Результаты опроса: Ваше мнение о Новостройке?

Голосовавшие
15. Вы ещё не участвовали в этом опросе
 • Отлично

  3 20.00%
 • Хорошо

  5 33.33%
 • Нормально

  7 46.67%
 • Плохо

  0 0%
 • Ужасно

  0 0%

Тема: Жилой комплекс "Нова Англія"

Показано с 71 по 77 из 77
 1. #71
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  9,501
  Вес репутации
  117

  Акция Жилого Комплекса

  19.03.2018
  Не важливо, як розпочалася весна – головне, що зима вже позаду!
  У період до 25 березня 2018 року – завітайте до відділу продажу на чай з молоком, або ж ароматну каву з шоколадом, обирайте собі квартиру в комплексі – та отримайте до 13% знижки на квартири у комплексі.
  Адже, купуючи 1-кімнатну квартиру можна заощадити до 115 тис. грн. При купівлі 2-кімнатної – економія складатиме до 220 тис. грн, якщо плануєте придбати 3-кімнатну – то заощадите до 340 тис. грн.
  Тож поспішайте обрати найкращі планування за найвигіднішими умовами! Адже у «Новій Англії» ви можете придбати квартиру в кредит за неймовірною ставкою –
  від 5,9% річних і строком до 20-ти років. Ціна за метр квадратний – від 18 000 тис. грн.
  Жилой комплекс "Нова Англія"-LIp


 2. #72
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  9,501
  Вес репутации
  117

  Ход строительства Жилого Комплекса

  21.03.2018
  У будинку «Ліверпуль завершено облицювання стін МЗК клінкерною плиткою, влаштування гіпсокартону МЗК та укладання плитки у коридорах. На даному етапі будівництва тривають внутрішні оздоблювальні роботи, зараз будівельники продовжують влаштування плитки на підлозі сходових клітин. На завершальній стадії монтаж двигунів ліфтів та лебідок – роботи виконані на 95%.

  У будинку «Кембрідж» завершується встановлення огородження покрівлі – роботи виконані на 95%. Продовжують будівельники утеплювати сходові марші та готуються до влаштування плитки на підлогах й вже розпочали роботи з влаштування гіпсокартону в МЗК. Триває встановлення поручнів на сходових маршах, тут роботи виконані на 90%.

  Майже завершені ремонтно-оздоблювальні роботи технічних приміщень, готовність робіт складає 90%. Тривають роботи й на даховій газовій котельні, приміщення продовжують утеплювати, наразі робота готова на 60%. Продовжується підключення обладнання до внутрішніх мереж та вже змонтовані димоходи на даху будинку.

  Продовжує свою роботу спеціальна комісія з перевірки готовності об’єктів нерухомості для їх передачі інвесторам.

  У будинку «Оксфорд» завершено монтаж огороджень балконів. Будівельники продовжують працювати над влаштуванням гіпсокартону в МЗК, наразі роботи виконано на 25%, також утепляються сходові марші, готовність робіт складає 30%.

  У будинку «Брістоль», що у другій черзі будівництва, у двох секціях вже встановлюється 7-й поверх та триває монтаж перегородок 4-го поверху. Вже проводяться підготовчі роботи до влаштування стінових модулів ТМ Royal House останньої секції будівлі, монтаж заплановано з наступного тижня.

  У «Бірмінгемі» (2-га черга будівництва) тривають роботи з гідроізоляції стін підвалу – роботи виконано на 50%.Триває бетонування стін підвалу 3-ї секції, наразі роботи виконані на 60%.

 3. #73
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  9,501
  Вес репутации
  117

  Ход строительства Жилого Комплекса

  30.03.2018
  У будинку «Ліверпуль» завершені загальнобудівельні роботи та завершуються ремонтно-оздоблювальні роботи.

  Отже, на усіх поверхах будівлі закінчено влаштування стяжки на підлогах, монтаж гіпсокартону та укладка клінкерної плитки в МЗК. На даний момент будівельники працюють над оздобленням стін у коридорах та продовжують влаштування плитки на сходових маршах, наразі виконання робіт складає – 40%.

  Стосовно інженерно-монтажних робіт – на даній стадії триває монтаж обладнання ІТП (індивідуальний тепловий пункт) – виконання робіт складає 50%, також йде установка обладнання в приміщенні насосної станції у підвальній частині будинку.

  У будинку «Кембрідж» також завершені загальнобудівельні роботи та тривають ремонтно-оздоблювальні.

  Наразі утепляється приміщення газової котельні – роботи у цьому напрямку виконано на 80%, також проводиться утеплення стін технічних приміщень – тут виконання робіт складає 90%.

  У першому під’їзді будинку триває оздоблення МЗК вогнетривким гіпсокартоном, роботи проводяться на 4-му поверсі.

  Йде оздоблення та утеплення вентиляційних каналів на покрівлі будинку, також оздоблюються приміщення щитових й ІТП (індивідуальний тепловий пункт). Крім того, розпочато підготовчі роботи для укладання плитки й гіпсокартону в МЗК.

  В «Оксфорді» будівельники продовжують працювати над утепленням сходових маршів – наразі виконання робіт складає 30%, також проводяться роботи над влаштуванням внутрішніх мереж, вони вже на фінальній стадії, їхня готовність складає – 75%.

  Розпочато вже ремонтно-оздоблювальні роботи, будівельники продовжують влаштування вогнетривкого гіпсокартону в МЗК – виконання складає 40%, продовжуючи тему пожежозахисту – варто відзначити, що вже змонтовано пожежні драбини на мансардних поверхах будівлі та встановлено технічні перила та огородження на даху будинку.

  У другій черзі будівництва у будинку «Брістоль» встановлено перший поверх стінових модулів Royal House у першій секції будівлі та вже влаштовано перекриття поверху. У другій та третій секціях змонтовано 7 поверхів, на даному етапі триває мурування перегородок на поверхах.

  В «Бірмінгемі» завершуються роботи з гідроізоляції стін підвалу – роботи виконані на 90%, завершено бетонування стін підвалу 3-ї секції та армування перекриття підвалу.

 4. #74
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  9,501
  Вес репутации
  117

  Ход строительства Жилого Комплекса

  06.04.2018
  У будинку «Ліверпуль» тривають ремонтно-оздоблювальні роботи. На даному етапі ми працюємо над влаштуванням плитки на сходових маршах – наразі роботи виконано на 70%. Також проводяться роботи над оздобленням стін в МЗК (місця загального користування) – тут роботи виконані на 45%. Розпочали встановлення сантехнічних шаф, де розміщені вузли опалювальних систем, водопостачання, лічильники тощо – виконання складає 20%. Продовжуємо працювати над монтажем обладнання для ІТП та насосної станції, загалом тут роботи завершено на 50%. Із приходом тепла ми продовжили фасадні роботи.

  У будинку «Кембрідж» завершується утеплення газової котельні – виконання робіт складає – 95% та вже закінчено утеплення стін технічного приміщення. З 3-го до 5-го поверху проводяться роботи із влаштування вогнетривкого гіпсокартону в МЗК. Проводяться ремонтно-оздоблювальні роботи приміщень щитових та ІТП – тут виконання робіт складає 70%. Також продовжується влаштування вхідної групи будинку, майже завершено оздоблення та утеплення вентиляційних каналів на покрівлі будинку – 90% виконання.

  У будинку «Оксфорд» швидко просуваються роботи з утеплення сходових маршів, тут виконання складає – 60% та вже проводиться стяжка підлоги на холодних переходах. У другому під’їзді будівельники продовжують влаштовувати вогнетривкий гіпсокартон в МЗК – наразі працюють на 13-му поверсі, 2-му й 3-му. Із настанням стабільно теплої погоди –продовжились роботи з влаштування фасаду – загалом рівень виконання складає – 70%.

  Росте друга черга будівництва «Нової Англії». Наразі у будинку «Брістоль» вже монтується третій поверх першої секції будинку. Нагадаємо, що у другій та третій секції зведено 7 поверхів. Майже завершено (на 90%) мурування перегородок з 1-го до 5-го поверху. У будинку «Бірмінгем» завершені роботи з бетонування перекриття підвалу та гідроізоляції стін підвалу. Триває армування стін підвалу першої секції будівлі, тут роботи виконані на 70%.

  На заводі Royal House, що у Київській області у рамках своїх задач інженери й технологи також працюють над «зведенням» будинків в «Новій Англії». Наразі вже виготовлено стінових модулів для дванадцяти поверхів будинку «Брістоль» (загальна кількість поверхів у будинку – 15) та два поверхи будинку «Бірмінгем» (загальна кількість поверхів у будинку – 15).

 5. #75
  Аватар для In_Nes Новенький Репутация: 11 [+/-]
  Регистрация
  12.04.2018
  Сообщений
  7
  Вес репутации
  1
  вроде все так красиво и перспективно...

 6. #76
  Аватар для Olya_Lya Новенький Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  17.08.2017
  Адрес
  Киев
  Сообщений
  3
  Вес репутации
  0
  Цитата Сообщение от In_Nes Посмотреть сообщение
  вроде все так красиво и перспективно...
  Да, мне тоже очень нравится . Вот на днях заеду. Здесь есть кто-то кто купил квартиры в ЖК?

 7. #77
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  9,501
  Вес репутации
  117

  Ход строительства Жилого Комплекса

  13.04.2018
  У будинку «Ліверпуль» продовжується монтаж обладнання для ІТП, на даному етапі виконання робіт складає 70%, триває влаштування плитки на підлогах сходових клітин, роботи на цій ділянці виконані на 75%, в МЗК проводяться оздоблювальні роботи, встановлюються щитові шафи на поверхах, загалом виконання робіт складає 70%. Ліфтери працюють над монтажем ліфтового обладнання, й з наступного тижня розпочнуться тестові випробування обладнання.

  У будинку «Кембрідж» завершено утеплення котельні та закінчені роботи з влаштування покрівлі приміщення, також будівельники відзвітували про завершення утеплення сантехнічного приміщення. Проводяться роботи й на ділянках МЗК, наразі у першому під’їзді з 2-го до 9-го поверху триває оздоблення поверхів гіпсокартоном, а також йде укладання плитки на підлозі на 2-му й 3-му поверсі. Такі ж роботи проводяться й у другому під’їзді з 2-го до 5-го поверху. Працюють будівельники й над оздобленням вентиляційних каналів. Продовжується влаштування вхідних груп, виконання робіт складає – 60%.

  У будинку «Оксфорд» на завершальній стадії монтаж сходових поручнів у першому під’їзді – виконання складає 95%. Вже працюють будівельники над встановленням квартирних дверей, наразі виконано роботи на 5%. Працюють сантехніки й інженери над монтажем внутрішніх мереж в підвальній частині будівлі. Продовжується утеплення сходових маршів в будинку та ведуться роботи з монтажу вогнетривкого гіпсокартону в МЗК.

  Перша секція будинку «Брістоль» (2-га черга будівництва «Нової Англії») виросла іще на один поверх, станом на 13 квітня змонтовано 4 поверхи. На 5-му поверсі другої секції будинку проводиться мурування перегородок, а сантехніки готуються до монтажу сантехнічних комунікацій підвалу. У будинку «Бірмінгем» продовжується армування стін підвалу останньої секції будівлі.

Страница 8 из 8 ПерваяПервая ... 6 7 8

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •