
  Сообщений
  890
  Вес репутации
  20
  ШАНОВНІ КЛІЄНТИ КОМПАНІЇ "ЛІКО-ХОЛДІНГ"!


  Інформуємо Вас, що відділ продажу ЖК Ліко-Град і ЖК Венеція переїхав в інший офіс.

  Відділ продажу ЖК Ліко-Град і ЖК Венеція переїхав в інший офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 19/14, секція Г.

  Номери телефонів менеджерів та інші контакти не змінилися: 044 206-01-11.

  Завітайте до нас в гості!

  Ми щиро раді зустрічі та співпраці!  З повагою, компанія "Ліко-Холдінг"

Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •