Ваше мнение о Новостройке?

  • Отлично

    Голосов: 8 28.6%
  • Хорошо

    Голосов: 8 28.6%
  • Нормально

    Голосов: 5 17.9%
  • Плохо

    Голосов: 5 17.9%
  • Ужасно

    Голосов: 2 7.1%

  • Всего проголосовало
    28

chyikov

Новенький
Кто сталкивался с новостройками Киева, тот знает какие у нас идут планировки! Вот хочу у вас спросить - кто знает хорошую дизайн студию по интерьерам или хорошего Архитектора в Киеве? Хочу начать делать ремонт в новостройке и хочу что бы была квартира в современном стиле! Пересмотрел множество блогов о дизайне интерьеров и остановился на современном стиле в интерьере!

Друзья посоветовали обратиться в дизайн студию

говорят хорошо все делает и все индивидуально и со своей изюминкой.

Хочу просто взвесить все за и остановиться на каком-то выборе дизайнера интерьеров.

Буду благодарен вам за комментарии, либо советы у кого как это мероприятие все проходило
 
Последнее редактирование модератором:
Кто сталкивался с новостройками Киева, тот знает какие у нас идут планировки! Вот хочу у вас спросить - кто знает хорошую дизайн студию по интерьерам или хорошего Архитектора в Киеве? Хочу начать делать ремонт в новостройке и хочу что бы была квартира в современном стиле! Пересмотрел множество блогов о дизайне интерьеров и остановился на современном стиле в интерьере!

Друзья посоветовали обратиться в дизайн студию

говорят хорошо все делает и все индивидуально и со своей изюминкой.

Хочу просто взвесить все за и остановиться на каком-то выборе дизайнера интерьеров.

Буду благодарен вам за комментарии, либо советы у кого как это мероприятие все проходило
Никто вам не мешает для начала обратиться за консультацией дизайн-студии по рекомендации друзей. Я бы даже такой рекомендации больше доверял, чем советам незнакомых людей на форуме.
 

SAGA Development

Познавший Дзен новостроек
Гарні новини з будівельного майданчика CHICAGO Central House!
Кладка: завершено зовнішню кладку фасаду 5, 8 та 15 поверху в зоні баштового крану.
Виконуються роботи з гідроізоляції та пароізоляції терас.
Моноліт: виконуються роботи з влаштування опалубки 1-го поверху, завершено шліфування сходового маршу.
Монтаж вікон: завершено монтаж вікон до 23 поверху, тривають роботи з гідроізоляції, виконується обжим склопакетів.
Водовідвід та каналізація: монтаж насосної станції виконано на 100%. Триває прокладання магістралей опалення та вентиляції, водовідводу та вентиляції у паркінгу. Монтаж горизонтального стояка виконано на 85%. Виконується розкатка труб на 23 поверсі - готовність 75%.
Монтаж ліфтів: підготовка ліфтових шахт під ліфти на 630 кг - готові 2 шт., триває монтаж ліфта на 630 кг. Підготовка ліфтової шахти під монтаж ліфта на 1000 кг.
Електрика: завершено прокладання кабелів електроживлення у місцях загального користування на 6-16 поверхах з виходами у ліфтові холи та сходи, виконано монтаж лотків під прокладку кабеля на технічному поверсі. Розпочато електронно-монтажні роботи для інженерно-теплового пункту та насосної станції.
Монтаж дверей: тривають роботи на 14-18 поверхах.
Штукатурка: завершено роботи на 23 поверсі.
Стяжка: завершуються роботи на 21 поверсі.
Триває кладка плитки на 6-15 поверхах - готовність 60%.
Роботи у холі: виконано кладку, завершено влаштування внутрішніх інженерних мереж, тривають роботи з внутрішнього опорядження.
Куб: завершено монтаж опорних кронштейнів, виконано гідроізоляційні роботи, триває скління - роботи виконано на 90%.

Благоустрій - 27%

Фасад - 82%
  • Вікна - 89%
  • Фасад - 76%

Більш детально з ходом будівельних робіт ви можете ознайомитися переглянувши фотозвіт:
 

Вложения

chyikov

Новенький
Привет всем! Купил себе квартиру и хочу сделать себе дизайнерский ремонтдизайнерский ремонт! Может кто сталкивался с дизайн студиямидизайн студиями или может кто то работал уже с дизайнером интерьеров дизайнером интерьеров ? Нужен ваш совет и рекомендация. Вот мне посоветовали этого дизайнера Zimenko
Ребята говорят неплохой и работали с этой дизайн студиейдизайн студией! А вы с кем ранее сотрудничали?
Буду благодарен за рекомендации и совет
 
Последнее редактирование модератором:

SAGA Development

Познавший Дзен новостроек
Звіт виконаних робіт за тиждень з будівництва CHICAGO Central House!

Кладка: завершено зовнішню кладку фасаду 5, 8 та 15 поверху в зоні баштового крану.
Виконуються роботи з гідроізоляції та пароізоляції терас.
Моноліт: виконуються роботи з влаштування опалубки 1-го поверху, завершено шліфування сходового маршу.
Монтаж вікон: завершено монтаж вікон до 23 поверху, тривають роботи з гідроізоляції, виконується обжим склопакетів.
Монтаж ліфтів: підготовка ліфтових шахт під ліфти на 630 кг - готові 2 шт., триває монтаж ліфта на 630 кг. Підготовка ліфтової шахти під монтаж ліфта на 1000 кг.
Монтаж дверей: тривають роботи на 14-18 поверхах.
Штукатурка: завершено роботи на 23 поверсі.
Стяжка: завершуються роботи на 21 поверсі.
Триває кладка плитки на 14 і 17 поверхах.
Роботи у холі: виконано кладку, завершено влаштування внутрішніх інженерних мереж, тривають роботи з внутрішнього опорядження.
Куб: завершено монтаж опорних кронштейнів, виконано гідроізоляційні роботи, завершено скління.

Нові фото прикріплюємо нижче.
 

Вложения

Привет всем! Купил себе квартиру и хочу сделать себе дизайнерский ремонтдизайнерский ремонт! Может кто сталкивался с дизайн студиямидизайн студиями или может кто то работал уже с дизайнером интерьеров дизайнером интерьеров ? Нужен ваш совет и рекомендация. Вот мне посоветовали этого дизайнера Zimenko
Кто сталкивался с новостройками Киева, тот знает какие у нас идут планировки! Вот хочу у вас спросить - кто знает хорошую дизайн студию по интерьерам или хорошего Архитектора в Киеве? Хочу начать делать ремонт в новостройке и хочу что бы была квартира в современном стиле! Пересмотрел множество блогов о дизайне интерьеров и остановился на современном стиле в интерьере!

Друзья посоветовали обратиться в дизайн студию

говорят хорошо все делает и все индивидуально и со своей изюминкой.

Хочу просто взвесить все за и остановиться на каком-то выборе дизайнера интерьеров.

Буду благодарен вам за комментарии, либо советы у кого как это мероприятие все проходило
Ребята говорят неплохой и работали с этой дизайн студиейдизайн студией! А вы с кем ранее сотрудничали?
Буду благодарен за рекомендации и совет
Добрый день. По поводу дизайн студий, - на вкус и цвет фломастеры разные... Я 2 раза уже делал ремонт с одной компаний, и меня все устраивает premium-club По крайней мере соотношение цены и качества просто на высоте.
 
Последнее редактирование модератором:

chyikov

Новенький
Добрый день. По поводу дизайн студий, - на вкус и цвет фломастеры разные... Я 2 раза уже делал ремонт с одной компаний, и меня все устраивает premium-club По крайней мере соотношение цены и качества просто на высоте.
Нет, так я и не спорю! Одно дело заказать ремонтную бригаду что бы сделали ремонт, а другое дело, когда профессиональный дизайнер дает тебе замечательные идеи и проект для тебя самого!
 

SAGA Development

Познавший Дзен новостроек
Продовжуємо вас інформувати про новини з будівельного майданчика CHICAGO Central House!

Фасад: завершується монтаж кронштейнів, алюмінієвих композитних панелей та керамограніту, триває утеплення стін.
Монтаж вікон: завершено монтаж вікон до 23 поверху, роботи тривають на 1 поверсі.
Монтаж ліфтів: завершено монтаж і пусконалагодження ліфту над кубом.
Монтаж дверей: тривають роботи на 16-22 поверхах.
Штукатурка: завершено роботи на 23 поверсі.
Стяжка: завершуються роботи на 21 поверсі.
Внутрішнє опорядження: завершено кладку плитки на 6-21 поверхах, виконується фінішне шпаклювання - готовність 63%, завершено оздоблення стін на 8 поверсі.
У холі виконано кладку, завершено влаштування внутрішніх інженерних мереж, тривають роботи з внутрішнього опорядження.
Куб: завершено скління.

Ділимося з вами новими фото.
 

Вложения

SAGA Development

Познавший Дзен новостроек
А ми продовжуємо ділитися новинами будівництва CHICAGO Central House!

Фасад: завершується монтаж кронштейнів, алюмінієвих композитних панелей та керамограніту, триває утеплення стін.
Монтаж вікон: тривають підготовчі роботи для монтажу вікон на 24-25 поверхах (підйом склопакетів на поверхи).
Монтаж ліфтів: завершено монтаж і пусконалагодження ліфту над кубом.
Монтаж дверей: тривають роботи на 16-22 поверхах.
Штукатурка: завершено роботи на 23 поверсі.
Стяжка: завершуються роботи на 21 поверсі.
Внутрішнє опорядження: завершено кладку плитки на 6-21 поверхах, виконується фінішне шпаклювання - готовність 63%, завершено оздоблення стін на 8 поверсі.
У холі виконано кладку, завершено влаштування внутрішніх інженерних мереж, тривають роботи з внутрішнього опорядження.
Куб: завершено скління, розпочато монтаж обігріву конструкції.
Триває армування сходів до комерційних приміщень. Влаштування вентканалів.

Також переглядайте нові фото.
 

Вложения

SAGA Development

Познавший Дзен новостроек
Раді повідомити про оновлення статусу CHICAGO Central House!

Фасад: завершується монтаж кронштейнів, алюмінієвих композитних панелей та керамограніту, утеплення стін. Триває прокладання електричного кабелю по фасадам - готовність 80%. Монтаж фасадних світильників виконано на 40%, монтаж щитів освітлення - на 45%.
Монтаж вікон: тривають підготовчі роботи для монтажу вікон на 24-25 поверхах.
Штукатурка: завершено роботи на 23 поверсі.
Стяжка: завершуються роботи на 22 поверсі.
Внутрішнє опорядження: завершено кладку плитки на 6-21 поверхах, фінішне шпаклювання виконано на 81%, продовжується монтаж HPL-панелей.
У холі виконано кладку, завершено влаштування внутрішніх інженерних мереж, проходять роботи з внутрішнього опорядження.
Завершується монтаж сплінкерної системи пожежогасіння в холі та у паркінгу - готовність 90%.
Куб: завершено гідроізоляцію куба, монтаж і підключення обігріву конструкції.
Триває армування сходів до комерційних приміщень. Влаштування вентканалів.

Наш фотозвіт нижче.
 

Вложения

SAGA Development

Познавший Дзен новостроек
Повідомляємо вам новини з будівництва CHICAGO Central House та пропонуємо переглянути фотозвіт.

Цегляна кладка: закладають внутрішні стіни на 25 поверсі.
Фасад: завершують монтаж кронштейнів, алюмінієвих композитних панелей, керамограніту та утеплення стін. Триває прокладання електричного кабелю по фасадам - готовність 90%. Монтаж фасадних світильників виконано на 60%, монтаж щитів освітлення - на 55%.
Монтаж вікон: на 25 поверсі завершено підготовку фасаду до монтажу вікон, скління фасаду на 25 поверсі виконано на 30%, примикання - на 50%.
Монтаж дверей: подача технічних дверей до зон монтажу.
Внутрішнє опорядження: завершено кладку плитки на 6-21 поверхах, фінішне шпаклювання виконано на 89%, продовжується монтаж HPL-панелей.
У холі виконано кладку, завершено влаштування внутрішніх інженерних мереж, проходять роботи з внутрішнього опорядження.
Завершується монтаж сплінкерної системи пожежогасіння в холі та у паркінгу - готовність 99%, на 1-5 поверхах - 99%, на 1-18 поверхах триває монтаж системи пожежної сигналізації - готовність 18%.
Куб: завершено гідроізоляцію та захист куба, виконано монтаж і підключення обігріву конструкції.
Благоустрій: підготовка бетонної основи під укладку граніту, укладання граніту на вул. Антоновича.
 

Вложения

SAGA Development

Познавший Дзен новостроек
Дайджест будівництва CHICAGO Central House!

Цегляна кладка: основний комплекс робіт виконано на 100%.
Фасад: виконано монтаж кронштейнів, алюмінієвих композитних панелей, керамограніту та утеплення стін. Монтаж клінкеру виконано на 98%. Завершують фасадні роботи у внутрішньому дворі.
Монтаж вікон: завершено роботи з 1 по 24 поверхи, виконують монтаж вікон на 25 поверсі.
Монтаж дверей: завершується монтаж технічних дверей у місцях загального користування.
Внутрішнє опорядження: тривають роботи у житловій частині будинку та комерційних приміщеннях - виконується чистове оздоблення місць загального користування.
У холі роботи завершено.
Стяжка: роботи завершено.
Монтаж ліфтів: у кубі завершено монтаж двох ліфтів на 675 кг, у житловій частині виконали пусконалагодження двох ліфтів на 630 кг, тривають пусконалагоджувальні роботи та монтаж дверей для ліфту на 1000 кг.
Куб: виконуються роботи з оздоблення декоративних елементів всередині кубу.
Благоустрій: завершуються роботи зі сторони вулиць Антоновича та Жилянської. Тривають роботи з благоустрою двору. Встановлюють пандус.
Паркінг: на -1 поверсі закінчили оздоблення стін та залили підлогу, на -2 поверсі роботи тривають.

Нові фото прикріплюємо нижче.
 

Вложения

SAGA Development

Познавший Дзен новостроек
Наразі у будинку відбуваються фінальні роботи.
Переглядайте нові фото та підписуйтеся на
Instagram-акаунт https://www.instagram.com/chicago.kyiv/
 

Вложения

Сверху