Вантажні шини

#1
Доброго дня! Потрібна допомога у виборі вантажних шин для мого автомобіля. Я користуюсь вантажівкою як для перевезень по місту, так і для поїздок між населеними пунктами, де є і ґрунтові дороги. Цікавлять шини, які добре справляються і на асфальті, і на складніших поверхнях. Можете порекомендувати на що звертати увагу при виборі? Також цікавить, чи є інтернет-магазин, де можна купити якісні шини з доставкою по Україні?
 
#2
Доброго дня! Потрібна допомога у виборі вантажних шин для мого автомобіля. Я користуюсь вантажівкою як для перевезень по місту, так і для поїздок між населеними пунктами, де є і ґрунтові дороги. Цікавлять шини, які добре справляються і на асфальті, і на складніших поверхнях. Можете порекомендувати на що звертати увагу при виборі? Також цікавить, чи є інтернет-магазин, де можна купити якісні шини з доставкою по Україні?
Доброго. При виборі вантажних шин важливо звертати увагу на тип протектора, який підходить для різних умов експлуатації. Оскільки ви часто їздите як по асфальтованим дорогам, так і по ґрунтовим, рекомендую комбіновані шини. Вони мають зигзагоподібні канавки, які забезпечують гарне зчеплення як на трасах, так і на нерівній поверхні. Також варто враховувати місце монтажу шини — для рульової осі краще брати з поздовжніми канавками для покращеної керованості, а для ведучої осі — з блоковим протектором для кращого зчеплення та гальмування. Щодо магазину, зверніть увагу на «Глобал Шина» https://globalshina.com.ua/ Вони пропонують широкий вибір вантажних шин, а ще безкоштовну доставку по всій Україні та консультації щодо вибору покришок. В Києві у них також є послуга шиномонтажу, що може бути дуже зручно.
 
Сверху