Жилой комплекс "Лико-Град"

Ваше мнение о Новостройке?

 • Отлично

  Голосов: 0 0.0%
 • Хорошо

  Голосов: 0 0.0%
 • Нормально

  Голосов: 0 0.0%
 • Плохо

  Голосов: 0 0.0%
 • Отвратительно

  Голосов: 0 0.0%

 • Всего проголосовало
  0

Новостройки и Застройщики

Познавший Дзен новостроек
#1
likograd1.jpg licograd1.jpg

Объект: Жилой комплекс "Лико Град"

Адрес: г. Киев, Голосеевский р-н., ул.Вильямса 3/7, 5, 5а

Застройщик: Компания «Лико-Холдинг»

Дата сдачи: I квартал 2013г.

Ссылки:

::: Сайт проекта

::: Сайт застройщика

::: Отзывы о застройщике

::: Описание на oStroyke

Описание :

Жилой комплекс «Лико-Град» не случайно называют жилым массивом. В домах "Лико-Града" по ул. Ломоносова и Вильямса бывшие новоселы считают себя старожилами. Сейчас строится третий микрорайон (третья очередь строительства). Он расположился между улицами Вильямса, Симоненко, Ломоносова и Мейтуса.

Инфраструктура:

В микрорайоне «Лико-Град» проживает много семей с маленькими детьми, а вот детский сад по близости лишь один. Находится он в 500 м от новостройки. И его явно не хватает. Есть два детских сада на ул. Васильковская (примерно 700-800 м от «Лико-Града»).

В пешей доступности находится студенческая поликлиника, но в случае необходимости жители «Лико-града» будут обращаться либо в городскую поликлинику, тут же и детская (почти 1 км от новостройки), либо в ближайшую Амбулаторию семейной медицины, что на Ломоносова, 52-А. Эта амбулатория рассчитана на оказание медицинской помощи взрослым (5 тыс. человек) и детям (около 1 тыс. 300).

Месторасположение:

ЖК "Лико-Град" расположился между улицами Вильямса, Симоненко, Ломоносова и Мейтуса. Если ехать из центра Киева, то удобнее всего воспользоваться метро (до станции «Васильковская»), а затем пересесть на автобус № 38, маршрутка № 499 или троллейбус № 45 (этот маршрут продлен до станции метро «Выставочный центр»). От новостройки до метро «Выставочный центр» – 1 км, до «Васильковской» или «Ипподром» -- 1, 5 км. Рядом нет оживленных трасс, предприятий и прочих неприятностей, которые портят воздух.

Архитектурные особенности:

В микрорайоне «Лико-Град» будет 3000 квартир. По прогнозам, здесь будет проживать около 8000 человек.
Дома по ул. Вильямса уже сданы в эксплуатации. На очереди – жилье по ул. Василия Симоненка, 5 (1 квартал 2013), ул. Василия Симоненка, 5а (1 квартал 2013), ул. Композитора Мейтуса, 4 (2 квартал 2013), ул. Михаила Ломоносова, 48а (3 квартал 2013). И к концу следующего года – сдача в эксплуатацию дома № 50/2 по ул. Ломоносова.

Планировки квартир в этих домах можно назвать стандартными. Особых изюминок в них нет. Правда, на последних этажах в некоторых домах есть двухуровневые квартиры с террасами. Минимальная однокомнатная квартира в ЖК «Лико-Град» - 41 кв. м, а максимальная – трехкомнатная около 120 кв .м.

licograd3.jpg licograd4.jpg
 
Последнее редактирование модератором:

Timofey

Познавший Дзен новостроек
#3
Компанія "Ліко-Холдінг" постійно працює над вдосконаленням програми розвитку соціально-гуманітарної сфери та підвищення якості інформаційної політики. Ми вдячні кожному з вас за довіру та активну громадську позицію!

Соціальна політика

Протягом останніх років компанією "Ліко-Холдінг" збудовані та відкриті: дошкільний навчальний заклад "Ліко-Світ", Центр Спорту "Ліко" з базою олімпійської підготовки для стрибків у воду, початкова школа "Ліко", Спасо-Преображенський собор і Єлизаветинський парк, побудовані спортивні майданчики для школярів, амбулаторія сімейної медицини, працює міжнародно-гуманітарний центр "Особистості" з бібліотекою.

Кожні вихідні Благодійний Фонд Ігоря Лисова "Рідне місто моє" запрошує на Фестиваль вуличних ігор, який проходить у Єлизаветинському парку на площі біля Спасо-Преображенського собору, а театр "Особистості" запрошує всіх на різноманітні вистави для дорослих і дітей.

Школа і дитячий садок

За підсумками соціологічних досліджень серед мешканців масиву "Ліко-Град" виявлено гостру соціальну необхідність молодих сімей у будівництві дошкільних навчальних закладів. Враховуючи громадську думку, компанія "Ліко-Холдінг" вирішила збудувати дошкільний навчальний заклад на 200 місць в житловому масиві "Ліко-Град" (мікрорайон "Венеція", введення в експлуатацію об’єкта - восени 2015 року) та збільшити потужності школи початкових класів "Ліко" з 1-4 рівня до 1-7 рівня - згідно з новими розрахунками школу старших класів планується збудувати в структурі житлового масиву "Ліко-Град" до 2020 року.

Інформаційна політика

Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу, і тому для вашого оперативного інформування запустили програму інформаційної підтримки у вигляді розсилки SMS повідомлень - "Ліко-клуб". Всі, хто приєднався до клубу, незабаром зможуть першими дізнатися про нову Дисконтну програму (система знижок) на всі об’єкти, які розташовані на території «Ліко-Граду».

Приєднуйтесь до програми «Ліко-клуб» і першими дізнавайтесь про останні події та акції! Відправте безкоштовне sms-повідомлення з текстом "ТАК" на номер: +38 050 625 23 15 (детальніше: +38 044 290-99-85).

Ми завжди піклуємося про рівень вашого комфорту проживання в «Ліко-Граді»!

З повагою,

компанія "Ліко-Холдінг"
 

Timofey

Познавший Дзен новостроек
#4
УВАГА! АКЦІЯ! ТВОЯ МРІЯ В ТВОЇХ РУКАХ - КВАРТИРА У РОЗСТРОЧКУ ПІД 0%!

12 травня 2015 р.


Компанія "Ліко-Холдінг" оголошує про запуск весняно-літньої кампанії, яка проходить з 01 травня по 01 вересня 2015 року. Спеціальна пропозиція надає клієнтам можливість придбати квартиру в новобудові у розстрочку під 0% на 6 місяців.

Акція діє на квартири у сучасному житловому масиві "Ліко-Град", який розташований в Голосіївському районі міста Києва.
 
#6
Как то убого смотрится жилой комплекс "Лико-Град" - дома смотрят друг на друга. Во дворах эхо будет как в яме, места для парковок не нашли. Школу то хоть построят, интересно.
 

Timofey

Познавший Дзен новостроек
#7
Такого ще не було!! Лише у липні встигни придбати готову квартиру від компанії "Ліко-Холдінг" за супер низькими цінами в ЖК Ліко-Град!

2.jpg
 

Timofey

Познавший Дзен новостроек
#9
ЖК Ліко-Град якнайкраще відповідає концепції "Житловий Комплекс для життя і відпочинку". Він включає в себе все необхідне для занять спортом, довгих сімейних прогулянок і гармонійного відпочинку.

Сучасна архітектура комплексу - це не просто приємний вигляд фасадів. Це ще й якісні, максимально екологічні будівельні матеріали, високопрофесійна робота фахівців і тривалі терміни експлуатації. Площі і планування квартир дозволяють відчувати максимально комфортно сім'ї будь-якого складу. Затишні кімнати допоможуть зберегти теплу атмосферу у вашому будинку на довгі роки. Придбавши квартиру в нашому житловому комплексі Ліко-Град, Ви в будь-який момент можете вийти на прогулянку по парку або провести час біля озера, які розташовані зовсім поруч.

Для Вашого повноцінного життя ми передбачили різноманітну інфраструктуру: Спасо-Преображенський собор і Єлизаветинський парк, Центр Спорту "Ліко" з базою олімпійської підготовки для стрибків у воду, дитячий садок "Ліко-Світ", школу початкових класів "Ліко-Школа", власну котельню, поліклініку та амбулаторію сімейної медицини, торговельний центр, супермаркет, ресторані комплекси "Брюгге", "Озеро", Театр спорту та театр "Особистості", міжнародний гуманітарний центр "Особистості", спортивні майданчики-трансформери тощо. Ще одна незаперечна перевага "Ліко-Граду" - повна безпека: територія, що охороняється, консьєрж-служба, передбачена в кожному під'їзді.

Ми гарантуємо, що Житловий Комплекс "Ліко-Град" якісно змінить Ваше життя на краще!

Детальніше дізнатися про умови акції та придбання квартири Ви можете за телефонами: +380442060111, +380442060176.
 
#10
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ КОМПАНІЇ "ЛІКО-ХОЛДІНГ"!


Інформуємо Вас, що відділ продажу ЖК Ліко-Град і ЖК Венеція переїхав в інший офіс.

Відділ продажу ЖК Ліко-Град і ЖК Венеція переїхав в інший офіс, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Академіка Вільямса, 19/14, секція Г.

Номери телефонів менеджерів та інші контакти не змінилися: 044 206-01-11.

Завітайте до нас в гості!

Ми щиро раді зустрічі та співпраці!З повагою, компанія "Ліко-Холдінг"
 
#11
14 ЖОВТНЯ ОСВЯЧЕНО НОВИЙ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК «ЛІКО-СВІТ» В ЖК ВЕНЕЦІЯ

У середу, 14 жовтня, на честь свята Покрови, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій разом із духовенством Спасо-Преображенського собору і президентом компанії «Ліко-Холдінг» Ігорем Лисовим освячено новий дитячий навчальний заклад «Ліко-Світ»

Як зазначив президент компанії «Ліко-Холдінг» Ігор Лисов, на початку цього року у зв’язку з відсутністю вільних місць у дитячому садку «Ліко-Світ» (по вул. Вільямса, 9/15) мешканці столичних житлових масивів «Ліко-Град» і «Венеція» звернулися до президента компанії із проханням побудувати ще один дитячий садочок, який би задовольнив потреби мешканців і створив для маленьких лікоградівців комфортні умови для навчання.

Відтепер батьки забудуть про «черги» та зможуть водити дітей до сучасного, комфортного та збудованого за європейськими технологіями дитячого садочка «Ліко-Світ», загальна площа якого складає понад 4000 кв.м. на 200 місць.

Дошкільний навчальний заклад раннього інтелектуального розвитку дитини «Ліко-Світ» - сучасний і комфортний. Якісна дошкільна освіта та виховання, розвивальне предметно-ігрове середовище, якісна матеріально-технічна база; ранній розвиток дитини, повноцінне харчування, медичне обслуговування, психологічний супровід, підготовка до школи та багато іншого – все це сьогодні пропонують для вашої дитини в дитячому садку «Ліко-Світ».

«Становлення дитини в руках батьків: вiд першого кроку - до першої книги, вiд вибору школи - до життєвого успiху. Якщо батьки мрiють бачити свою дитину розвиненою, розумною та щасливою – ласкаво просимо до дитячого садочку «Ліко-Світ», - додала Валентина Субот, директор дитячого садочка «Ліко-Світ».
 
#12
у столичному житловому масиві «Венеція» відкрито дошкільний навчальний заклад «Ліко-Світ» (вул. Конєва, 12-а) на 200 місць за участю Міністра освіти і науки України Сергія Квіта та президента компанії «Ліко-Холдінг» Ігоря Лисова.

У вітальному слові Міністр підкреслив важливість створення додаткових місць у дошкільних навчальних закладах, в даному випадку - за рахунок розвитку приватних дитячих садків. «Неймовірно вражений новим дитячим закладом та умовами, в яких навчатимуться та виховуватимуться маленькі кияни», - зазначив Сергій Квіт під час зустрічі з батьками дошкільнят.
Відтепер батьки забудуть про «черги» та зможуть водити дітей до сучасного, комфортного та збудованого за європейськими технологіями дитячого садочка «Ліко-Світ», загальна площа якого складає понад 4000 кв.м. на 200 місць.
«Вітаю всіх присутніх гостей, батьків, їх діточок з відкриттям нового дошкільного навчального закладу «Ліко-Світ». В цей складний час, коли країна бореться за свою незалежність, ми повинні всі з вами об'єднатися заради нашого майбутнього. А майбутнє полягає, перш за все, в якісному вихованні наших дітей. Щиро дякую всьому колективу компанії «Ліко-Холдінг» за новий освітній шедевр – «Ліко-Світ», - зазначив президент компанії «Ліко-Холдінг» Ігор Лисов. - Переконаний, в новому садочку будуть виховуватися найталановитіші діти, які завжди будуть вражати і надихати своєю творчістю, а досягатимуть успіхів завдяки своїй наполегливій праці та плідній роботі педагогічного колективу, який володіє високим професіоналізмом. Бажаю всім здоров'я, миру та Божого благословення!», - додав Ігор Володимирович.
Дошкільний навчальний заклад раннього інтелектуального розвитку дитини «Ліко-Світ» - сучасний і комфортний. Якісна дошкільна освіта та виховання, розвивальне предметно-ігрове середовище, якісна матеріально-технічна база; ранній розвиток дитини, повноцінне харчування, медичне обслуговування, психологічний супровід, підготовка до школи та багато іншого – все це сьогодні пропонують для вашої дитини в дитячому садку «Ліко-Світ».
«Становлення дитини в руках батьків: вiд першого кроку - до першої книги, вiд вибору школи - до життєвого успiху. Якщо батьки мрiють бачити свою дитину розвиненою, розумною та щасливою – ласкаво просимо до дитячого садочку «Ліко-Світ», - додала Валентина Субот, директор дитячого садочка «Ліко-Світ».
Відзначимо, 14 жовтня на честь свята Покрови дитячий садочок "Ліко-Світ" був освячений Предстоятелем Української Православної Церкви Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм разом із духовенством Спасо-Преображенського собору.

Ліко-Холдінг - це 25 років лідерства, інновацій, стабільності та комфорту.
Ми є лідерами серед забудовників у Києві та в країні, здатних по-справжньому реалізувати масові програми комплексної забудови, створення комфортних умов проживання на території.
Наша команда повністю веде проект будівництва від початку і до його завершення, що є одним із шляхів до успіху компанії "Ліко-Холдінг": від землеустрою, проектування та будівництва, до маркетингу, продажу і після - створення умов для комфортного проживання на території житлових масивів "Ліко-Град" і "Венеція". Більше, ніж просто житлові будинки, - ми будуємо стиль життя.
Наші проекти ретельно продумані з великою перспективою на майбутнє: Спасо-Преображенський собор із дзвіницею, Єлизаветинський парк, Центр Спорту "Ліко", дитячі садочки "Ліко-Світ", "Ліко-Школа", медичний центр "Ліко-Мед", театр "Особистості", дитячі та спортивні майданчики, бібліотеки, супермаркети та торгові центри, кафе і ресторани, - ми створюємо комфорт для вашого життя. І неперевершений досвід нашої команди означає, що більш амбітні нові проекти та розробки здатні об'єднати жителів, які прекрасно гармоніюють з місцем їх проживання.
25 років колективного досвіду - ми будуємо виключно високоякісні об'єкти з великою увагою до деталей.

Приєднуйтесь до компанії "Ліко-Холдінг"!
 

Eva_1991

Познавший Дзен новостроек
#14
Хотела бы по-подробнее узнать о данном ЖК. Есть актуальная информация, а то уже давно ничего не обновлялось???
 

Sheriff

Познавший Дзен новостроек
#15
новость от жилого комплекса "Лико-Град" от 22.04.2016

Шановні клієнти компанії “Ліко-Холдінг”!

Повідомляємо вам графік роботи компанії “Ліко-Нерухомість” під час травневих свят: вихідні дні – 2, 3 та 9 травня; робочі дні – 30 квітня, 4-7 травня (за звичайним графіком).
 

Sheriff

Познавший Дзен новостроек
#16
Хотела бы по-подробнее узнать о данном ЖК. Есть актуальная информация, а то уже давно ничего не обновлялось???
Насколько нам известно то дом уже достроен и информация не обновляется на сайте застройщика и на страничке проекта.
 

Nelli

Новостройки Украины
#17
Новости Жилого комплекс "Лико-Град" 07.12.2016

Компанія «Ліко-Холдінг» рада повідомити про старт Програми лояльності LIKO FRIENDS для нових клієнтів, які придбали квартиру в житлових комплексах Ліко-Град і Венеція з 07 листопада 2016 року до 07 листопада 2017 року.
Програма лояльності LIKO FRIENDS надає кожному новому власнику житла знижки на послуги:
-10% додаткової знижки до Sport Life (акція діє з 01.11.2016 до 01.11.2017 за умови придбання будь-якої дорослої річної клубної картки у фітнес-клубі «Спорт Лайф» Теремки, окрім карток зі спеціальними пропозиціями, а саме з бонусними місяцями або авансовим внеском);
-10% постійної знижки у ресторанах BRUGGE та O’ZERO (м. Київ, вул. Конєва, 8);
-10% постійної знижки у медичному центрі «Ліко-Мед» (м. Київ, вул. Вільямса, 19/14, секція Е);
ексклюзивне право на пріоритет при зарахуванні до освітніх закладів «Ліко-Школа» і «Ліко-Світ»
 

Nelli

Новостройки Украины
#18
Новости Жилого комплекса "Лико-Град" от 20.01.2017

Враховуючи звернення від мешканців ЖК Ліко-Град і Венеція щодо будівництва середньої загальноосвітньої школи, компанія «Ліко-Холдінг» інформує вас про початок будівництва загальноосвітнього навчального закладу по вулиці Мейтуса в ЖК Ліко-Град, згідно з планом забудови території в межах вулиць Мейтуса, Вільямса, Ломоносова, Конєва.До вашої уваги паспорт будівництва об’єкту.


unnamed-1-700x511.jpg
 
Сверху