Результаты опроса: Ваше мнение о Новостройке?

Голосовавшие
15. Вы ещё не участвовали в этом опросе
 • Отлично

  3 20.00%
 • Хорошо

  5 33.33%
 • Нормально

  7 46.67%
 • Плохо

  0 0%
 • Ужасно

  0 0%

Тема: Жилой комплекс "Нова Англія"

Показано с 11 по 20 из 106
 1. #11
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

  30.03.2017
  Починаючи з березня 2017 року розпочалися продажі 2-ї черги будівництва «Нової Англії». І станом на 30 березня 2017 року вже на 90% готовий котлован будинку «Брістоль» та на 50% виконано улаштування буро-ін’єкційних паль.

  Швидку динаміку будівництва демонструє й 1-а черга «Нової Англії». Зокрема, у будинку «Ліверпуль» виконуються роботи зі встановлення монолітних ділянок над 13-м поверхом та проводиться монтаж міжквартирних і внутрішньоквартирних стін. З 5 по 8 поверх встановлюються короби з цегли під комунікації та продовжуються роботи з гідроізоляції вертикальних і горизонтальних швів між стіновими модулями. Ззовні будинку йде утеплення балконів та встановлення фальш фронтонів.

  У будинку «Кембридж» вже встановлюються стінові модулі ТМ Royal House 11-го поверху. Активно проводяться роботи поверхом нижче. Так, вже встановлені монолітні сходи на 10-й поверх, ведеться монтаж монолітного перекриття та балконів над поверхом. Виконується монтаж монолітних ділянок перекриття 9-го поверху. На 2-му і 3-му поверхах встановлюються міжквартирні і внутрішньоквартирні стіни. З 1 по 5 поверхи проводиться гідроізоляція вертикальних і горизонтальних зовнішніх швів стінових модулів. З 3-го по 6-й поверхи ведуться роботи з гідроізоляції швів на балконах.

  У будинку «Оксфорд» відбудовано вже 9 поверхів. На 8-му поверсі ведуться роботи з монтажу вентиляційних каналів. Поверхом нижче йде монтаж монолітних ділянок та вже завершено встановлення сходів на 7-й поверх.

  Нагадаємо Вам, що здача першої черги будівництва «Нової Англії» відбудеться у жовтні 2017 року. Завершення другої черги заплановано на кінець 2018 року.

  Жилой комплекс "Нова Англія"-EgfЖилой комплекс "Нова Англія"-igCЖилой комплекс "Нова Англія"-7IS
  ку.

 2. #12
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

  06.04.2017
  Зараз у будинку «Ліверпуль» відбувається встановлення міжквартирних і внутрішньо квартирних стін 13-го поверху. На даній стадії будівництва виконуються підготовчі роботи під встановлення стін мансардного поверху. Вже встановлені фальш фронтони на балконах, проводиться їхнє утеплення з фасадної і торцевої частини. Наразі проводиться монтаж огороджень балконів і монолітних конструкцій під вхідні групи з поперечної сторони.

  У будинку «Кембридж» проводиться монтаж стінових модулів 12-го поверху. Ведуться роботи з перекриття 11-го поверху і встановленню балконів над поверхом. Вже готові монолітні сходи на 10-й поверх, на сьогодні ми встановлюємо монолітні ділянки перекриття 9-го і 10-го поверху. Проводиться монтаж міжквартирних і внутрішньоквартирних стін 2-го і 3-го поверху. Крім того, активно ведуться роботи з гідроізоляції вертикальних і горизонтальних зовнішніх швів стінових модулів ТМ Royal House з першого по п’ятий поверхи, а також гідроізоляція швів на балконах з 3-го по 6-й поверх.

  У будинку «Оксфорд» встановлюються стінові модулі 9-го поверху. Вже готові сходи на 8-й поверх, проводиться монтаж вентиляційних каналів і монолітних ділянок над 8-м поверхом. На другому поверсі проводиться установка міжкімнатних та міжквартирних стін і перегородок.

  На 2-ій черзі будівництва «Нової Англії» на 100% готовий котлован для будинку «Брістоль» і на 95% виконано влаштування буро-ін’єкційних паль. Наразі проводяться підготовчі роботи з установки випробувальних паль будинку «Бірмінгем» 2-ї черги будівництва.
  Жилой комплекс "Нова Англія"-rWuЖилой комплекс "Нова Англія"-p3nЖилой комплекс "Нова Англія"-CzY


 3. #13
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

  13.04.2017
  Так, будинок «Ліверпуль» вже приймає свій ідеальний вигляд. До речі, вже зараз можна побачити як яскраво на сонці біліють встановлені балясини на балконах верхніх поверхів. Продовжуються роботи зі встановлення міжквартирних і внутрішньоквартирних стін 13-го поверху та гідроізоляція вертикальних і горизонтальних швів між стіновими модулями. Наразі утеплюються балкони по фасадній і торцевій частині будинку, вже встановлюються стіни мансардного поверху та йде монтаж монолітних конструкцій під вхідні групи з торців та фасаду.

  У будинку «Кембрідж» завершено монтаж стінових модулів 12-го поверху, зараз виконується перекриття над поверхом та встановлюються балкони. Вже готові монолітні сходи на 11-й поверх і проводиться установка монолітних ділянок перекриття 9-го і 10-го поверху. Йдуть роботи на 2-му, 3-му і 4-му поверхах, тут ведеться монтаж міжквартирних і внутрішньо квартирних стін. З 1-го по 5-й поверх проводяться роботи з гідроізоляції вертикальних та горизонтальних зовнішніх швів стінових модулів та гідроізоляція швів на балконах з 3-го по 6-й поверхи.

  У будинку «Оксфорд» встановлюються стінові модулі 10-го поверху. Вже є сходи на 9-й поверх та йде монтаж монолітних ділянок над поверхом, крім того проводиться встановлення вентиляційних каналів 9-го поверху та балконів з 1-го по 7-й поверх.

  Приємно спостерігати, як поступово вимальовується будинок «Брістоль», що у другій черзі будівництва «Нової Англії». На 100% готовий котлован для будинку та завершено влаштування буро-ін’єкційних паль. Виконані підготовчі роботи з установки випробувальних паль будинку «Бірмінгем» та ведеться підготовка до випробувань будинку «Честер».
  Жилой комплекс "Нова Англія"-mJgЖилой комплекс "Нова Англія"-D4j

 4. #14
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

  20.04.2017
  У будинку «Ліверпуль» активно ведуться внутрішні роботи. Крім того, проводиться встановлення міжквартирних і внутрішньо квартирних стін 13-го поверху. Йдуть роботи з гідроізоляції вертикальних і горизонтальних швів між стіновими модулями ТМ Royal House та проводиться утеплення балконів по фасадній та торцевій частині будівлі. Відбувається монтаж конструкцій під вхідні групи з торців та фасаду. Наразі продовжуються роботи зі встановлення стін мансардного поверху будинку та вже можна побачити встановлені білі балясини на балконах верхніх поверхів.

  У будинку «Кембридж» на завершальній стадії монтаж стінових модулів 13-го поверху. На даному етапі будівництва ведуться роботи зі встановлення перекриття над 12-м поверхом та виконується встановлення монолітних ділянок перекриття 9-го і 10-гоповерху. Йде монтаж міжквартирних та внутрішньоквартирних стін 2-го, 3-го і 4-го поверху. Продовжуються роботи з установки монолітних балконів вхідної групи та проводиться гідроізоляція швів на балконах з 4-го по 7-й поверх.

  Майже 11 поверхів відбудовано у будинку «Оксфорд» та вже встановлено сходи на 10-й поверх. Наразі йде монтаж монолітних балконів та встановлення міжкімнатних і міжквартирних стін й перегородок 2-го і 3-го поверху. Крім того, вже ведеться установка фальш-фронтонів на балконах будівлі.

  У другій черзі будівництва новобудови в Голосіївському районі «Нової Англії» на 100% готовий котлован будинку «Брістоль» і завершено влаштування буро-ін’єкційних паль. Наразі ведуться активні роботи з армування несучих конструкцій фундаменту. Також вже виконані підготовчі роботи з установки випробувальних паль будинку «Бірмінгем» та проводиться підготовка до випробувань будинку «Честер».


 5. #15
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

  27.04.2017
  В «Ліверпуль» на стадії активного будівництва останній поверх. Продовжуються роботи з гідроізоляції вертикальних і горизонтальних швів між стіновими модулями. Проводиться утеплення балконів по фасадній і торцевій частині будинку та встановлюються балясини на балконах будинку, які вже надають справжнього англійського вигляду.

  У будинку «Кембридж» встановлені модулі 13-го поверху, наразі ведуться роботи зі встановлення перекриття над поверхом і монтаж балконів 14-го поверху. Виконується встановлення монолітних ділянок перекриття 11-го поверху та вентиляційних блоків 12-го поверху. Ведуться роботи з влаштування монолітних балконів вхідних груп будинку. Продовжується монтаж міжквартирних і внутрішньоквартирних стін, наразі ведуться роботи з 2-го по 5-й поверх та проводиться гідроізоляція швів на балконах по 9-й поверх.

  У будинку «Оксфорд» завершено монтаж 11-го поверху. Наразі ведуться роботи з влаштування вентиляційних каналів 10-го поверху та встановлення монолітних ділянок над поверхом. Продовжуються роботи з монтажу фальш-фронтонів на балконах будівлі.

  2-га черга «Нової Англії» на активній стадії будівництва, наразі паралельно ведуться роботи по трьом будинкам: «Брістоль», «Бірмінгем» і «Честер». У «Брістолі» завершені на 100% роботи з влаштування котловану та буро-ін’єкційних паль. Крім того, на 30% готові роботи по армуванню несучих конструкцій фундаменту. Також вже проводяться роботи з влаштування котловану будинку «Бірмінгем». Вже виконані роботи з випробування паль під будинок «Честер» та проводиться підготовка до випробувань.
  Жилой комплекс "Нова Англія"-Umy


 6. #16
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

  04.05.2017
  Так, у «Ліверпулі» продовжуються роботи з влаштування стін останнього поверху та вже встановлюються фасадні русти, які, до речі, виконують функцію не тільки гарного зовнішнього декору, а й є тепловими замками будинку, що запобігають втраті тепла у квартирі. Йдуть роботи з гідроізоляції вертикальних і горизонтальних швів між стіновими модулями з 1-го по 7-й поверх та утеплюються балкони з торцевих сторін. Крім того, йде утеплення холодних переходів фасаду з 2-го по 5-й поверх та вже розпочато роботи з монтажу внутрішніх мереж електропостачання 2-го поверху.


  У будинку «Кембридж» виконується монтаж стінових модулів ТМ Royal House 14-го поверху та продовжуються роботи зі встановлення балконів 14-го поверху. На даній стадії будівництва встановлюються монолітні ділянки перекриття 12-го поверху, також виконується перекриття 13-го і 14-го поверху. Наразі йде монтаж міжквартирних і внутрішньо квартирних стін з 2-го по 5-й поверх та встановлюються вентиляційні блоки на 13-й поверх.

  У будинку «Оксфорд» йде монтаж стінових модулів 12-го поверху. Поверхом нижче встановлюються вентиляційні канали 11-го поверху і монолітні ділянки над поверхом. Продовжується монтаж монолітних балконів та ведуться роботи з гідроізоляції на балконах з 2-го по 4-й поверх, встановлюються міжкімнатні та міжквартирні стіни і перегородки 4-го поверху.

  У 2-ій черзі «Нової Англії» в будинку «Брістоль» завершені на 100% роботи з влаштування котловану та буро-ін’єкційних паль. Крім того, продовжуються роботи по армуванню несучих конструкцій фундаменту, які вже готові на 30%. Продовжуються роботи з випробування паль будинку «Бірмінгем» та влаштування котловану.
  Жилой комплекс "Нова Англія"-vQNЖилой комплекс "Нова Англія"-HsPЖилой комплекс "Нова Англія"-zO4


 7. #17
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

  11.05.2017
  В будинку «Ліверпуль» продовжується зведення останнього поверху та проводяться роботи зі встановлення декоративних фасадних рустів, які також виконують роль теплових замків. Активно йде утеплення балконів по торцевим частинам будівлі та проводиться монтаж яскравих білих балясин на торцевих балконах. Будівельники вже приступили до утеплення холодних переходів з 3-го по 6-й поверх.

  У будинку «Кембрідж» вже встановлені стінові модулі 14-го поверху над яким йде монтаж перекриття. На даному етапі ми працюємо над з влаштуванням балконів 15-го поверху та встановленням вентиляційних блоків 14-го поверху. Продовжуються активні роботи з влаштування монолітних балконів вхідної групи будинку. Наразі ми встановлюємо міжквартирні і внутрішньоквартирні стіни з 2-го по 5-й поверх.

  В «Оксфорді» вже завершено монтаж стінових модулів ТМ Royal House 12-го поверху і вже будівельники беруться до монтажу 13-го поверху будинку. Наразі йдуть роботи зі встановлення вентиляційних каналів 12-го поверху, також проводиться гідроізоляція на балконах з 3-го по 6-й поверх. Вже встановлені фальш-фронтони на балконах фасадної частини будинку.

  Будівництво другої черги також просувається досить швидко. У будинку «Брістоль» завершено роботи з влаштування котловану та буро-ін’єкційних паль та йде армування несучих конструкцій фундаменту. У будинку «Бірмінгем» кипить робота над влаштуванням котловану.
  Жилой комплекс "Нова Англія"-MUl

 8. #18
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

  26.05.2017
  В будинку «Ліверпуль» йде встановлення декоративних рустів на фасадній частині будівлі, які надають справжнього англійського вигляду та виконують функцію теплових замків. Більше того, виконуються роботи з монтажу вертикальних декорів будинку, які також зберігають тепло у квартирах. Продовжується утеплення балконів та вже проводиться стяжка стін 2-го та 3-го поверху. Ведуться роботи з монтажу внутрішніх мереж електропостачання з 3-го по 4-й поверхи і встановлюються білі балясини на балконах поверхів.
  У будинку «Кембридж» наразі виконується встановлення монолітних ділянок перекриття 15-го поверху. Проводиться монтаж міжквартирних і внутрішньо квартирних стін 7-го поверху та утепляються бокові частин балконів.

  В «Оксфорді» зараз ведуться роботи зі встановлення вхідної групи будинку та виконується гідроізоляція балконів. Також йде встановлення міжкімнатних та міжквартирних стін та перегородок з 2-го по 6-поверхи.

  На будівельному майданчику 2-ї черги йде армування останньої третини несучих конструкцій фундаменту будинку «Брістоль» та проводиться влаштування бетонних підлог по ростверкам.
  Жилой комплекс "Нова Англія"-2B4


 9. #19
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

  01.06.2017
  У будинку «Ліверпуль» йдуть підготовчі роботи для влаштування покрівлі. Продовжується монтаж декоративних рустів на фасадній частині будівлі, встановлюється вертикальний і горизонтальний декор. З 2-го по 4-й поверх проводиться стяжка стін. Активно ведуться роботи з установки комунікацій для водопостачання і каналізації з 2-го по 9-й поверх, також встановлюються внутрішні мережі електропостачання 3-го і 4-го поверху.

  У «Кембриджі» завершено монтаж ліфтові шахти останнього поверху та йде встановлення міжквартирних і внутрішньо квартирних стін з 2-го по 7-й поверх. Продовжується влаштування монолітних балконів вхідної групи будівлі, утеплюються балкони по торцям та встановлюються фальш фронтони.

  У будинку «Оксфорд» проводиться монтаж міжкімнатних та міжквартирних стін і перегородок з 2-го по 9-й поверх. Проводиться утеплення і гідроізоляція балконів.

  У другій черзі будівництва забетоновано 100% ростверків будинку «Брістоль» та проводиться влаштування бетонних підлог по ростверкам.

  Нагадаємо, що цієї осені вводиться в експлуатацію три будівлі першої черги «Нової Англії»: «Ліверпуль», «Кембридж» та «Оксфорд». Для зручності майбутніх резидентів забудовник Royal House пропонує дизайнерський ремонт, який було розроблено талановитою командою майстрів з дизайну інтер’єрів та реалізовуватиметься професійними спеціалістами з ремонту.

 10. #20
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса "Нова Англія"

  08.06.2017
  У будинку «Бірмінгем» (2-га черга). Лише до кінця червня придбати квартиру можна за вигідною ціною – від 16 920 грн за м2. І ще одна приємність – забудовника Royal House акредитовано державним банком України. Відтепер купити квартиру в «Новій Англії» можна у кредит строком до 20 років в «Укргазбанку» та банку «Глобус».

  Маємо важливі новини і для резидентів «Нової Англії» – станом на 8 червня 2017 повністю завершено монтаж стінових модулів ТМ Royal House у трьох будинках першої черги будівництва. Наразі основна увага зосереджена на внутрішніх роботах, але й паралельно відбувається декорування будівель фасадними рустами, балясинами та іншими елементами.

  У будинку «Ліверпуль» ведуться підготовчі роботи для встановлення покрівлі. Проводиться монтаж вертикальних і горизонтальних декорів, які виконують не тільки декоративну функцію, а й є тепловими замками, що утримують тепло у квартирі та дають можливість значно економити на опаленні. Встановлюються комунікації з водопостачання і каналізації та проводиться стяжка стін. На 5-му поверсі встановлюються внутрішні мережі електропостачання.

  У будинку «Кембридж» з 4-го по 6-й поверх йде монтаж міжквартирних і внутрішньоквартирних стін. Вхідна група будинку поступово набуває свого, по-справжньому англійського та величного вигляду, наразі йде встановлення монолітних балконів центрального входу будинку. Продовжується утеплення балконів по торцях та проводиться гідроізоляція.

  У будинку «Оксфорд» встановлюються яскраво-білі балясини на балконах будівлі (огородження балконів), проводиться гідроізоляція балконів та їхнє утеплення по торцях. Паралельно йдуть роботи з влаштування вхідної групи будинку та встановлюються міжкімнатні та міжквартирні стіни і перегородки.

  У другій черзі будівництва на завершальній стадії влаштування бетонних підлог по ростверкам.

Страница 2 из 11 ПерваяПервая 1 2 3 4 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •