Імпланти

#1
Привіт! Я шукаю клініку для встановлення імплантів. Які основні критерії я повинен враховувати при виборі клініки? Чи є певні ліцензії або сертифікації, які повинні бути у клініки, щоб забезпечити високу якість послуг?
 
#2
Стоматолог проводить оцінку стану ротової порожнини, включаючи рентгенівські знімки або КТ для точного планування розміщення імплантату.
 
#3
Привіт! Я шукаю клініку для встановлення імплантів. Які основні критерії я повинен враховувати при виборі клініки? Чи є певні ліцензії або сертифікації, які повинні бути у клініки, щоб забезпечити високу якість послуг?
Якщо вам потрібна якісна імплантація зубів у Києві, зверніть увагу на клініку DC LIPINSKII https://lipinskii.com.ua/nashi-uslugi/implantaciya/vidy-implantov/implanty-neodent/ яка використовує передові імпланти Neodent від Straumann. Ці імпланти, виготовлені з високочистого титану TiGrade 4, забезпечують відмінну біосумісність і довговічність, а спеціальні поверхні NeoPoros і Acqua прискорюють процес остеоінтеграції. Клініка DC LIPINSKII гарантує професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного пацієнта та використання найновіших технологій для досягнення найкращих результатів.
 
#5
У стоматології RoyalDental встановлював імпланти та коронки. Зверніться сюди, ціни тут доступні. Клініка знаходиться у Львові, на сайті можете побачити список всіх послуг, що тут пропонують. Мені сподобався результат та вартість послуг тут. Лікарі в закладі справжні майстри своєї справи. Тепер я можу без проблем жувати та без сорому посміхатись, це таке щастя.
 
Сверху