Жилой комплекс "Львовский" Львовское шоссе, 20/1-MXh

Объект: Жилой комплекс "Львовский"

Адрес: г. Хмельницкий, Львовское шоссе, 20/1

Застройщик:

::: UKRAINE BUILDING CAPITAL

Дата сдачи: 3 квартал 2017

Ссылки:

::: Сайт проекта

Описание :

Житловий комплекс «Львівський» - це новий багатофункціональний і технологічно продуманий житловий комплекс, який розташований у зручному тихому районі Хмельницького по вулиці Львівське шосе 20/1-Б, в 10 хвилинах їзди від центру міста. Цей будинок є ідеальним місцем для життя ділових людей, що живуть у ритмі міських буднів і в той же час потребують спокою та домашнього затишку.
Широкий вибір квартир у житловому комплексі дозволить підібрати покупцям нове житло з урахуванням всіх потреб. У будинку пропонуються одно-, дво-, і трикімнатні квартири різноманітних планувальних рішень, які враховують всі найсучасніші вимоги, як будівельних норм, так і споживчих переваг. Ефективний проект будинку у м Хмельницький дає можливість функціонально використовувати кожний метр Вашого житла, адже планування квартир грамотно продумані кращими архітекторами і конструкторами.
Тут є все, що потрібно для комфортного життя у м. Хмельницький: відмінна екологія, розвинена інфраструктура, безліч зон відпочинку, зручні транспортні маршрути. Поруч з комплексом функціонують медичні установи, дитячі садки та школи, магазини, ресторани, торгові центри та підприємства побутового обслуговування. Якщо захочеться відправитися на пікнік, то буквально в декількох кроках від житлового комплексу знаходяться садові насадження.