Результаты опроса: Ваше мнение о Новостройке?

Голосовавшие
18. Вы ещё не участвовали в этом опросе
  • Отлично

3 16.67%
  • Хорошо

4 22.22%
  • Нормально

7 38.89%
  • Плохо

4 22.22%
  • Ужасно

0 0%

Тема: ЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15

Показано с 31 по 40 из 203
    Аватар для Оля 2712 Новенький Репутация: 10 [+/-]
    Вес репутации
    4
    Цитата Сообщение от Олена Ш. Посмотреть сообщение
    Дякую за цікавий звіт. Які є в окрузі школи, підкажіть? Дитині стукне через півтора року 7 і потрібно буде терміново щось вирішувати, зразу вибираємо житло щоб і школа гарна була неподалік.
    Школа буде в самому ЖК (таку інформацію надає забудовник), не скажу яка і який буде її рівень, але думаю як початкова точно буде дуже зручно - далеко водити дитину не потрібно. Це вагома перевага даного ЖК.

Аватар для Олена Ш. Знающий инвестор Репутация: 10 [+/-]
    Вес репутации
    4
    Цитата Сообщение от Оля 2712 Посмотреть сообщение
    Школа буде в самому ЖК (таку інформацію надає забудовник), не скажу яка і який буде її рівень, але думаю як початкова точно буде дуже зручно - далеко водити дитину не потрібно. Це вагома перевага даного ЖК.
    Дякую, таку інформацію бачила. Але якось не особливо сподіваюсь, що на момент нашого заселення ця школа вже буде працювати. Тому зразу ж шукаю альтернативу. А до школи у нас в країні треба дуже завчасно готуватись.

Аватар для Небайдужий Знающий инвестор Репутация: 10 [+/-]
    Вес репутации
    4
    Дякую за цікавий звіт. Які є в окрузі школи, підкажіть? Дитині стукне через півтора року 7 і потрібно буде терміново щось вирішувати, зразу вибираємо житло щоб і школа гарна була неподалік.
    Олена, в якій черзі розглядаєте житло? Не в перших двух думаю, там чув вже все продано...

Вес репутации
    4
    Цитата Сообщение от Небайдужий Посмотреть сообщение
    Олена, в якій черзі розглядаєте житло? Не в перших двух думаю, там чув вже все продано...
    Розглядаю третю чергу, так у перших двох чергах вже немає нічого за нашими критеріями.

Вес репутации
    4
    Розглядаю третю чергу, так у перших двох чергах вже немає нічого за нашими критеріями.
    Тоді вам нема про що хвилюватись. Це перша і друга черги ще можуть не застати з початку відкриття школи. А вже як буде запущено третю чергу школа має працювати.

Вес репутации
    4

Огляд ЖК Белика Британія частина 2

Копіюю другу частину огляду ЖК ВБ (фото додаю)
    Частина друга.

Привіз нас Юрій на об’єкт, видали нам каски. Бруду звичайно достатньо, але ж що я хотіла, будівництво, це не шопінг.

Перше враження приємне, а саме перша черга виглядає майже готовою (ну по фото думаю добре видно). Помітила, що жильці вже роблять ремонти у квартирах, народ якісь буд. Матеріали заносив, сміття виносив, і в подвір’ї побачила буд. сміття після ремонту (на фото вото також потрапило).

Із приємного для мене – у дворі вже посаджена зелена травичка, починають все доводити до ладу, має вийти гарний двір.

Між першою і другою чергою буде так називаємий пасаж. В ньому будуть розташовані магазини, ательє з пошиття одягу, стоматологія, ресторан, магазин будматеріалів, меблевий магазин. Список непоганий, можливо буде ще щось.

Також помітила прямо через дорогу від ЖК Велика Британія дитяча студія розвитку, я сфотографувала їх вивіску, думаю багатьом буде корисна інформація.

Також будується паркінг, фото додаю, поки що не видно його повний об’єм, але немаленький.

Якщо підсумувати – будівництво іде, було достатньо шумно – працювали крани, бачили багато будівельників, і це буда обідня година. Динаміка нас порадувала.

В наступній частині напишу щодо квартир всередині, підїздів і внутрішньої начинки.
    ЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-DIhЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-puAЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-uNqЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-KwbЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-5ijЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-VBkЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-1DcЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-lMf

Вес репутации
    4
    Небайдужий, дякую! Багато користної інформації, сама збираюсь записатись на ексурсію, якщо буде час, зроблю такий же звіт.

Вес репутации
    4
    Небайдужий, дякую! Багато користної інформації, сама збираюсь записатись на ексурсію, якщо буде час, зроблю такий же звіт.
    Будь ласка, сам був у пошуках такої інформації, тому подумав, що вона буде корисна багатьом. Ще є продовження, також викладу.

Вес репутации
    4

Огляд ЖК Белика Британія частина 3

Тримайте продовження огляду ЖК

Продовжую свій огляд.

Показали нам і будинок зсередини.ЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-FvQЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-zVtЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-4AMЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-hEtЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 15-Xp7

Подивилися під'їзди, квартиру, ліфти. Вони поки не працюють, але виглядають пристойно.

В квартирах газові котли (зробила фото моделі, хто на них розуміється дайте характеристику загальну будь ласка), стяжка зроблена нормально (я звичайно не експерт, тому спеціально сфотографувала), а то тут писали всяке, так само стяжка на балконі, двокамерні склопакети.

Ось такий мій звіт щодо ЖК Велика Британія.

Вес репутации
    4
    Небайдужий, ще раз дякую! Дуже детальний звіт. Думаю записатись трохи пізніше, бо за тиждень не можна очікувати грандіозних змін. Дублювати те, що ви сфотографували не цікаво.

Страница 4 из 21 ПерваяПервая ... 2 3 4 5 6 14 ... ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права