Результаты опроса: Ваше мнение о Новостройке?

Голосовавшие
15. Вы ещё не участвовали в этом опросе
 • Отлично

  3 20.00%
 • Хорошо

  5 33.33%
 • Нормально

  7 46.67%
 • Плохо

  0 0%
 • Ужасно

  0 0%

Тема: Жилой комплекс "Нова Англія"

Показано с 71 по 80 из 118
 1. #71
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Акция Жилого Комплекса

  19.03.2018
  Не важливо, як розпочалася весна – головне, що зима вже позаду!
  У період до 25 березня 2018 року – завітайте до відділу продажу на чай з молоком, або ж ароматну каву з шоколадом, обирайте собі квартиру в комплексі – та отримайте до 13% знижки на квартири у комплексі.
  Адже, купуючи 1-кімнатну квартиру можна заощадити до 115 тис. грн. При купівлі 2-кімнатної – економія складатиме до 220 тис. грн, якщо плануєте придбати 3-кімнатну – то заощадите до 340 тис. грн.
  Тож поспішайте обрати найкращі планування за найвигіднішими умовами! Адже у «Новій Англії» ви можете придбати квартиру в кредит за неймовірною ставкою –
  від 5,9% річних і строком до 20-ти років. Ціна за метр квадратний – від 18 000 тис. грн.
  Жилой комплекс "Нова Англія"-jgB


 2. #72
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  21.03.2018
  У будинку «Ліверпуль завершено облицювання стін МЗК клінкерною плиткою, влаштування гіпсокартону МЗК та укладання плитки у коридорах. На даному етапі будівництва тривають внутрішні оздоблювальні роботи, зараз будівельники продовжують влаштування плитки на підлозі сходових клітин. На завершальній стадії монтаж двигунів ліфтів та лебідок – роботи виконані на 95%.

  У будинку «Кембрідж» завершується встановлення огородження покрівлі – роботи виконані на 95%. Продовжують будівельники утеплювати сходові марші та готуються до влаштування плитки на підлогах й вже розпочали роботи з влаштування гіпсокартону в МЗК. Триває встановлення поручнів на сходових маршах, тут роботи виконані на 90%.

  Майже завершені ремонтно-оздоблювальні роботи технічних приміщень, готовність робіт складає 90%. Тривають роботи й на даховій газовій котельні, приміщення продовжують утеплювати, наразі робота готова на 60%. Продовжується підключення обладнання до внутрішніх мереж та вже змонтовані димоходи на даху будинку.

  Продовжує свою роботу спеціальна комісія з перевірки готовності об’єктів нерухомості для їх передачі інвесторам.

  У будинку «Оксфорд» завершено монтаж огороджень балконів. Будівельники продовжують працювати над влаштуванням гіпсокартону в МЗК, наразі роботи виконано на 25%, також утепляються сходові марші, готовність робіт складає 30%.

  У будинку «Брістоль», що у другій черзі будівництва, у двох секціях вже встановлюється 7-й поверх та триває монтаж перегородок 4-го поверху. Вже проводяться підготовчі роботи до влаштування стінових модулів ТМ Royal House останньої секції будівлі, монтаж заплановано з наступного тижня.

  У «Бірмінгемі» (2-га черга будівництва) тривають роботи з гідроізоляції стін підвалу – роботи виконано на 50%.Триває бетонування стін підвалу 3-ї секції, наразі роботи виконані на 60%.

 3. #73
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  30.03.2018
  У будинку «Ліверпуль» завершені загальнобудівельні роботи та завершуються ремонтно-оздоблювальні роботи.

  Отже, на усіх поверхах будівлі закінчено влаштування стяжки на підлогах, монтаж гіпсокартону та укладка клінкерної плитки в МЗК. На даний момент будівельники працюють над оздобленням стін у коридорах та продовжують влаштування плитки на сходових маршах, наразі виконання робіт складає – 40%.

  Стосовно інженерно-монтажних робіт – на даній стадії триває монтаж обладнання ІТП (індивідуальний тепловий пункт) – виконання робіт складає 50%, також йде установка обладнання в приміщенні насосної станції у підвальній частині будинку.

  У будинку «Кембрідж» також завершені загальнобудівельні роботи та тривають ремонтно-оздоблювальні.

  Наразі утепляється приміщення газової котельні – роботи у цьому напрямку виконано на 80%, також проводиться утеплення стін технічних приміщень – тут виконання робіт складає 90%.

  У першому під’їзді будинку триває оздоблення МЗК вогнетривким гіпсокартоном, роботи проводяться на 4-му поверсі.

  Йде оздоблення та утеплення вентиляційних каналів на покрівлі будинку, також оздоблюються приміщення щитових й ІТП (індивідуальний тепловий пункт). Крім того, розпочато підготовчі роботи для укладання плитки й гіпсокартону в МЗК.

  В «Оксфорді» будівельники продовжують працювати над утепленням сходових маршів – наразі виконання робіт складає 30%, також проводяться роботи над влаштуванням внутрішніх мереж, вони вже на фінальній стадії, їхня готовність складає – 75%.

  Розпочато вже ремонтно-оздоблювальні роботи, будівельники продовжують влаштування вогнетривкого гіпсокартону в МЗК – виконання складає 40%, продовжуючи тему пожежозахисту – варто відзначити, що вже змонтовано пожежні драбини на мансардних поверхах будівлі та встановлено технічні перила та огородження на даху будинку.

  У другій черзі будівництва у будинку «Брістоль» встановлено перший поверх стінових модулів Royal House у першій секції будівлі та вже влаштовано перекриття поверху. У другій та третій секціях змонтовано 7 поверхів, на даному етапі триває мурування перегородок на поверхах.

  В «Бірмінгемі» завершуються роботи з гідроізоляції стін підвалу – роботи виконані на 90%, завершено бетонування стін підвалу 3-ї секції та армування перекриття підвалу.

 4. #74
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  06.04.2018
  У будинку «Ліверпуль» тривають ремонтно-оздоблювальні роботи. На даному етапі ми працюємо над влаштуванням плитки на сходових маршах – наразі роботи виконано на 70%. Також проводяться роботи над оздобленням стін в МЗК (місця загального користування) – тут роботи виконані на 45%. Розпочали встановлення сантехнічних шаф, де розміщені вузли опалювальних систем, водопостачання, лічильники тощо – виконання складає 20%. Продовжуємо працювати над монтажем обладнання для ІТП та насосної станції, загалом тут роботи завершено на 50%. Із приходом тепла ми продовжили фасадні роботи.

  У будинку «Кембрідж» завершується утеплення газової котельні – виконання робіт складає – 95% та вже закінчено утеплення стін технічного приміщення. З 3-го до 5-го поверху проводяться роботи із влаштування вогнетривкого гіпсокартону в МЗК. Проводяться ремонтно-оздоблювальні роботи приміщень щитових та ІТП – тут виконання робіт складає 70%. Також продовжується влаштування вхідної групи будинку, майже завершено оздоблення та утеплення вентиляційних каналів на покрівлі будинку – 90% виконання.

  У будинку «Оксфорд» швидко просуваються роботи з утеплення сходових маршів, тут виконання складає – 60% та вже проводиться стяжка підлоги на холодних переходах. У другому під’їзді будівельники продовжують влаштовувати вогнетривкий гіпсокартон в МЗК – наразі працюють на 13-му поверсі, 2-му й 3-му. Із настанням стабільно теплої погоди –продовжились роботи з влаштування фасаду – загалом рівень виконання складає – 70%.

  Росте друга черга будівництва «Нової Англії». Наразі у будинку «Брістоль» вже монтується третій поверх першої секції будинку. Нагадаємо, що у другій та третій секції зведено 7 поверхів. Майже завершено (на 90%) мурування перегородок з 1-го до 5-го поверху. У будинку «Бірмінгем» завершені роботи з бетонування перекриття підвалу та гідроізоляції стін підвалу. Триває армування стін підвалу першої секції будівлі, тут роботи виконані на 70%.

  На заводі Royal House, що у Київській області у рамках своїх задач інженери й технологи також працюють над «зведенням» будинків в «Новій Англії». Наразі вже виготовлено стінових модулів для дванадцяти поверхів будинку «Брістоль» (загальна кількість поверхів у будинку – 15) та два поверхи будинку «Бірмінгем» (загальна кількість поверхів у будинку – 15).

 5. #75
  Аватар для In_Nes Новенький Репутация: 11 [+/-]
  Регистрация
  12.04.2018
  Сообщений
  7
  Вес репутации
  3
  вроде все так красиво и перспективно...

 6. #76
  Аватар для Olya_Lya Новенький Репутация: 10 [+/-]
  Регистрация
  17.08.2017
  Адрес
  Киев
  Сообщений
  3
  Вес репутации
  0
  Цитата Сообщение от In_Nes Посмотреть сообщение
  вроде все так красиво и перспективно...
  Да, мне тоже очень нравится . Вот на днях заеду. Здесь есть кто-то кто купил квартиры в ЖК?

 7. #77
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  13.04.2018
  У будинку «Ліверпуль» продовжується монтаж обладнання для ІТП, на даному етапі виконання робіт складає 70%, триває влаштування плитки на підлогах сходових клітин, роботи на цій ділянці виконані на 75%, в МЗК проводяться оздоблювальні роботи, встановлюються щитові шафи на поверхах, загалом виконання робіт складає 70%. Ліфтери працюють над монтажем ліфтового обладнання, й з наступного тижня розпочнуться тестові випробування обладнання.

  У будинку «Кембрідж» завершено утеплення котельні та закінчені роботи з влаштування покрівлі приміщення, також будівельники відзвітували про завершення утеплення сантехнічного приміщення. Проводяться роботи й на ділянках МЗК, наразі у першому під’їзді з 2-го до 9-го поверху триває оздоблення поверхів гіпсокартоном, а також йде укладання плитки на підлозі на 2-му й 3-му поверсі. Такі ж роботи проводяться й у другому під’їзді з 2-го до 5-го поверху. Працюють будівельники й над оздобленням вентиляційних каналів. Продовжується влаштування вхідних груп, виконання робіт складає – 60%.

  У будинку «Оксфорд» на завершальній стадії монтаж сходових поручнів у першому під’їзді – виконання складає 95%. Вже працюють будівельники над встановленням квартирних дверей, наразі виконано роботи на 5%. Працюють сантехніки й інженери над монтажем внутрішніх мереж в підвальній частині будівлі. Продовжується утеплення сходових маршів в будинку та ведуться роботи з монтажу вогнетривкого гіпсокартону в МЗК.

  Перша секція будинку «Брістоль» (2-га черга будівництва «Нової Англії») виросла іще на один поверх, станом на 13 квітня змонтовано 4 поверхи. На 5-му поверсі другої секції будинку проводиться мурування перегородок, а сантехніки готуються до монтажу сантехнічних комунікацій підвалу. У будинку «Бірмінгем» продовжується армування стін підвалу останньої секції будівлі.

 8. #78
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  20.04.2018
  У будинку «Ліверпуль» триває монтаж і випробування ліфтового обладнання, наразі виконання робіт складає 75%. Працюємо також над влаштуванням вхідних груп та завершуємо фасадні роботи. Тривають внутрішні роботи в будинку: завершуються роботи з підготовки квартир під здачу інвесторам – виконання робіт складає 95%. Також на фінальній стадії оздоблення стін МЗК – 80% виконання та влаштування плитки на сходових маршах – виконання також 80%. На 95% виконано монтаж обладнання ІТП (Індивідуальний тепловий пункт).

  У будинку «Кембрідж» також працюють над оздобленням МЗК, у 2-му під’їзді йде влаштування клінкерної плитки на стінах МЗК з 4-го до 11-го поверху, також триває укладання плитки на підлогах коридорів з 2-го до 3-го поверху. У 1-му під’їзді з 2-го до 5-го поверху триває оздоблення МЗК гіпсокартоном. Приступили вже до влаштування обладнання ІТП, наразі роботи виконано на 5%. На покрівлі будинку йде укладання плитки на підлозі, виконання робіт складає 30%. Продовжується влаштування вхідних груп, роботи виконані на 70%. Нещодавно було запущено в тестовому режимі роботу центрального фонтану.

  У будинку «Оксфорд» просуваються роботи зі встановлення квартирних дверей, наразі виконання роботи складає 30%. На фінальній стадії монтаж внутрішніх мереж – роботи завершено на 90%. Працюють будівельники над оздобленням МЗК, на даному етапі триває влаштування вогнетривкого гіпсокартону – 70% виконання. Йдуть роботи над влаштуванням фасаду та огородження на покрівлі, тут виконання складає – 80%.

  У другій черзі будівництва зводиться будинок «Брістоль», у будинку монтується п’ятий поверх першої секції, у другій та третій секціях приступили до мурування перегородок 6-го поверху, нагадаємо, що згаданих секціях вже зведено 7 поверхів. У будинку «Бірмінгем», другої черги, йде демонтаж опалубки перекриття та завершується армування стін підвалу останньої секції будівлі.

 9. #79
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Ход строительства Жилого Комплекса

  27.04.2018
  А в будинках першої черги проводяться внутрішньо-оздоблювальні роботи та йде влаштування вхідних груп.

  У будинку «Ліверпуль» завершуються малярні роботи та скоро розпочнуться фінальні оздоблювальні роботи стін МЗК декоративною штукатуркою. Крім того, завершено монтаж обладнання ІТП (Індивідуальний тепловий пункт) та на завершальній стадії укладання плитки на сходах холодних переходів – наразі виконання складає 90%. Проводиться монтаж дверей ліфту на поверхах, наразі роботи проводяться у другому під’їзді, у цьому ж під’їзді завершено монтаж щитових шаф, та завершується їх монтаж у першому під’їзді.

  У «Кембріджі» на стінах МЗК до 11 поверху 2-го під’їзду йде влаштування клінкерної плитки. Також в під’їзді продовжується укладання плитки на підлогах, наразі роботи тривають на 4-му поверсі. Ведуться роботи з влаштування вхідних груп – наразі виконання складає 90%. Також завершується оздоблення та утеплення вентиляційних каналів на покрівлі будинку, стан виконання – 80%. Триває влаштування обладнання ІТП – на даній дільниці роботи виконано на 50%. У першому під’їзді працюють над оздобленням вогнетривким гіпсокартоном приміщень МЗК з 2-го до 6-го поверху. Продовжується влаштування плитки на покрівлі будинку – виконання складає 70%. Благоустрій території перед першою чергою будинків заверешно на 80%.

  У будинку «Оксфорд» завершено влаштування огородження на покрівлі, на
  на фінальній стадії влаштування вогнетривкого гіпсокартону в МЗК – роботи виконані на 80%. Працюють будівельники над монтажем квартирних дверей, виконання складає – 40%. Тривають декоративно-оздоблювальні роботи по фасаду, виконання складає 70%.


  У будинку «Брістоль» другої черги будівництва завершено монтаж стінових модулів Royal House 6-го поверху першої секції, також монтажники розпочали встановлювати 8-й поверх у третій секції. На ділянці другої та третьої секції проводяться роботи з мурування перегородок на 6-му поверсі. У будинку «Бірмінгем» на стадії завершення бетонування вертикальних стін підвалу 3-ї секції, наразі виконання робіт складає – 70%.

 10. #80
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  13,323
  Вес репутации
  157

  Акция Жилого Комплекса

  03.05.2018
  У травні «Новій Англії» виповнюється 2 роки! І саме на честь свята дарують 20% знижки на обрані 20 квартир у будинку «Бірмінгем».
  Спеціальна святкова пропозиція триває до 19 травня 2018 року – офіційного Дня народження міста в місті «Нова Англія», або ж до закінчення акційних квартир.
  Встигніть скористатися вигідними умовами, адже пропозиція обмежена.
  Нагадаємо, що інвестори, які придбали квартиру в «Новій Англії» у період з 20 листопада 2017 року до 19 травня 2018 – беруть участь у
  розіграші новенького автомобіля TOYOTA C-HR.


Страница 8 из 12 ПерваяПервая ... 6 7 8 9 10 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •