Строительная компания "UKRAINE BUILDING CAPITAL"

Ваше мнение о строительной компании "UKRAINE BUILDING CAPITAL"?

 • Можно доверять

  Голосов: 0 0.0%
 • Не стоит доверять

  Голосов: 0 0.0%
 • Нейтральное

  Голосов: 1 100.0%
 • Надежный застройщик

  Голосов: 0 0.0%
 • Ужасный застройщик

  Голосов: 0 0.0%

 • Всего проголосовало
  1

Sheriff

Познавший Дзен новостроек
#1
logo (2).png

::: Сайт застройщика


UKRAINE BUILDING CAPITAL
Будівельна компанія «UKRAINE BUILDING CAPITAL» - це ваш надійний партнер та мудрий порадник у сфері комплексного рішення багатьох питань, пов’язаних з проектуванням, інженерними роботами, будівництвом та інвестування у дану галузь. Компанія успішно працює на ринку України з 2004 року. За цей час нами було спроектовано та збудовано близько 300 000 квадратних метрів нерухомості різного ступеню складності.

Головний потенціал компанії «UBC» сконцентрований у людях – співробітниках, партнерах та клієнтах. Завдяки позитивному багаторічному досвіду та постійному русі вперед ми спроможні максимально задовольнити будь-які побажання клієнта, спираючись на високу кваліфікацію персоналу та індивідуальний підхід у вирішенні будь-якого питання. І, найголовніше у сфері будівництва, - все це якісно, надійно та вчасно.

Наша мета – бути лідером будівельної галузі, тому ми довіряємо лише сучасному обладнанню та перевіреним технологіям. Компанія «UBC» утримує потужний парк будівельної та спеціалізованої техніки та власну виробничо-будівну базу. Завдяки цьому ми здатні забезпечити повне дотримання встановлених графіків робіт. Ексклюзивним партнером та генеральним підрядником нашої компанії є «Хмельницькінбуд».

Співпраця з нами гарантує вам прозорість будь-яких операцій з компанією, оскільки наш позитивний імідж – основне підґрунтя для розбудови надійних партнерських відносин. Професіоналізм та відповідальність, перевірені часом, дають нам змогу зводити як практичні, ергономічні та функціональні споруди, так і збагачувати архітектуру міст елегантними та естетичними будівлями.


Будівельна компанія «UBC» вже успішно реалізувала 14 проектів: від проектування до здачі об'єкту Державній комісії та повним оформленням документів для передачі об'єкта у власність замовника. Для нас немає неможливих завдань. Ви мрієте – ми проектуємо і будуємо ваші мрії.
 

bonita

Новенький
#2
Будьте обережними - шахраї!!!!!!! В Рівному ця горе компанія UBC із Хмельницького вже 3 роки не може здати жодного підїзду. Вже обурені пайовики виходять на мітинги, так як гроші заплачені за квартири ще в 2015 році. а в результаті люди БЕЗ ГРОШЕЙ та БЕЗ КВАРТИР!!!!!!!!!!!!!
мітинг
7-big.jpg
 
Сверху