Результаты опроса: Ваше мнение о Новостройке?

Голосовавшие
15. Вы ещё не участвовали в этом опросе
 • Отлично

  3 20.00%
 • Хорошо

  5 33.33%
 • Нормально

  7 46.67%
 • Плохо

  0 0%
 • Ужасно

  0 0%

Тема: Жилой комплекс "Нова Англія"

Показано с 31 по 40 из 106
 1. #31
  Аватар для svetlana.pilipyuk Новенький Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  23.07.2017
  Сообщений
  1
  Вес репутации
  0
  Цитата Сообщение от kolya89 Посмотреть сообщение
  Этот ЖК мне очень нравится, тем более что застройщик уже построил и заселил жителей. Вроде как довольны. А вы что скажете?
  https://www.youtube.com/watch?v=1DZsF_74BvQ&t=20s
  Мы купили квартиру в Ливерпуле, пока всем довольны) ждем окончания строительства!

 2. #32
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса

  27.07.2017
  У будинку «Ліверпуль» йдуть роботи з монтажу покрівлі будівлі, також відбувається підготовка до влаштування пожежозахисту металоконструкцій покрівлі другої частини будинку. Встановлюється водопостачання й каналізація з 2-го до 6-го поверху (2-й під’їзд). Проводиться монтаж вентиляційних блоків мансардного поверху та йде влаштування внутрішнього електропостачання 8-го поверху. Будівельники вже піднялися на 7-й та 8-й поверх для облаштування цементно-піщаної стяжки підлоги в першому під’їзді. Відбуваються підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж фасаду та прокладання електропостачання під освітлення фасадної частини будинку «Ліверпуль». Паралельно ведуться роботи з влаштування декоративних елементів на фальш фронтонах балконів.

  У будинку «Кембридж» продовжуються роботи з гідроізоляції та утеплення фасадних швів і стиків тильної частини будівлі. Йде влаштування вентиляційних блоків, будівельники вже приступили до 16-го поверху. На останніх поверхах будинку ведеться активна робота, наразі йде влаштування стін фасадної частини 13-го поверху, монтаж фальш фронтонів цього ж поверху, а також установка перекриття над 13-м поверхом. Також ведуться роботи з прокладання зовнішнього електропостачання.

  У будинку «Оксфорд» завершені роботи з гідроізоляції та утеплення фасадних швів стиків усього будинку. Продовжуються роботи з влаштування монолітного поясу на 13-му поверсі. Йдуть підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж фасадної частини будинку, а також електропостачання під освітлення. Продовжується декорування будинку, так наразі відбувається влаштування фальш фронтонів мансардного поверху, а також монтаж декорів на фальш фронтонах балконів.

  У другій черзі будівництва станом на 27 липня 2017 року на заводі Royal House продовжується виготовлення стінових модулів 7-го поверху будинку «Брістоль» та йде утеплення модулів 6-го поверху.
  Жилой комплекс "Нова Англія"-tO8Жилой комплекс "Нова Англія"-ByP


 3. #33
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса

  03.08.2017
  у «Ліверпулі» вже виконані роботи з установки металоконструкції покрівлі та завершено влаштування пожежозахисту металоконструкцій. Ведуться роботи з влаштування водопостачання і каналізації з 3-го до 7-го поверх 2-го під’їзду. Йде монтаж вентиляційних блоків мансардного поверху будинку і внутрішнього електропостачання з 9-го до 11-го поверху. Також проводиться влаштування цементно-піщаної стяжки підлог 9-го і 10-го поверху в 1-му під’їзді. Ведуться підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж фасадної частини будівлі й продовжуються роботи з влаштування декоративних елементів на фальш фронтонах балконів.

  У «Кембриджі» йде влаштування фальш фронтонів 13-го поверху, монтаж збірного перекриття над поверхом та опалубки під монолітне перекриття над 14-м поверхом. Вже розпочато влаштування вентиляційних блоків 15-го поверху, а також стін та перегородок з 2-го до 8-го поверху. У будинку продовжуються роботи з утеплення та гідроізоляції швів і стиків з тильної частини будинку та йде монтаж декорів. Більше того, проводяться підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж фасаду будівлі та електропостачання під освітлення.

  В «Оксфорді» завершені роботи з влаштування гідроізоляції та утеплення фасадних швів і стиків. Наразі проводиться монтаж стін та фальш фронтонів мансардного поверху. Вже йдуть роботи з укладки зовнішніх мереж, а саме каналізації, окрім того, будівельники проводять електропостачання під освітлення фасадної частини будівлі. Не вщухають роботи і з монтажу декорів на фальш фронтонах балконів.

  У будинку «Брістоль», що у другій черзі будівництва завершується влаштування бетонних підлог по ростверкам. На заводі Royal House вже виготовлені стінові модулі для 7-го поверху. В будинку «Бірмінгем», що також у другій черзі будівництва «Нової Англії», завершено роботи з випробовування паль та на 40% виконані роботи з влаштування котловану.
  Жилой комплекс "Нова Англія"-V9g


 4. #34
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Новости Жилого Комплекса

  05.08.2017
  Незалежне агентство IBI-Rating підвищило рейтинг надійності будівництва міста в місті «Нова Англія» (I черга) до рівня 5+ «Відмінна надійність».
  Забудовником проекту виступає компанія
  Royal House, яка працює на будівельному ринку України з 2004 року.


  Ґрунтуючись на фінансових даних компанії-забудовника, темпах будівництва і виконанні своїх зобов’язань перед інвесторами, IBI-rating високо оцінив надійність проекту «Нова Англія». Результати оцінки стали приємним подарунком до Дня будівельника для всієї команди Royal House.

 5. #35
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса

  11.08.2017
  У будинку «Ліверпуль» йде влаштування водопостачання та каналізації з 3-го до 7-го поверху 2-го під’їзду. Завершено влаштування вентиляційних каналів мансардного поверху, наразі проводиться мурування. Продовжується прокладання внутрішнього електропостачання, зараз електрики працюють над 11-м і 12-м поверхом 1-го під’їзду. На тому ж поверсі йде заливка цементно-піщаної стяжки та йдуть роботи над проведенням електропостачання під освітлення фасадної частини будівлі.

  У «Кембриджі» не вщухають роботи з монтажу стін та перегородок, також завершується влаштування вентиляційних блоків. На останньому, мансардному поверсі, вже приступили до зведення стін. Продовжується утеплення і гідроізоляція швів і стиків з тильної частини будинку та йде монтаж декорів фасаду. Ведуться підготовчі роботи до прокладання інженерних мереж по фасадній частині. Як і в будинку «Ліверпуль» проводиться електропостачання під зовнішнє освітлення.

  У будинку «Оксфорд» йде встановлення стін мансардного поверху та фальш фронтонів. Крім того, вже проводиться підготовка до влаштування монолітного поясу під покрівлю. Продовжується гідроізоляція і утеплення фасадних швів і стиків по всьому будинку, йде монтаж декорів на фальш фронтонах балконів та прокладання електропостачання для освітлення фасаду будинку.

  Наразі активні роботи ведуться з прокладання зовнішніх інженерних мереж, а саме систем водоочистки і каналізації, а також водовідведення.
  Йде будівництво розподільчої трансформаторної підстанції для забезпечення безперебійного енергопостачання. На ділянці вже проводиться штукатурення зовнішніх і внутрішніх стін та проводиться монтаж металоконструкцій під трансформатори.

  У другій черзі будівництва по будинку «Брістоль» ведуться завершальні роботи з влаштування бетонних підлог по ростверкам. А в будинку «Бірмінгем» йдуть роботи з влаштування котловану. На заводі Royal House вже виготовлені стінові модулі для 7-ми поверхів будинку «Брістоль».
  Жилой комплекс "Нова Англія"-CBKЖилой комплекс "Нова Англія"-hQq

 6. #36
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса

  18.08.2017
  У “Ліверпулі” наразі йде монтаж профнастилу покрівлі. Будівельники вже приступили до влаштування вентблоків у 2-му під’їзді та прокладання внутрішнього електропостачання у під’їзді з 2-го до 6-го поверху. Крім того, проводиться заливка підлог цементно-піщаною стяжкою з 2-го до 4-го поверху (2-й під’їзд).
  У “Кембриджі” продовжується утеплення та гідроізоляція швів стиків по тильній частині будинку. Йде влаштування стін і перегородок з 4-го до 9-го поверху. Проводяться роботи з влаштування монолітного перекриття над 14-м поверхом та установлюються стіни останнього поверху.
  У будинку “Оксфорд” зводиться монолітний пояс під покрівлю та триває влаштування фальш фронтонів мансардного поверху.
  У другій черзі будівництва по будинку “Брістоль” завершуються роботи з заливки останньої треті бетонних підлог по ростверкам. У будинку “Бірмінгем” успішно виконані буроін'єкційні палі для випробування ґрунтів, згідно з графіком на найближчий час заплановані підготовчі роботи з влаштування ростверків. 7. #37
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса

  04.09.2017
  До «Нової Англії» прибули перші стінові модулі для монтажу у 2-й черзі будівництва

  Згідно з графіком будівництва, у п’ятницю, 1 вересня, прибули перші стінові модулі ТМ Royal House для зведення будинку «Брістоль», що у другій черзі будівництва.

  Нагадаємо, що друга черга будівництва ЖК «Нова Англія» складається з трьох будинків: «Брістоль», «Бірмінгем» та «Честер».

  Наразі зводиться будинок «Брістоль» і проводиться влаштування монолітних стін. Здача в експлуатацію будинка запланована на 4 квартал 2018 року. Також будується «Бірмінгем», успішно виконані буроін’єкційні палі для випробування грунтів, згідно з графіком на найближчий час заплановані підготовчі роботи з влаштування ростверків. Будинок «Черстер» іще не заявлено у продаж.

  Стінові модулі ТМ Royal House виробляються на власному заводі, який знаходиться у Київські області. Модулі мають енергоефективну систему утеплення, що перевищує українські норми енергозбереження на 20% й відповідає європейським нормам. Варто зазначити, що енергоефективні модулі доставляються на будівельний майданчик з повним зовнішнім оздобленням та зі встановленими енергозберігаючими вікнами Rehau.

 8. #38
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса

  07.09.2017
  У будинку «Ліверпуль» приступили до монтажу фасадного профілю (z-профіль) та вже доставили ліфтове обладнання в ліфтові шахти, щоби незабаром ліфтовики приступили до монтажу. Продовжується влаштування водопостачання й каналізації, а також внутрішнього електропостачання 7-го та 8-го поверху 2-го під’їзду. Активно ведуться роботи з влаштування цементно-піщаної стяжки, зараз будівельники працюють над 6-м поверхом того ж другого під’їзду. Тривають роботи над фасадом будівлі, наразі йде влаштування зовнішнього освітлення та декоративної плитки на балконах.

  У «Кембріджі» продовжуються фасадні роботи, йде влаштування фальш фронтонів 13-го поверху, а також ведеться підготовка до монтажу фронтону останнього поверху. На фінальній стадії монтаж внутрішніх стін і перегородок та вентиляційних каналів, виконання яких на стадії готовності — 90 %. Будівельники працюють над установкою стін котельні, яка буде постачатиме газ до трьох будинків першої черги. Також ведуться роботи зі встановлення водопостачання, каналізації та опалення в 1-му під’їзді з 2-го до 3-го поверху.

  У будинку «Оксфорд» продовжуються роботи з влаштування монолітного поясу під покрівлю та частково проводиться грунтування металу перед монтажем покрівлі. Тривають роботи з влаштування зовнішніх каналізаційних мереж та прокладання електропостачання під освітлення фасаду будівлі.

  На активній стадії будівництво 2-ї черги «Нової Англії». Вже розпочато доставку стінових модулів ТМ Royal House. У будинку «Брістоль» вже приступили до установки монолітних стін, незабаром розпочнеться монтаж стінових модулів.

  На заводі Royal House де виробляються стінові модулі з енергоефективною системою утеплення вже виготовлено стінових модулів для 9-ти поверхів будинку «Брістоль».

 9. #39
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса

  14.09.2017
  У будинку «Ліверпуль» уже ведуться роботи з утеплення покрівлі. З 8-го до 14-го поверху 2-го під’їзду йде монтаж системи водопостачання й каналізації, а також внутрішнього електропостачання. Тривають роботи з влаштування цементно-піщаної стяжки підлог із 5-го до 8-го поверху, що у 2-му під’їзді та проводяться підготовчі роботи з прокладання зовнішніх інженерних мереж фасадної частині будівлі. Продовжуються роботи над фасадом будинку, наразі йде монтаж декоративних елементів на фальш фронтонах, балконах і мансардному поверсі. Крім того, будівельники приступили до установки світильників, які незабаром освітлюватимуть фасад будівлі.

  У будинку «Кембрідж» проводяться роботи над приміщенням дахової газової котельної, яка постачатиме газ на три будинка 1-ї черги. Продовжується влаштування стін і перегородок, зараз будівельники працюють з 10-го до 14-го поверху. Уже йде прокладання зовнішніх мереж електропостачання до розподільчої трансформаторної підстанції. Ведуться роботи з влаштування внутрішнього електропостачання, наразі працюють з 1-го до 4-го поверху. Продовжується монтаж декорів фасаду будинку та зовнішнього освітлення.

  В «Оксфорді» вже частково працюють над монтажем металоконструкцій покрівлі. Також продовжується влаштування стін мансардного поверху та монолітного поясу під покрівлю. Йде влаштування зовнішніх та внутрішніх каналізаційних мереж. Так само, як і в попередніх будинках цієї ж черги, тривають роботи з декорування фасаду будівлі: проводиться влаштування фальш фронтонів 13-го поверху з тильної сторони будинку та йде прокладання електропостачання під освітлення фасаду.

  Важливою новиною є те, що будівельники вже проводять монтаж електрообладнання в будівлі розподільчої трансформаторної підстанції.

  Ведуться роботи зі зведення другої черги ЖК «Нова Англія». У будинку «Брістоль» тривають роботи з монтажу монолітних стін та частково доставлені стінові модулі для зведення будинку.

  Станом на 14 вересня 2017 року на заводі Royal House вже розпочалося виготовлення стінових модулів для 10-го поверху будинку.

 10. #40
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  11,918
  Вес репутации
  143

  Ход строительства Жилого Комплекса

  22.09.2017
  У «Новій Англії» стартували роботи з благоустрою та озеленення території

  Саме «Ліверпуль» стане першим будинком, фасад якого привертатиме до себе неабияку увагу осінніми вечорами. Крім того, ми продовжуємо утеплювати покрівлю будинку та вже проводимо підготовчі роботи для монтажу ліфтового обладнання. Вже розпочалися роботи з установки системи захисту від блискавки. Йде влаштування водопостачання та каналізації з 7-го до 13-го поверху 2-під’їзду, а також внутрішнього електропостачання. Йдуть роботи над фасадом будинку, а саме фарбування декору та підключення зовнішнього освітлення.

  У будинку «Кембридж» завершено монтаж вентиляційних блоків над котельнею. З 2-го до 4-го поверху 2-го під’їзду проводиться влаштування водопостачання та каналізації, а також внутрішнього електропостачання. Тривають роботи над фасадом будівлі – наразі йде монтаж декорів по фасаду, влаштування фальш фронтонів 13-го поверху та проводиться електропостачання під освітлення фасаду.

  В будинку «Оксфорд» продовжується влаштування монолітного поясу під покрівлю та триває монтаж металоконструкцій покрівлі. Будівельники працюють над мансардним поверхом, наразі йде мурування вентиляційних каналів. Також ведуться роботи над фасадом будівлі, на завершальній стадії прокладання електропостачання під освітлення фасаду.

  У другій черзі будівництва по будинку «Брістоль» тривають роботи з влаштування опалубки для перекриття цоколя, на будівельний майданчик доставлено частину стінових модулів для зведення будівлі. Наразі на заводі Royal House виготовлено близько 705 стінових модулів – це 10 поверхів будинку «Брістоль». У другому будинку «Бірмінгем» вже завершені роботи з розробки котловану, зовсім скоро розпочнеться зварювання армокаркасів для влаштування паль.

Страница 4 из 11 ПерваяПервая ... 2 3 4 5 6 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •