Жилой комплекс "Scandia", г. Бровары, ул. Луценко

#81
Это правда, что у вас нет подключения к городским сетям канализации и нынешним домам водоотведение обеспечивается за счет выкачиваемого септика?
Доброго дня. ГКНС (каналізація) працює, вигрібних ям немає. Є 2 підземні резервуари по 100 м3 для аварійного скиду каналізаційних вод, у разі потреби, передбачених правилами сучасного будівництва. Але вони теж ведуть на ГКНС. Можливо хтось плутає їх з вигрібними ямами. Кількість мешканців така, що з машин асенізаторів повинна стояти черга, але ж її нема :)
 

Solnechnaya

Новенький
#86
Хід будівництва на 2020-01-31. У будинку D4 розпочали перекриття над майбутніми коморами. У будинку D8 готові підвальні перегородки.
Подскажите - это нормально, что на фотографиях вода стоит возле домов?
 
#87
Подскажите - это нормально, что на фотографиях вода стоит возле домов?
Доброго дня. Фотографії було зроблено взимку. Нажаль, було багато дощів (така зима), при цьому калюжі – нормальне явище. На якість будівництва це не впливає. На довговічність теж. Зроблено дуже надійну гідроізоляцію.
 
#88
Не дивлячись на скандинавську погоду, у будинках D4 та D8 ЖК Scandia почалось спорудження других поверхів. Будівництво йде за графіком. Здача будинків D4 та D8 – кінець цього року. Нові будинки користуються не аби яким попитом, тому, щоб дізнатися наявність квартир та актуальну ціну, телефонуйте: (067) 103-50-13. Відділ продажу працює у пн-пт 10:00-19:00, сб-нд 10:00-18:00. Завітайте до нас: м. Бровари, вул. Анатолія Луценка. Від м.Лісова - 10 хв.
 

Вложения

#90
ну мы купили когда-то, квартиры так и нет... какие фото, где обещанные сроки?
Доброго дня. Можливо Ви сплутали форум? Два будинки здані, в них вже давно живуть люди. Нові будинки будуються за графіком. Фотографії реальні. Якщо є питання, Ви завжди можете задати їх відділу продажу. Задати питання мешканцям, при бажанні. Або завітати до нас, м. Бровары, вул.Анатолия Луценко , щоб переконатися у зворотному. Фото від 24 березня.
 

Вложения

Nelli

Новостройки Украины
#91
Новости Жилого Комплекса
19.03.2020
Відтепер інвестори не перейматимуться валютними коливаннями, адже договори розстрочки більше не містять прив’язки до іноземної валюти.
Всі договори фіксують конкретні суми щомісячних внесків у національній валюті, що дає можливість інвестору планувати свої виплати і захищає від несподіванок.
Розстрочка в гривні надається до кінця поточного року на квартири в будинках що будуються при умові першого внеску від 70%.
news_708x506_202004_03.jpg
 
#92
Всем тут не нравится пустырь с парой домов, а я смотрю на план застройки и думаю: пустырь таки получше будет
 
#93
Всем тут не нравится пустырь с парой домов, а я смотрю на план застройки и думаю: пустырь таки получше будет
от плана застройки до его застройки пару тысяч световых лет...) У вас есть шанс насладиться пустырем)
 
#94
Или представитель застройщика может уточнить сроки и количество домов в финальном проекте?) Сколько их будет и как скоро по срокам планируется окончание строительства всего комплекса?
 

Solnechnaya

Новенький
#95
Всем тут не нравится пустырь с парой домов, а я смотрю на план застройки и думаю: пустырь таки получше будет
Дело в том, что люди, когда ищут себе квартиру, то как-то не совсем рассчитывают жить на пустыре.
 
#96
Фотозвіт за 10 квітня 2020 року.
Побудовано і заселено 2 будинки. Будуються ще 4. Всього планується 65 будинків до 7-8 поверхів. 5 дитячих садочків та 2 просторі школи із стадіоном та басейном. 4 критих паркінги, ТРЦ, медичний заклад та ін.
 

Вложения

Goblin

Квартирант
#97
та какие сроки, шансов что сдадут в течении 20 лет просто нет) затянули и тянут дальше
 

Эль

Новенький
#98
Всем тут не нравится пустырь с парой домов, а я смотрю на план застройки и думаю: пустырь таки получше будет
а чем лучше пустырь? что в нем хорошего? я понимаю, хотеть благоустроенную территорию рядом с домом - но пустырь? Не слышала, чтоб кто-то мечтал на нем жить. И даже рядом.
 
#99
а чем лучше пустырь? что в нем хорошего? я понимаю, хотеть благоустроенную территорию рядом с домом - но пустырь? Не слышала, чтоб кто-то мечтал на нем жить. И даже рядом.
Это философский вопрос, что лучше: когда из окна пустырь видно или соседа в окне напротив в семейниках. И так близенько-близенько)
 
Это философский вопрос, что лучше: когда из окна пустырь видно или соседа в окне напротив в семейниках. И так близенько-близенько)
и то, и другое - неприятные крайности. все хотят парск с фонариками и мощенными дорожками, а не соседа в окне и болото с комарами (в лучшем случае). Потому и выбирают варианты, которые могут это предложить хотя бы в обозримой перспективе..) А что - большая плотность застройки этого жк по факту выходит?
 
Сверху