Жилой комплекс "ул. Джорджа Вашингтона, 29а"-pi5

Объект: Жилой комплекс "ул. Джорджа Вашингтона, 29а"

Адрес: г. Львов, Сиховский р-н, ул. Джорджа Вашингтона, 29а

Застройщик:

::: Мой дом

Дата сдачи:

1 кв. 2015, сдан

Ссылки:

::: Сайт проекта

Описание :

Цей будинок має стильний західний дизайн, комфортабельні житлові приміщення з багатьма варіантами планувань на вибір. Будинок по вулиці Вашингтона, 6а розташовується в престижному Личаківському районі.Житловий комплекс по вулиці Вашингтона являє собою будинок класу «комфорт», в якому 10 поверхів. Він побудований з цегли за монолітно-каркасною методикою. Фасади будинку утеплені пінопластом. У будинку всього 45 квартир, серед яких є і дворівневі (вони розташовуються на останніх поверхах). Особливістю цього комплексу є його дуже просторі кухні (мрія будь-якої господині!). На балконах обладнані комори, санвузли в квартирах роздільні.


Останній поверх це п'ять шикарних дворівневих квартир з терасами, звідки відкриваються прекрасні види на Львів та на парк “Погулянка”.


Опалення в будинку індивідуальне. Поквартирно встановлені сучасні котли з високим ККД, що дозволяє отримувати максимум тепла при мінімумі споживання палива.Внутрішнє оздоблення житла чорнове - є стяжка і штукатурка. У віконних отворах встановлені металопластикові вікна. Вхідні блоки квартир комплектуються вогнетривкими броньованими дверима.


Житловий комплекс на Вашингтона обладнаний власною автостоянкою (наземною) і власним дитячим майданчиком.


Недалеко від нього є продуктові магазини, в тому числі і гіпермаркети, наприклад, «Метро», «Арсен». До найближчої школи всього лише 300 метрів. Також неподалік розташовується парк «Погулянка», ресторани, відділення банків, кафе, аптека.Транспортна мережа даного району розвинена достатньою мірою, близько біля будинку є зупинки маршруток, тролейбуса, автобусів.