ЖК Велика Британія, вул. Шевченко, 17

Ваше мнение о Новостройке?

  • Отлично

    Голосов: 3 42.9%
  • Хорошо

    Голосов: 0 0.0%
  • Нормально

    Голосов: 2 28.6%
  • Плохо

    Голосов: 2 28.6%
  • Ужасно

    Голосов: 0 0.0%

  • Всего проголосовало
    7

Олена Ш.

Знающий инвестор
А мене ось цікавлять інші черги, перша друга то зрозуміло здача, ремонти і новосілля. А як справи з третью чергою?
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
З Новим роком! Нехай новий рік почне виправдовувати покладені на нього очікування вже з першого тижня січня.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
Маю інформацію по другій черзі (із ФБ Ріелу)

Змурували цегляну кладку стін до 7 поверху (секції А та Б) та з 2 по 5 поверх (секція В)
Продовжуємо монтувати вікна (секція Г)
Завершили штукатурку стін (секції Е та Д)
Влаштовуємо інженерні мережі (секції Г, Д та Е)
Розпочали облаштування благоустрою території зі сторони вулиці Шевченка
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
Вітаю з Різдвом Христовим! Бажаю тепла і затишку в домі, взаєморозуміння і підтримки в сім’ї, здійснення мрій, великих і світлих цілей, прагнень і досягнень.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
Вітаю з Різдвом Христовим! Бажаю тепла і затишку в домі, взаєморозуміння і підтримки в сім’ї, здійснення мрій, великих і світлих цілей, прагнень і досягнень.
Дякую! Вас також зі світлим святом Різдва! Чи були на будівництві? Яка там ситуація?
 

Олена Ш.

Знающий инвестор
Дякую! Вас також зі світлим святом Різдва! Чи були на будівництві? Яка там ситуація?
Нічого такого особливого, потроху працюють на всіх чергах, але хотілось би щоб швидше рухались
 

christi_lv

Новенький
Доброго усім дня. Маю інформацію по першій черзі. Газ було підключено у всіх секціях, але наразі знову перекрито, відповідно води включити теж не можуть. Коли газ був включений, ми дзвонили за воду, спершу вони розказували байки що в них десь там шось протікає, потім таки сказали що просто не включають бо то свята. Сьогодні була на квартирі, газу немає. Порадили дзвонити у 104 аби підключили. Загалом обіцяли що все буде до нового року, але як завжди нічого не готово. Ріел спихає на газовиків/водоканал, а ті на Ріел. Наскільки я зрозуміла з того всього. Через свята підключати воду і газ не поспішають, але все вже готово.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
Доброго усім дня. Маю інформацію по першій черзі. Газ було підключено у всіх секціях, але наразі знову перекрито, відповідно води включити теж не можуть. Коли газ був включений, ми дзвонили за воду, спершу вони розказували байки що в них десь там шось протікає, потім таки сказали що просто не включають бо то свята. Сьогодні була на квартирі, газу немає. Порадили дзвонити у 104 аби підключили. Загалом обіцяли що все буде до нового року, але як завжди нічого не готово. Ріел спихає на газовиків/водоканал, а ті на Ріел. Наскільки я зрозуміла з того всього. Через свята підключати воду і газ не поспішають, але все вже готово.
Дякую за інформацію. Добре то що все готово, але як завжди як я зрозумів, що всі кажуть моя хата з краю і ніхто ні за що не вібповідає... набридло вже.
 

Небайдужий

Знающий инвестор
А хто був на будівництві? Взагалі як ситуація з іншими чергами? Робота просувається? особливо третя черга цікавить?
 
Сверху