ЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 17

Ваше мнение о Новостройке?

  • Отлично

    Голосов: 3 42.9%
  • Хорошо

    Голосов: 0 0.0%
  • Нормально

    Голосов: 2 28.6%
  • Плохо

    Голосов: 2 28.6%
  • Ужасно

    Голосов: 0 0.0%

  • Всего проголосовало
    7

Небайдужий

Знающий инвестор
#81
Інфо з сайту Ріел: Розпочались земляні роботи, а саме розробка ґрунту 1 і 2 секції 5 черги ЖК. Через певні геологічні умови фундаменти будуть різних типів.1 секція матиме монолітну залізобетонну подушку. 2 – пальовий фундамент. Закінчити підготовчі роботи і облаштувати фундаменти під 1 і 2 секціями п’ятої черги планують до нового року.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#82
Пеодмінно скористайтесь послугами дизайнера. Так, це не дешева послуга, але ви надалі тільки зекономите. Майже неможливо людині яка вперше робить ремонт передбачити всі ньюанси.
Робити ремонт буду вперше, але в будівельних ньюансах непогано розбираюсь... я поцікавився цінами на послуги дизайнерів... реально дуже космічні суми, або я на таких натрапив. Ось і думаю, що краще у відпустку поїхати замість послуг дизайнера.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#83
Із приємного Ріелом демонтована балконна конструкція, що була самочинно встановлена майбутнім мешканцем, і буля як ... на оці. Сподіваюсь більше ніхто не здогвдвється на такі експерименти.
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#84
Із приємного Ріелом демонтована балконна конструкція, що була самочинно встановлена майбутнім мешканцем, і буля як ... на оці. Сподіваюсь більше ніхто не здогвдвється на такі експерименти.
ну нарешті, а то я думала так і залишиться, я за щоб склити, але щоб всім однаково, щоб вигляд мав якийсь будинок...
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#85
ну нарешті, а то я думала так і залишиться, я за щоб склити, але щоб всім однаково, щоб вигляд мав якийсь будинок...
думаю, ще довго не будуть склитись ці балкони, треба ж згоду всіх власників, щоб усім сподобався дизайн і т.д. Це дуже складно всіх зібрати і все вирішити, думаю це питання буде тягнутись.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#87
так то воно так, але перспектива жити з таким холодним балконом мене не тішить зовсім
На даний момент нічого не вдієш, це питання можна буде піднімати після здачі дому. Така ситуація в загальному майже у всіх новобудовах.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#91
День святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Будьте щасливі, зі святом!
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#92
День святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Будьте щасливі, зі святом!
Навзаєм! Зі святом! Бажаю якнайшвидше відсвяткувати новосілля!
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
#95
Інформація від Ріелу, цитую:
Пуск газу у першій черзі ЖК Велика Британія триває, наразі газ запущений у секціях Е, Г і Д (залишилося незапущеними 2 стояки через відсутність доступу до 2 квартир - один інвестор у відпустці, інший змінив замок, питання вирішуються). У середу-четвер - наступна секція. Є надія, що до кінця року завершимо пуск газу.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#96
Інформація від Ріелу, цитую:
Пуск газу у першій черзі ЖК Велика Британія триває, наразі газ запущений у секціях Е, Г і Д (залишилося незапущеними 2 стояки через відсутність доступу до 2 квартир - один інвестор у відпустці, інший змінив замок, питання вирішуються). У середу-четвер - наступна секція. Є надія, що до кінця року завершимо пуск газу.
Виглядає оптимістично, а чи немає інформації щодо документів на право власності? Коли вже коли?
 

SanSanych

Новенький
#97
Шановні! Вибачаюсь, але чи можна ще купити квартиру у цьому комплексі? В мене клієнти питають, не знаю, що їм відповідати. Дякую наперед за відповідь.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
#98
Шановні! Вибачаюсь, але чи можна ще купити квартиру у цьому комплексі? В мене клієнти питають, не знаю, що їм відповідати. Дякую наперед за відповідь.
Ми ж тут не продаємо квартири, зверніться до відділу продажів, напевно що можна, але не на форумі 100%.
 
Сверху