ЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 17

Ваше мнение о Новостройке?

  • Отлично

    Голосов: 3 42.9%
  • Хорошо

    Голосов: 0 0.0%
  • Нормально

    Голосов: 2 28.6%
  • Плохо

    Голосов: 2 28.6%
  • Ужасно

    Голосов: 0 0.0%

  • Всего проголосовало
    7

Lorik

Инвестор
#61
Дякую за цікавий звіт. Які є в окрузі школи, підкажіть? Дитині стукне через півтора року 7 і потрібно буде терміново щось вирішувати, зразу вибираємо житло щоб і школа гарна була неподалік.
зараз це не проблема, питання вартості такої установи... в районі то вони є
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#62
зараз це не проблема, питання вартості такої установи... в районі то вони є
Так ось і готуємось заздалегідь, і гроші готуємо, але хочеться ж їх витачати з розумом, щоб толк був від того навчання. А платити скрізь треба, навіть в державних "безкоштовних" школах не менше різних поборів ніж в приватних школах.
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#63
Як я розумію перша черга ЖК Велика Британія пройшла комісію ДАБІ. Чи видали вже сертифікат? (Я хоч і не інвестор першої черги, але радію за майбутніх сусідів).
 

Lorik

Инвестор
#64
Як я розумію перша черга ЖК Велика Британія пройшла комісію ДАБІ. Чи видали вже сертифікат? (Я хоч і не інвестор першої черги, але радію за майбутніх сусідів).
ще треба комунікаії передати місту і постійні підключити
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#65
Як я розумію перша черга ЖК Велика Британія пройшла комісію ДАБІ. Чи видали вже сертифікат? (Я хоч і не інвестор першої черги, але радію за майбутніх сусідів).
так сертифікат вже отримали по першій черзі 24129696_1950105421978283_5385058449936429163_n.jpg
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#70
Хтось вже замовлялв проект дизайну для своєї нової квартири? до кого звартались?
Ще не вирішила до кого звернусь, але нещодавно друзі робили ремонт і звертались до студії "Теплий дизайн", дуже мені результат сподобався, вони сучасний лофт зробили... але це комусь подобається, а комусь класика до душі. По цінам не дешево - але дуже якісні матеріали використані.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#71
Ще не вирішила до кого звернусь, але нещодавно друзі робили ремонт і звертались до студії "Теплий дизайн", дуже мені результат сподобався, вони сучасний лофт зробили... але це комусь подобається, а комусь класика до душі. По цінам не дешево - але дуже якісні матеріали використані.
дякую, знайшов їх сайт, дивлюсь, креативно звісно, не певен що це в моєму стилі...
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#75

Небайдужий

Знающий инвестор
#76
Інформація для інвесторів п'ятої черги. Вже розпочато земляні роботи, а саме розробка ґрунту 1 і 2 секції п’ятої черги ЖК Велика Британія.
ось новина на сайті
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#77
Інформація для інвесторів п'ятої черги. Вже розпочато земляні роботи, а саме розробка ґрунту 1 і 2 секції п’ятої черги ЖК Велика Британія.
ось новина на сайті
коли обіцяють здати будинок?
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#79
Скоро намічається ремонт моєї нової квартири, а в плануванні його ще кінь не валявся. Мені настирливо порекомендував знайомий виконроб, який буде допомагати з організацією ремонту, розробити хоча-б попередній варіант дизайну заздалегідь, тому що без оного, починати будь-які роботи (штроблення стін під проводку і під труби) було б недалекоглядно. Ремонт організовую вперше, так що буду радий порадам, як найкраще підійти до питання.
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#80
Скоро намічається ремонт моєї нової квартири, а в плануванні його ще кінь не валявся. Мені настирливо порекомендував знайомий виконроб, який буде допомагати з організацією ремонту, розробити хоча-б попередній варіант дизайну заздалегідь, тому що без оного, починати будь-які роботи (штроблення стін під проводку і під труби) було б недалекоглядно. Ремонт організовую вперше, так що буду радий порадам, як найкраще підійти до питання.
Пеодмінно скористайтесь послугами дизайнера. Так, це не дешева послуга, але ви надалі тільки зекономите. Майже неможливо людині яка вперше робить ремонт передбачити всі ньюанси.
 
Сверху