Ваше мнение о Новостройке?

  • Отлично

    Голосов: 5 16.7%
  • Хорошо

    Голосов: 7 23.3%
  • Нормально

    Голосов: 12 40.0%
  • Плохо

    Голосов: 1 3.3%
  • Ужасно

    Голосов: 5 16.7%

  • Всего проголосовало
    30

BOGDAN

Новенький
#41
...

Питання риторичне 5 метрів до забору, немає, но до сусіднього будинку думаю і більше буде. А з інших сторін і сусідів немає, тільки пдіізні шляхи.
Сусідів в дечому розумію, коли привикли жити в тиші, а тут до ночі шумить будівництво, на це є світла пора доби. Але враження начебто розігрують "спектакль" коли всі плескають в ладоні, а одна бігає з криками "спаси мене мій президент"))), завуальовані інтереси має чи що....
 
#42
Слава Україні! Здравія всім, панам та панянкам, та вельми "шановним" ліжковим заробітчанам! Спостерігаю с початку усього цього вертепу... живу по сусідству... як то кажуть виріс я тут... знаю всіх як облуплених, хто чим дихає, як живе, чого бажає...бо то є село... Київ- большая деревня...спостерігаю як за будівництвом, так і за писаниною геть не опізнанних та не нічого не розуміючих в тому, що відбувається насправді... Без питань - кожен заробляє так - на що вчився , та на що мізків хватає. Розумію сусідів. Одну, саму кіпишливу, то знають усі, до чарочки щоденно прикладається, за рахунок будівництва вирішила поліпшии свої житлові умови, бо живуть один у одного на головах, як у бараку. Обмальовує як усе у них в дворі чудово, а по за очі змішують одне одного з усім непотрібом. По першому стільниковому дзвінку всі летять до будівництва та влаштовують кіпіші. Але то було на початку... один, два - на три та так далі то вже всім не до ладу. Сусіди почали себе відчувати вівцями, а то є в основному наші любі дружини, яким то вже є в напряг, та які насправді міркували , що то все за ідею, поки не дізнались що то не є ідея, а гарний спосіб отримати бажаного не тернистим щляхом, при цьму не вкладаючи кошти поводирки-сусідки.
Як була закинута будівля, теж всіх влаштовувало, бо обрізали землю приєднуючи її до свого помешкання, та що під сьогоденну забудову, як тільки змогли приєднавши собі ласі шматки, тепер розуміють, що потрібно повернути загарбане, та переставляти паркани, бо то є не їх земля. А віддавати не своє, яке вже давно вважали своїм - тяжко, теж розумію. Забудова погано... А норкомани та їх малина на протязі багатьох років - то є круто. Ось яка реалія наших мешканців. Мотив один - заздрість та жадоба. Ми всі, при сьогоденних реаліях, стали рабами матеріального і те що відбувається за парканом у кожного з сусідів межуючих з будівництвом свої, власні інтереси, а вівці вже і раді б розбігтися... З приводу будівництва - краще будинок, хай навіть баготоповерховий, байдуже, чим притулок наркоманів, як було раніше... А те що пишуть ліжкові заробітчани - хай піднімуть свій задок, та докорінно розберуться в документах на дане будівництво, їх мені надали з першого запиту, в тому числі і дозвіл на будівництво... Героям Слава!
 

Мария

Новенький
#43
Столько дураков пишут гадость, зачем? Мы одни из первых купили квартиру когда ещё не было даже Этажа, понимаю что соседи всеми силами упираются новому дому по соседству, но живите реальностью!! Не может район не развивается! Застройщик честно купил землю, оформил назначение и строит по закону! А вы бегаете и мешаете строительной технике и ведёте себя агрессивно, чего вы хотите? Страна дураков, не хочу что бы тут дом возле меня был - не стройте, так купить себе дом в лесу и живите далеко от людей и стройки возле вас не будет!
 
#44
Добрый день! Звонил сегодня по телефону указанному на сайте, договорились завтра на встречу, информацию по квартирам предоставили, цены озвучили. Спросил о документах, сказали что при встречи ознакомят меня со всеми интересующими вопросами. По информации (ход строительства) на сайте видно что работа идет и что выходят на уровень 1 этажа, но т.к. строят недавно темпы строительства так сказать "на лицо" - хорошие. Сейчас тесно занялись поиском квартиры для дочери и как показывает некий опыт, много застройщиков сначала строят, а потом открывают отдел продаж "по адресу", сначала с центрального продают.
Завтра, уважаемые, отпишусь по встрече с представителем. Всех благ!
 

Sheriff

Познавший Дзен новостроек
#45
Ход строительства ЖК "Solo-House" на 15.03.2017

Новости со строительной площадки ЖК Solo House.
✔️Готовность паркинга 90%
✔️Работы по монтажу и армировке вертикальных пилонов первого этажа выполнены на 100%
✔️Выполнен монтаж опалубки первого этажа
✔️Подготовка в заливке плиты перекрытия первого этажа

Последние новости ЖК "Solo-House":



20170315_143025_1.jpg 20170315_143414_1.jpg 20170315_143506_1.jpg 0-02-05-5ee9cc38a7483bf9c41f1529a02a787bb1981a09762e4405be4c2f58b7d52f61_full.jpg
 
#46
Всем добрый день!
Общался значит я с представителями застройщика еще на прошлой неделе, консультировался по всем вопросам. По планам квартир - рассмотрели все варианты и подобрали, хороший, интересный такой. На первое время можно для дочки и одну спальную сделать, чтобы была большая кухня столовая, а потом по необходимости и разделить на две спальни можно будет.
Документы в отделе продаж мне показали, декларацию, документы на землю, лицензию генерального подрядчика.
Сейчас читаем договор, вернее юрист читает договор детально, а мы так для общей осведомленности.
Выбираем из нескольких вариантов, но понятное дело, что весомым аргументов является цена, месторасположение, этажность дома и ближайшие продуктовые магазины. Среди всех домов что строятся в желаемой нами окрестности на данный момент расматриваем следующие варианты: бульвар Чоколовский 27-Б, ул.Ушинского 14а.
Пока окончательно не определились с объектом, выбираем.
Товарищи, пишите обратную свясь, кто еще ищет жилье в соломенском районе?
 

Maryperevoznyk

Познавший Дзен новостроек
#47
Фотоотчет Клубного дома "Solo House" 05.04.2017

Новости со строительной площадки
ЖК Solo House по состоянию на 15.03.2017.

✔️Готовность паркинга 90%
✔️Работы по монтажу и армировке вертикальных пилонов первого этажа выполнены на 100%
✔️Выполнен монтаж опалубки первого этажа
✔️Подготовка в заливке плиты перекрытия первого этажа
17522540_328581260878374_2348920388935307014_n.jpg 17795744_328581344211699_6515510621416770320_n.jpg 17799268_328581180878382_4978179176779145167_n.jpg
 

Maryperevoznyk

Познавший Дзен новостроек
#48
Фотоотчет? со строительной площадки Клубного дома? "Solo House" 11.05.2017

Закончен вертикал первого этажа, выставили горизонтальную опалубку перекрытия первого этажа, приступили к армированию плиты перекрытия первого этажа.
18341827_346259642443869_3884861036742211715_n.jpg 18403578_346259639110536_232211721107122893_n.jpg 18425101_346259712443862_6757733852799655474_n.jpg 18446792_346259635777203_1730829306839954516_n.jpg
 

Maryperevoznyk

Познавший Дзен новостроек
#49
Фотоотчет со строительной площадки Клубного дома "Solo House" 29.05.2017

  • Готовность паркинга 90%
  • Завершены монолитные работы первого этажа
  • Работы по монтажу и армировке вертикальных пилонов второго этажа выполнены на 100%
  • Выполнен монтаж опалубки второго этажа
  • Подготовка в заливке плиты перекрытия второго этажа
20170526_164843.jpg 20170526_164917.jpg лаа.jpg
20170526_165114.jpg 20170526_165015.jpg
 

Len

Новенький
#50
мы вчера были на стройка и очень многое изменилось, решились уже проблемы по этажности?
 

BOGDAN

Новенький
#51
Відверто!!!

Хочу поділитись враженням другим візитом на будівельний майданчик. Але з першу почну з першого візиту! Оскільки проживаю неподалік, зацікавлений був в будівництві з першого дня оскільки кожна здоровим глуздом людина розуміла масштаби планування території, занурення будівельної техніки в глибокий котлован, масштаби кількості бетоновозів та ін... , та при цьому перший мій візит був в момент заливки так називаємоі будівельниками подушки коли не було змоги пройти вільно із за бетоновозів ( якщо не помиляюсь в їх було 60). В той день дали достовірну інформацію щодо забудови даного об'єкту, та паралельно поспілкувавшись з сусідами вияснив що вони тільки зраділи цьому, мовляв викупили землю будують, раніше були закинуті хащі, якісь сумнівні особи збирались при розпитті спиртних, а тепер обгороджують і все начебто в порядку. Та це продовжувалось до моменту побудови першого поверху.
Після цього розігрується досить цікавий спектакль, появляється сусідка начеб то зі сплячки та починає підбурювати громадкість проти забудови ( я на разі просто розумію що забудовник в її потребі відмовив ось і все), це я зрозумів коли до моїх батьків прийшли з бумажкою підписувати петицію проти будівництва і як альтернативаі сказали пишіть заяву на забудовника щоб перекрив вам покрівлю, мовляв всеодно побудують а нам потрібно користуватись моментом.
Я пишу це із за того що в мене ще є кошти перекрити будинок, но також і хочу жити поряд біля батьків!!!!

Візит другий! Сьогодні !!!Будівельники працюють на рівні третього поверху, темпи не бистрі но більш менш задовільні, не сподобалось те що не має висотного крана, що не має реклами, людині напевно зі сторони знайти об'Єкт не просто, завітавши до відділу продажу ніяких буклетів крім планувань не дали, та саме цікаве що при виході з відділу продажу наче швейцар зустрічає....сусідка))))) біля неї бажано близько не стояти тому що запах алкоголя говорить більше за неї чим за себе і я вважаю не потрібно цитувати ті всі слова та всю суть не тверезої похилого віку особи розмови з багатьма словами не відповідними віку, але більш не приємним є те, що це якщо не помиляюсь, по словам цієї "швейцара" першолінійна родичка поважного Макарова Юрія Володимировича, так саме того на чиїх вечорах моє покоління росло, та тієї людини якого шанують як народного діяча в журналістиці. І заплямовують його ім'я в такій не потрібній манері.
А ще мені здається що цими людьми просто користуються як ричагами задля користі чиєїсь, а користь просто в коштах, і хто б мене не переконував що у сусідів немає завуальованих інтересів- не повірю !!!!!
Забудовника не підтримаю в тому що немає діалога з сусідами, можливо ми і його підтримаємо в більшості якщо це буде відображатись в інфраструктурі, освітленні, дит.площадках та ін)))
Забудовника підтримую в класі самого будинку, та в якості, не великі будинки цегляні, дуже рідко знайти, з гарними холлами гармонійним фасадом а саме головне з закритою територією та паркінгами.
Будьте розсудливими, та майте особисту думку і оцінку.
 
#52
Так долго не решалась порекомендовать своим знакомым этот новострой. Из-за шумихи соседей... Молодежи уже хочется жить в достойных условиях. А с нашим старым фондом..лифтами и подъездами. Так оказывается, не все, кто "грудью" защищает наши парки и архитектуру , порядочны! Как вы говорите, когда расщищали завалы и заливали фундамент...все молчали. И вдруг очнулась одна "правозащитница" и причем везде пишут , что женщина под "градусом". понятно...ищет выгоду! и самое кошмарное! Она имеет отношение к знаменитому журналисту Макарову! какой ужас!
 

Maryperevoznyk

Познавший Дзен новостроек
#53
Новости со строительной площадки "Solo House" 15.06.2017

1. Готовность паркинга 100%
2. Монолитные работы 1 этажа выполнены на 100%
3. Залита плита перекрытия 2 этажа
4.Ведутся работы по монтажу и армировке вертикальных элементов 3 этажа

20170601_181105.jpg 20170615_105140.jpg 20170615_105144.jpg 20170615_105216.jpg 20170615_123439.jpg
 
#54
Да, видели..приезжали ( с потенциальными инвесторами)...мы, конечно не эксперты, но качество строительства приятно радует! капитальное строительство!
 

Sergii

Новенький
#55
ирина николаевна, добрый вечер
прочитал на форуме Вашу публикацию, она практически одна из последних
Хотел Вам задать несколько вопросов, если Вам не трудно конечно ответить
Буду очень благодарен!
Дело в том, что я сейчас с семьей нахожусь за границей и у нас нет реальной возможности посмотреть на строительство дома, квартиру в котором мы тоже, как и Вы хотели бы приобрести
Можете немного прояснить обстановку?
Как ведется строительство
На каком сейчас этапе
Как обстоят дела с документами?

Заранее спасибо за ответ, Сергей
ПС Если не сложно напишите свой номер телефона
Уже связались
 

Maryperevoznyk

Познавший Дзен новостроек
#56
Ход строительства ЖК "Solo House" 06.07

Уважаемые дамы и господа!
Со строительным графиком работ мы идём в ногу. На строительной площадке Жилого дома «Solo House» работы ведутся в соответствии со всеми строительными нормами и по состоянию на 06.07.2017г:

  • Готовность паркинга – 100%;

  • Монолитные работы 1,2,3 этажей выполнены на 100%;

  • Залита плита перекрытия 3 этажа;

  • Ведутся работы по армировке 4 этажа.
Информируем вас о возможности выгодного приобретения недвижимости в Жилом доме «Solo House». Обращаем ваше внимание, что мы заботимся о своих клиентах и в рамках эксклюзивного летнего предложения запустили несколько выгодных предложений, из которых акция «Квартира недели» (цена и планировка данной квартиры вас порадует); далее - при приобретении квартиры и паркоместа скидка 10% на оба объекта недвижимости, а это существенная экономия ваших средств, интересное предложение от застройщика по условиям рассрочки.
Спешите воспользоваться данными предложениями, так как с нашими темпами строительства уменьшается и количество квартир!
Дополнительную информацию об условиях приобретения, ассортименте, наличии, стоимости квартир и паркомест, условиях 100% приобретения, рассрочке и акциях вы можете узнать у специалистов отдела продаж по телефону: +38 (044) 338 77 88 или в офисе продаж на объекте по адресу: г. Киев, ул. Ярослава Галана, 32 А.,
20170705_104809-min.jpg 20170705_125438-min.jpg 20170705_121159-min.jpg 20170705_123357-min.jpg 20170705_125442-min.jpg 20170705_131317-min.jpg
 

Ida

Новенький
#57
Вітаю. В попали. На Галана, 32 - незаконне будівництво. На тих, хто за цим стаїть відкрито 3 (!) кримінальні справи, і наша, третя, аж ніяк не стосується перших двох. Це вони заслужили без нас. Це відверті шахраї, які намагаються на тереторії приватної забудови, без жодних дозвольних документів, вкомстролюти 9 (!) поверховий будинок. Ми боремося з ними вже рік, справу веде міська прокуратура, на все це неподобство було накладено арешт, ці "забудовники" вдминили, ггг, арешт через Голосіївський суд і тепер ніби, заднім числом купивши декларацію на будивництво, будують не 9 а 4 поверхи. Але така штука, у них на сайті вже продано весь 6(!) поверх. Ми цих загарбників зупинимо, так чи їнакше. А люди, якщо ви хочете фінансувати шахраїв, то фінансуйте. Цього будинку все єдно ніколи не те що не буде введено в експлуатацію, його взагалі не буде, як фізичного об'єкту. Куму цічкаво, як доказ, можемо пред'явити цілу теку документів., які доводять про незаконність цього "будивництва" та порушення всіх мислемих та немислемих будівничих норм. У нас, на відміну від цих "забудовників", все відкрито.
 

Miha

Новенький
#58
Дон Кихот тоже боролся с ветряными мельницами так их и не победив, и что?
Умер в нищете ни кем не понятый.
 
Последнее редактирование:

BOGDAN

Новенький
#59
Наскільки я знаю, статус будівництва присвоює Міжвідомчий Центр моніторингу забудови м.Києва, та відображує містобудівний кадастр Києва, який розміщений на сайті Киівськоі Міськоі Державноі Адміністрації, де чітко відображенні самочинні будівництва, та червоним кольором відмічені (monitor.mkk.kga.gov.ua. ) Даної адреси там в самочинних не має, кожного забудовника по цьому сайту можливо перевірити. Більш того, за публічною кадастровою картою України ( map.land.gov.ua/kadastrova-karta) чітко визначено Тип власності, що це є приватна власність, згідно договору купівлі-продажу.
Також кожного забудовника можливо перевірити по дозволу на будівництво на відкритому сайті Державної Архітектурно-Будівельної Інспекції України (http://www.dabi.gov.ua), де чітко в реєстрі дозвільних документів значиться Декларація про початок будівельних робіт по даній адресі. Особисто я педантично підходжу до придбання квартири, аналізуючи забудовників та наблюдаючи вже пару місяців саме за цим об'єктом, зрозумів одне, що напевно сьогодні "така мода" "доїти забудовника", "бо я сусід". І так повсюди... А абітурієнський рівень примітивної і не зв'язаноі аргументації сусідку видає. Нічого особистого, тільки бізнес, не осуджую. Кожен думає про себе, подумайте і Ви. Доброго Вам особистого побажання, старайтесь писати без помилок і не встидайтесь показувати компетентність.
 

Алиса

Новенький
#60
ХОД СТРОИТЕЛЬСТВА КЛУБНОГО ДОМА "SOLO HOUSE" 27.07.

Уважаемые дамы и господа!
По состоянию на 27 июля 2017 года на строительной площадке Жилого дома «Solo House» ведутся следующие строительные работы:
· Монолитные работы паркинга, 1,2,3 этажей выполнены на 100%;
· Залита плита перекрытия 3 этажа;
· Завершены работы по устройству вертикальных ж/б элементов 4 этажа;
· Ведутся работы по устройству плиты перекрытия 4 этажа;
* Ведуться кладочные работы керамоблоком 2 этажа.

А Вы уже приняли решение где купить квартиру? Наши члены кооператива выбрали именно нас, Клубный дом «Solo Hose»! Мы предлагаем лучшие условия при приобретении, индивидуальный подход к каждому клиенту, цена квадратного метра 2 этажа 17 700 грн. и при 100% оплате – скидка 7%, на 3,4,5 этажах – 20 000 грн, при 100% оплате скидка 7%.
Паркоместа в подземном паркинге - от 12 до 20 кв.м, цена от 189 тыс.грн. до 297 тыс.грн. При приобретении квартиры и паркоместа - скидка 7% на оба объекта недвижимости при 100% оплате!
Дополнительную и более подробную информацию об условиях приобретения, рассрочке и акциях вы можете узнать у специалистов отдела по телефону: +38 (044) 338 77 88 или в офисе на объекте по адресу: г. Киев, ул. Ярослава Галана, 32 А.

Посмотреть вложение 20780 Посмотреть вложение 20779 image-0-02-04-b86c4e661921931f7c5f5aba339b5074ed9e0f182e6f10cbf5dc67d0658b59b4-V.jpg Посмотреть вложение 20781 20170727_130705.jpg image-0-02-04-b3e523424fd530ac15591d7d072e8fd6f502d225301a24496c35565f18cae7a5-V.jpg
 
Сверху