Жилой комплекс "Scandia", г. Бровары, ул. Луценко

Хід будівництва на 2020.09.09! На фото: робота над фасадом будинку D4, розрівнюємо територію навколо будинку D4 для облаштування прибудинкової території, перший поверх однієї із секцій будинку D7, розширення насосно-фільтрувальної станції для потреб мешканців усього проекту ЖК Scandia. Вже повним ходом йде робота і у середині будинку D4. І цими фотографіями ми поділимося з Вами наступним разом. ЖК Scandia знаходиться на межі міста та лісу на площі понад 80 га. Від м.Лісова - 10 хв. Завітайте до нас!
 

Вложения

Хід будівництва ЖК Scandia 2020.09.15.
Як завжди, робота кипить, будівельники рук не покладають та від графіку не відстають.
Будинок Д4: активно ведуться роботи на фасаді та на даху, майже закінчено фасад 1-ї секції, йдуть роботи по території та вже завозиться тротуарна плитка. Будинок Д7: споруджуємо 7-й поверх, розвантажуємо чергову партію керамоблоку, залите перекриття підвалу останньої секції. Будинок Д8: закінчуємо 7-й, та скоро почнемо зводити останній, 8-й поверх будинку.
Нагадуємо! ЖК Scandia знаходиться на межі міста та лісу на площі понад 80 га. Від м.Лісова - 10 хв. Адреса: м. Бровари, вул. Анатолія Луценка. Завітайте до нас!
 

Вложения

Хід будівництва на 03.10.2020.
Будівництво Скандії йде повним ходом. Від графіку не відстаємо.
Будинок D4: у першій секції прокладаються комунікації, прокладено частину дощової каналізації, біля будинку кладеться тротуарна плитка.
Будинок D8: майже завершено будівництво останнього 8-го поверху.
Будинок D7: зводиться 2-й поверх.
Нагадуємо, що ЖК Scandia знаходиться на межі міста та лісу на площі понад 80 га. Від станції метро Лісова - 10 хв. Телефон відділу продажу: (067) 103-50-13. Адреса: м. Бровари, вул. Анатолія Луценка. Завітайте до нас!
 

Вложения

Доброго дня! Цікавлюся цим комплексом, потенційний інвестор. Підкажіть, будь-ласка, посилання на форум жителів ЖК Скандія - у вільному доступі не можу знайти жодного відгуку( Дуже б хотілося почути відгуки людей, які вже заселилися і живуть тут. Дякую за допомогу!
 
Актуальний хід будівництва ЖК Scandia️.
Від графіку не відстаємо. Будинок D4: активно проводяться фасадні роботи, та кладеться тротуарна плитка, у першій секції вже виконано стяжку. Будинок D8: розпочато скління вікон. Будинок D7: зводиться вже 3-й поверх. Нагадуємо, що ЖК Scandia знаходиться на межі міста та лісу на площі понад 80 га. Від станції метро Лісова - 10 хв.
 

Вложения

Хід будівництва ЖК Scandia на 21.10.2020!
Будинок D4: фасадні роботи продовжуються без зупинок, кладеться тротуарна плитка, вже у другій секції виконано стяжку, прокладено комунікації, першу секцію покривають скатною покрівлею. Будинок D8: скління вікон продовжується, завершується будівництво другого рівня квартир типу Scandia, піднімаються матеріали для облаштування даху. Будинок D7: почали зводи 4-й поверх. Нагадуємо, що ЖК Scandia знаходиться на межі міста та лісу на площі понад 80 га. Від станції метро Лісова - 10 хв. Адреса: м. Бровари, вул. Анатолія Луценка. Завітайте до нас!
 

Вложения

Эль

Новенький
Доброго дня! Цікавлюся цим комплексом, потенційний інвестор. Підкажіть, будь-ласка, посилання на форум жителів ЖК Скандія - у вільному доступі не можу знайти жодного відгуку( Дуже б хотілося почути відгуки людей, які вже заселилися і живуть тут. Дякую за допомогу!
не уверена, что здесь можно давать ссылки - напишите в личку - могу попробовать дать ссылку на чат в телеграмме, я когда-то добавила, тоже было интересно почитать реальные мнения и отзывы.
 
Здравствуйте.
Фоточки прикольные. Темпы строительства впечатляют. Если сдадут зимой третий дом, вообще респект.
Но, вопрос к тем, кто там побывал. Расскажите, как там все обстоит? Можно ли поторговаться с застройщиком если оплата сразу? Есть ли подводные камни? Пробовал обзвонить через олх, так там всего 3 квартиры продаются и перекупы за них хотят нереально много. По телефону, у застройщика процентов на 20-30 дешевле. Это место такое перспективное, перекупы жадничают или там "медом намазано"?
 
Хід будівництва ЖК Scandia на 11 грудня 2020 року.
Будинок D3: встановлено баштовий кран, йде підготовка до залиття перекриття.
Будинок D4: фасадні роботи майже завершено, роботи з облаштування прибудинкової території на фінальній стадії, дах готовий, двері до квартир та технічних приміщень встановлено, встановлюється автоматичне освітлення у під’їздах, встановлюються обрамлення порталів ліфтових шахт, стіни пофарбовані, плитка для підлоги укладена... будинок на фінальній стадії будівництва.
Будинок D7: розпочато будівництво 7-го поверху.
Будинок D8: повністю завершено етап скління, розпочато роботу по облаштуванню прибудинкової території, розпочали штукатурити усередині будинку.
Нагадуємо, що ЖК Scandia знаходиться на межі міста та лісу на площі понад 80 га. Завітайте до нас!
 

Вложения

Доброго дня.
Не дивлячись на скандинавську погоду, будівництво будинку D4 добігає кінця.
З фасадів залишилось зняти останні ліси.
Облаштування прибудинкової території завершиться за кілька днів.
Фарбуються вуличні перила.
У газовій котельні змонтовано обладнання та залишається усього кілька метрів монтажу трьохствольної труби.
Повністю проведено освітлення будинку.
Встановлюються розподільчі шафи.
Встановлено обрамлення на портали ліфтової шахти (ліфти змонтовані ще раніше).
Дах будинку готовій на 95%.
 

Вложения

Здравствуйте.
Фоточки прикольные. Темпы строительства впечатляют. Если сдадут зимой третий дом, вообще респект.
Но, вопрос к тем, кто там побывал. Расскажите, как там все обстоит? Можно ли поторговаться с застройщиком если оплата сразу? Есть ли подводные камни? Пробовал обзвонить через олх, так там всего 3 квартиры продаются и перекупы за них хотят нереально много. По телефону, у застройщика процентов на 20-30 дешевле. Это место такое перспективное, перекупы жадничают или там "медом намазано"?
может, прекупы уже вложились в ремонт (какой-никакой)? или продают в уже сданном доме, а застройщик - в строящемся? от тех, кто будучи недовольным качеством подумывали перепродавать - рассчитывали хотя бы выручить вложенное, а не "навариться", поскольку репутация у жк на тот момент была так себе мягко говоря.
 
может, прекупы уже вложились в ремонт (какой-никакой)? или продают в уже сданном доме, а застройщик - в строящемся? от тех, кто будучи недовольным качеством подумывали перепродавать - рассчитывали хотя бы выручить вложенное, а не "навариться", поскольку репутация у жк на тот момент была так себе мягко говоря.
Каким качеством? Стены должны быть покрыты сусальным золотом? Просто люди не понимают разницу между 120 тыс грн за м2 в ЖК «Linden Luxury Residences» и 15 тыс под Киевом. За те деньги что в Скандии стоит большая 3-шка в Linden можно разве что темный чуланчик купить без окон. Может такие люди к нам из параллельной вселенной попали?
Я лично понимаю где живу. И веду себя соответственно. Если я покупаю 5-летний фольц, то толку от него требовать чтобы он стал новеньким феррари?
Как по мне, Скандия - идеальное сочетание локации и цены. А то что некоторые хотят за рубь услуг на 100... то от лукавого - пусть идут в Линден.
Ни один из местных у которых я хотел купить не предложил мне цену ниже чем в Киеве. Думаете они хотели продавать? Если бы хотели уехать то продали бы. А так только треп и потраченное время. Т.ч. медем в скандии таки намазоно. Никто не съезжает.
И, тем не менее, купил у застройщика по хорошей цене. Т.ч. привет соседи д4.
 
Каким качеством? Стены должны быть покрыты сусальным золотом? Просто люди не понимают разницу между 120 тыс грн за м2 в ЖК «Linden Luxury Residences» и 15 тыс под Киевом. За те деньги что в Скандии стоит большая 3-шка в Linden можно разве что темный чуланчик купить без окон. Может такие люди к нам из параллельной вселенной попали?
Я лично понимаю где живу. И веду себя соответственно. Если я покупаю 5-летний фольц, то толку от него требовать чтобы он стал новеньким феррари?
Как по мне, Скандия - идеальное сочетание локации и цены. А то что некоторые хотят за рубь услуг на 100... то от лукавого - пусть идут в Линден.
Ни один из местных у которых я хотел купить не предложил мне цену ниже чем в Киеве. Думаете они хотели продавать? Если бы хотели уехать то продали бы. А так только треп и потраченное время. Т.ч. медем в скандии таки намазоно. Никто не съезжает.
И, тем не менее, купил у застройщика по хорошей цене. Т.ч. привет соседи д4.
Из того, что можно насобирать по форумам жильцов - претензии там как раз не к отсутствию сусального золота. Но вам, видимо, повезло, если кроме этой у вас других проблем нет. Вас можно поздравить. Другие собственники жилья в этом жк то ли менее везучи, то ли более требовательны.
 
Из того, что можно насобирать по форумам жильцов - претензии там как раз не к отсутствию сусального золота. Но вам, видимо, повезло, если кроме этой у вас других проблем нет. Вас можно поздравить. Другие собственники жилья в этом жк то ли менее везучи, то ли более требовательны.
Я не думаю, что мне уж сильно повезло. Повезло - это если бы мне кто-то купил. А так, я купил за свои деньги в Скандии. Потому что я не хочу жить в центре Броваров, т.к. не связываю свою жизнь с работой в Броварах. Я не хочу, чтобы мой ребенок учился в центральных школах в третью смену. Я не фантазирую на тему "А вдруг..." школы опустеют, или пробки в Броварах рассосуться. Я реалист. Поэтому и купил квартиру в этой локации по доступной лично мне цене. И, если я покупаю автомобиль за 10 тыс, то толку от него требовать чтобы он ездил и выглядел как за 100 тыс. Это могут делать только люди с бурной детской фантазией. Не идите за ними.
Конечно я читал все эти отзывы. Я три месяца искал где купить. По факту могу просто подытожить...
Мой сосед выставил мусор за дверь! Кто виноват? Конечно застройщик!
Я купил квартиру за 13 тыс, а хотел за 30 тыс! Кто виноват? Застройщик!
Мэрия Броваров не выполняет свои обязанности... Кто виноват? Застройщик Скандии!
У меня до сих пор нет машины! Кого винить? Застройщика!
Ну не могу я комментировать детские хотелки. Подрастут, пойдут на работу, может повзрослеют. :)
 
Хід будівництва ЖК Scandia на 5 лютого 2021 року.
У будинку D7 у 2-х секціях будуємо вже 8-й (останній) поверх. У будинку D3 закінчуємо будувати 1-й поверх, налагоджуємо перекриття між першим та другим поверхом. Започаткували будівництво нового будинку - D6.
Нагадуємо, що ЖК Scandia знаходиться на межі міста та лісу на площі понад 80 га. Завітайте до нас!
 

Вложения

Я не думаю, что мне уж сильно повезло. Повезло - это если бы мне кто-то купил. А так, я купил за свои деньги в Скандии. Потому что я не хочу жить в центре Броваров, т.к. не связываю свою жизнь с работой в Броварах. Я не хочу, чтобы мой ребенок учился в центральных школах в третью смену. Я не фантазирую на тему "А вдруг..." школы опустеют, или пробки в Броварах рассосуться. Я реалист. Поэтому и купил квартиру в этой локации по доступной лично мне цене. И, если я покупаю автомобиль за 10 тыс, то толку от него требовать чтобы он ездил и выглядел как за 100 тыс. Это могут делать только люди с бурной детской фантазией. Не идите за ними.
Конечно я читал все эти отзывы. Я три месяца искал где купить. По факту могу просто подытожить...
Мой сосед выставил мусор за дверь! Кто виноват? Конечно застройщик!
Я купил квартиру за 13 тыс, а хотел за 30 тыс! Кто виноват? Застройщик!
Мэрия Броваров не выполняет свои обязанности... Кто виноват? Застройщик Скандии!
У меня до сих пор нет машины! Кого винить? Застройщика!
Ну не могу я комментировать детские хотелки. Подрастут, пойдут на работу, может повзрослеют. :)
Ну это хорошо, конечно, что вы понимаете, что от квартиры за 13 тысяч особо и требовать нечего. Стены с крышей есть, свет свет, вода течет из крана - и то хорошо.
 
Я не думаю, что мне уж сильно повезло. Повезло - это если бы мне кто-то купил. А так, я купил за свои деньги в Скандии. Потому что я не хочу жить в центре Броваров, т.к. не связываю свою жизнь с работой в Броварах. Я не хочу, чтобы мой ребенок учился в центральных школах в третью смену. Я не фантазирую на тему "А вдруг..." школы опустеют, или пробки в Броварах рассосуться. Я реалист. Поэтому и купил квартиру в этой локации по доступной лично мне цене. И, если я покупаю автомобиль за 10 тыс, то толку от него требовать чтобы он ездил и выглядел как за 100 тыс. Это могут делать только люди с бурной детской фантазией. Не идите за ними.
Конечно я читал все эти отзывы. Я три месяца искал где купить. По факту могу просто подытожить...
Мой сосед выставил мусор за дверь! Кто виноват? Конечно застройщик!
Я купил квартиру за 13 тыс, а хотел за 30 тыс! Кто виноват? Застройщик!
Мэрия Броваров не выполняет свои обязанности... Кто виноват? Застройщик Скандии!
У меня до сих пор нет машины! Кого винить? Застройщика!
Ну не могу я комментировать детские хотелки. Подрастут, пойдут на работу, может повзрослеют. :)
Хорошо, когда наши представления о прекрасном совпадают с реальностью. Плохо, когда они сначала были внушены обещаниями, а потом растаяли. Но если вас все устраивает - это же просто прекрасно. Приятно быть пессимистом: ты или прав, или приятно удивлен :)
 
Доброго дня.
Вашій увазі фотозвіт будинку D4.
Будинок готовий, та знаходиться на стадії отримання сертифікату відповідності.
 

Вложения

Сверху