ЖК Уютный квартал, с. Софиевская Борщаговка, ул. Счастливая, 45, Шевченко, 57

Ваше мнение о Новостройке?

 • Отлично

  Голосов: 2 28.6%
 • Хорошо

  Голосов: 1 14.3%
 • Нормально

  Голосов: 3 42.9%
 • Плохо

  Голосов: 0 0.0%
 • Отвратительно

  Голосов: 1 14.3%

 • Всего проголосовало
  7
#61
Друзі, раді поділитися з вами одразу двома хорошими новинами. По-перше, вся наша комунікація в соц. мережах, а згодом і на сайті, переходить на українську мову! По-друге - тут необхідно невелике інтро...

Ми уважно стежимо за всіма питаннями, які хвилюють мешканців. Завжди намагаємося реагувати і покращувати життя в кварталі. Ми знаємо, що сьогодні одна з найболючіших тем – це питання наявності дитячого садка. Тому друга новина присвячена цьому питанню. Скажемо одразу, що цього року садка не буде. Але він буде наступного, і почне свою роботу з осені 2020 року. А новина в тому, що ми побудували приміщення для садка і це:

- окрема 4-поверхова будівля площею в 1400 м2

- територія, що охороняється з 4-ма дитячими майданчиками 6*5 м

- садок на 160 місць

- відвідування садка – з понеділка по п'ятницю, 1-й поверх і цоколь – гуртки вихідного дня

- планується 8 груп, одна з яких – ясельна

У проекті вже є керуюча компанія з 20-річним досвідом роботи в організації дитячого садка, усіма необхідними ліцензіями та фаховим персоналом. Ми намагаємося прискорити цей процес, але попереду ще багато роботи, пов'язаної з правильною організацією роботи садка.

Ми хочемо зробити найзатишніший садок для дітей, а це вимагає ретельної підготовки. Скоро в ЖК Уютний Квартал з'явиться ще один привід для гордості!

Square 2_ 1080 x 1080 px-укр.jpg
 
Сверху