Жилой комплекс "Британский квартал"

Ваше мнение о Новостройке?

 • Отлично

  Голосов: 0 0.0%
 • Хорошо

  Голосов: 0 0.0%
 • Нормально

  Голосов: 0 0.0%
 • Плохо

  Голосов: 1 50.0%
 • Отвратительно

  Голосов: 1 50.0%

 • Всего проголосовало
  2

Nelli

Новостройки Украины
#41
Ход строительства Жилого Комплекса

12.07.2017
Станом на початок липня 2017 року в будинку «Ліверпуль» (1-ша черга) вже йде монтаж покрівлі та проводиться підготовка до влаштування пожежного захисту металоконструкцій. На даній стадії будівництва будівельники зосереджені на виконанні внутрішніх робіт. У будинках «Кембридж» та «Оксфорд» (1-ша черга) йдуть роботи з влаштування монолітного поясу для зведення мансардного поверху.

Будується й 2-га черга «Нової Англії». На заводі Royal House вже виготовлені стінові модулі ТМ Royal House 5-ти поверхів будинку «Брістоль» й завершується виробництво 6-го поверху. Безпосередньо на будівельному майданчику готовий фундамент будинку та на 2/3 виконано влаштування бетонних підлог по ростверкам.
 

Nelli

Новостройки Украины
#42
Новости Жилого Комплекса

19.07.2017
Група компаній Royal House і Банк «Глобус» пропонують скористатися вигідними умовами на придбання квартир в «Новій Англії» у кредит. Згідно з умовами строк кредиту на омріяне житло в «Новій Англії» складає до 20-ти років з можливістю дострокового погашення без додаткових виплат і комісій.

Основні переваги програми кредитування від Royal House і Банку «Глобус»:


 • фіксація вартості квадратного метра квартири у гривні на весь строк кредитування;
 • фіксована відсоткова ставка;
 • сума першого внеску – від 30%;
 • строк кредиту до 20 років.

Завдяки вигідним кредитним умовам вже кілька сімей стали резидентами «Нової Англії». Для більшої зручності майбутніх мешканців, забудовник пропонує дизайнерський ремонт, який виконують професійні дизайнери та кваліфіковані будівельники. Крім того, Royal House надає унікальну послугу на ринку нерухомості – ремонт у кредит. Для цього досить звернутися до відділу продажів «Нової Англії», отримати підтвердження від банку та у період здачі будинку в експлуатацію отримати ключі від своєї квартири вже з виконаними ремонтними роботами, й одразу ж заселятися.

Нагадаємо, що придбати квартиру в «Новій Англії» можна також у розстрочку від забудовника строком на 1 рік і першим внеском від 0%.
 

Nelli

Новостройки Украины
#43
Ход строительства Жилого Комплекса

20.07.2017
У будинку «Ліверпуль», що в першій черзі будівництва, продовжуються роботи з облаштування покрівлі та пожежозахисту металоконструкцій покрівлі, уже ведуться роботи зі встановлення фальш фронтонів останнього, мансардного, поверху, а також проводиться монтаж декоративних елементів по торцях і фасадній частині. У будинку йде влаштування водопостачання і каналізації 11-го поверху та монтаж вентиляційних блоків мансардного поверху. Встановлюється внутрішнє електропостачання 6-го і 7-го поверху, а також електропостачання для освітлення фасадної частини будівлі. Проводяться роботи з облаштування цементно-піщаної стяжки 6-го поверху.

У будинку «Кембридж» йдуть підготовчі роботи для прокладки зовнішніх інженерних мереж, а також електропостачання під освітлення фасадної частини будівлі. Продовжуються роботи з влаштування вентиляційних блоків останніх поверхів, йде установка стін і перегородок із 2-го по 8-й поверх. Проводиться монтаж фальш фронтонів 13-го поверху. Також будівельники працюють над утепленням і гідроізоляцією швів і стиків фасадної частини будинку.

В «Оксфорді» влаштовується монолітний пояс на 13-му поверсі та проводяться підготовчі роботи для зведення стін 14-го мансардного поверху. Йде монтаж міжкімнатних та міжквартирних стін і перегородок 8-го і 9-го поверху, продовжується утеплення балконів і проводиться гідроізоляція та утеплення швів і стиків. Ззовні будинку йде монтаж декорів, уже зараз можна побачити, як змінюється вхідна група, поступово розкриваючи усю красу будівлі. Ведуться підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж по фасадній частині будівлі для прокладки електропостачання під зовнішнє освітлення.

У другій черзі будівництва продовжуються роботи з влаштування бетонних підлог по ростверках будинку «Брістоль».
 

Nelli

Новостройки Украины
#44
Ход строительства Жилого Комплекса

03.08.2017
У «Ліверпулі» вже виконані роботи з установки металоконструкції покрівлі та завершено влаштування пожежозахисту металоконструкцій. Ведуться роботи з влаштування водопостачання і каналізації з 3-го до 7-го поверх 2-го під’їзду. Йде монтаж вентиляційних блоків мансардного поверху будинку і внутрішнього електропостачання з 9-го до 11-го поверху. Також проводиться влаштування цементно-піщаної стяжки підлог 9-го і 10-го поверху в 1-му під’їзді. Ведуться підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж фасадної частини будівлі й продовжуються роботи з влаштування декоративних елементів на фальш фронтонах балконів.

У «Кембриджі» йде влаштування фальш фронтонів 13-го поверху, монтаж збірного перекриття над поверхом та опалубки під монолітне перекриття над 14-м поверхом. Вже розпочато влаштування вентиляційних блоків 15-го поверху, а також стін та перегородок з 2-го до 8-го поверху. У будинку продовжуються роботи з утеплення та гідроізоляції швів і стиків з тильної частини будинку та йде монтаж декорів. Більше того, проводяться підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж фасаду будівлі та електропостачання під освітлення.

В «Оксфорді» завершені роботи з влаштування гідроізоляції та утеплення фасадних швів і стиків. Наразі проводиться монтаж стін та фальш фронтонів мансардного поверху. Вже йдуть роботи з укладки зовнішніх мереж, а саме каналізації, окрім того, будівельники проводять електропостачання під освітлення фасадної частини будівлі. Не вщухають роботи і з монтажу декорів на фальш фронтонах балконів.

У будинку «Брістоль», що у другій черзі будівництва завершується влаштування бетонних підлог по ростверкам. На заводі Royal House вже виготовлені стінові модулі для 7-го поверху. В будинку «Бірмінгем», що також у другій черзі будівництва «Нової Англії», завершено роботи з випробовування паль та на 40% виконані роботи з влаштування котловану.
 

Nelli

Новостройки Украины
#45
Ход строительства Жилого Комплекса

17.08.2017

У будинку «Ліверпуль» проводиться монтаж профнастилу покрівлі. Будівельники вже приступили до влаштування вентблоків у 2-му під’їзді та прокладання внутрішнього електропостачання у під’їзді з 2-го до 6-го поверху. Крім того, проводиться заливка підлог цементно-піщаною стяжкою з 2-го до 4-го поверху (2-й під’їзд). Продовжуються роботи з прокладання електричних мереж під освітлення фасадної частини та йде підготовка для проведення зовнішніх інженерних мереж фасаду будівлі.


У будинку «Кембридж» продовжується утеплення та гідроізоляція швів стиків по тильній частині будинку. Йде влаштування стін і перегородок з 4-го до 9-го поверху. Вже забетоновані колони мансардного поверху, наразі проводяться роботи з влаштування монолітного перекриття над 14-м поверхом та установлюються стіни останнього поверху. Як і по першому будинку йдуть роботи з прокладання електропостачання під освітлення фасадної частини будинку.

В «Оксфорді» будівельники поступово переходять від одної частини будинку до іншої для влаштування стін мансардного поверху. Вже зводиться монолітний пояс під покрівлю та триває влаштування фальш фронтонів мансардного поверху. По усім будинкам першої черги ведуться роботи з прокладання електропостачання під освітлення фасаду.

Для будинків першої черги «Нової Англії» вже закуплені та доставлені на будівельний майданчик газові котельні. Починаючи з наступного тижня на будмайданчику працюватимуть ліфтери, які розпочнуть монтаж ліфтових направляючих.

У другій черзі будівництва завершуються роботи з заливки останньої треті бетонних підлог по ростверкам будинку «Брістоль». Наразі на заводі Royal House, який знаходиться у Київські області виготовляються стінові модулі для 8-ми поверхів будинку.
 

Nelli

Новостройки Украины
#46
Ход строительства Жилого Комплекса

31.08.2017
В будинку «Ліверпуль» продовжується монтаж профнастилу покрівлі, а також влаштування водопостачання й каналізації та внутрішнього електропостачання у другому під’їзді з 3-го до 7-го поверху. У цьому ж під’їзді йде установка вентблоків. Будівельники проводять роботи з влаштування зовнішніх мереж каналізації та вже приступили до монтажу дощової каналізації. Ведуться підготовчі роботи для монтажу вентиляторів підпору повітря, які застосовуються в загальнообмінній вентиляційній системі, а також призначені для використання в системах протипожежного захисту. Тривають фасадні роботи – йде фарбування декору та влаштування фасадного освітлення.

У будинку «Кембрідж» завершено монтаж збірного перекриття над 15-м поверхом та йде підготовка до влаштування стін котельні, яка вже доставлена на будівельний майданчик. Наразі зводяться стіни 15-го поверху та встановлюються вентиляційні блоки над покрівлею. Розпочато роботи з влаштування зовнішніх мереж каналізації та дощової каналізації. Продовжуються роботи з установки фальш фронтонів, на даний момент будівельники працюють на 13-му поверсі. Йде монтаж декорів по фасаду будівлі та проводиться електропостачання під освітлення фасадної частини.

У будинку «Оксфорд» йде влаштування стін мансардного поверху, а в іншій частині будівлі вже приступили до монтажу монолітного поясу під покрівлю. На даній стадії будівництва проводиться мурування вентиляційних каналів і влаштування фальш фронтонів мансардного поверху. Будівельники працюють над влаштуванням зовнішніх мереж каналізації та проводять монтаж дощової каналізації. Також проводжується прокладання електропостачання під освітлення фасадної частини.

Продовжуються роботи з будівництва розподільчої трансформаторної підстанції, наразі йдуть роботи з гідроізоляції покрівлі.

У другій черзі будівництва по будинку «Брістоль» проводиться влаштування монолітних стін. Вже підготовлені склади під стінові модулі, перші поставки яких із заводу Royal House заплановано на п’ятницю, 1 вересня. Станом на 30 серпня на заводі вже виготовлено стінових модулів для 8-ми поверхів будинку «Брістоль». А в будинку «Бірмінгем» заплановані роботи з влаштування ростверків.
 

Nelli

Новостройки Украины
#47
Ход строительства Жилого Комплекса

14.09.2017
У будинку «Ліверпуль» уже ведуться роботи з утеплення покрівлі. З 8-го до 14-го поверху 2-го під’їзду йде монтаж системи водопостачання й каналізації, а також внутрішнього електропостачання. Тривають роботи з влаштування цементно-піщаної стяжки підлог із 5-го до 8-го поверху, що у 2-му під’їзді та проводяться підготовчі роботи з прокладання зовнішніх інженерних мереж фасадної частині будівлі. Продовжуються роботи над фасадом будинку, наразі йде монтаж декоративних елементів на фальш фронтонах, балконах і мансардному поверсі. Крім того, будівельники приступили до установки світильників, які незабаром освітлюватимуть фасад будівлі.

У будинку «Кембрідж» проводяться роботи над приміщенням дахової газової котельної, яка постачатиме газ на три будинка 1-ї черги. Продовжується влаштування стін і перегородок, зараз будівельники працюють з 10-го до 14-го поверху. Уже йде прокладання зовнішніх мереж електропостачання до розподільчої трансформаторної підстанції. Ведуться роботи з влаштування внутрішнього електропостачання, наразі працюють з 1-го до 4-го поверху. Продовжується монтаж декорів фасаду будинку та зовнішнього освітлення.

В «Оксфорді» вже частково працюють над монтажем металоконструкцій покрівлі. Також продовжується влаштування стін мансардного поверху та монолітного поясу під покрівлю. Йде влаштування зовнішніх та внутрішніх каналізаційних мереж. Так само, як і в попередніх будинках цієї ж черги, тривають роботи з декорування фасаду будівлі: проводиться влаштування фальш фронтонів 13-го поверху з тильної сторони будинку та йде прокладання електропостачання під освітлення фасаду.
 

Nelli

Новостройки Украины
#48
Новости Жилого Комплекса

13.10.2017
13 жовтня 2017 року відбулася V Всеукраїнська будівельна премія IBuild, засновником якої є Конфедерація будівельників України. Премія є дуже важливою подією року в сфері нерухомості та проходить за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України й Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Жилой Комплекс «Нова Англія» отримав перемогу в категорії «Енергоефективне житло року», адже будинки у комплексі зводяться із запатентованих стінових модулів ТМ Royal House з енергоефективною системою утеплення.

Варто зазначити, що перемога у премії IBuild для команди забудовника Royal House стала важливою подією, адже все більшу актуальність наразі в Україні й у Києві набувають питання енергоефективності житла. І забудовник Royal House– став один із перших в країні, хто будує дійсно енергоефективні житлові будинки.

Постійно удосконалюючи свою технологію, отримавши Міжнародний сертифікат відповідності стандарту ISO 9001, зараз на завершальній стадії процедура сертифікації стінових модулів ТМ Royal House згідно з міжнародними стандартами для поставки модулів в країни східної та західної Європи.
 

Nelli

Новостройки Украины
#49
Новости Жилого Комплекса

23.10.2017
21 жовтня у День яблука в Києві було встановлено рекорд України з найдовшої яблучної шкірки – довжина якої сягнула 10 метрів 82 сантиметри.

Головний подарунок власнику рекорду – півквартири у ЖК «Нова Англія».

І рекордсменкою стала Марія Банк, яка тепер є власницею половини квартири у «Новій Англії». Довжина шкірки з яблука, яку вона представила суддям становить 10 метрів і 82 сантиметри: «Ми із сестрою цілу ніч вирізали шкірки з яблук, перевели 5 кілограмів яблук», - шуткує Марія, «до речі яблуко яке перемогло – з батьківського саду, що у Чернівецькій області. Ми дуже вірили у перемогу, але коли назвали моє ім’я – це стало для мене великою несподіванкою. Я дуже вдячна «Новій Англії» за таку можливість та неймовірно цінний подарунок», – ділиться Марія.

Почесне друге місце посіла сестра Марії, Олена Мартинюк, довжина її яблучної шкірки становить 10 метрів 78 сантиметрів. Та й Олена не залишилася без подарунка – вона проведе цілий релакс-день у Wellness центрі від Equides club. Третє місце посів Бутим Артем, з результатом 10 метрів 34 сантиметри, який у подарунок отримав сертифікат на проходження майстер-класу з гольфу в сімейному кінно-спортивному клубі Equides club. Варто зазначити, що найкоротша шкірка виявилась довжиною в 1 метр, що є досить достойним результатом.
 

Nelli

Новостройки Украины
#50
Ход строительства Жилого Комплекса

03.11.2017
У «Новій Англії» завершено влаштування паль будинку «Бірмінгем» (2 черга)
У будинку «Ліверпуль» (1 черга) тривають роботи з влаштування водопостачання й каналізації, будівельники вже працюють на 14-му поверсі 2-го під’їзду. На тій самій ділянці працюють електрики, які проводять внутрішнє електропостачання. Продовжується монтаж квартирних дверей, йде облицювання підлог у лоджіях кахлем. На завершальній стадії утеплення холодних переходів у першому під’їзді будівлі.

У «Кембріджі» продовжується монтаж декору на фасаді будівлі, йде мурування перегородок 12-го поверху й ведуться роботи з установки системи димовидалення на останньому поверсі. Триває влаштування металоконструкцій покрівлі.
На цьому тижні будівельники приступили до монтажу фонтану, який красуватиметься навпроти будинку «Кембридж». Тривають роботи й з благоустрою території – наразі йде укладка тротуарної плитки та продовжується монтаж кованих воріт вхідної групи першої черги.

В будинку «Оксфорд» тривають роботи з підключення електропостачання під освітлення фасадної частини, і зовсім скоро будинок засяє теплим та затишним світлом, як «Ліверпуль» та «Кембридж». Також тривають роботи з монтажу металоконструкцій покрівлі та мурування перегородок.

У другій черзі будівництва ЖК «Нова Англія» встановлено перші модулі у будинку «Брістоль» та тривають роботи з армування стін підвалу. А в будинку «Бірмінгем» будівельники завершили влаштування пальового поля.


 

Nelli

Новостройки Украины
#51
Ход строительства Жилого Комплекса

17.11.2017
У будинку «Ліверпуль» триває утеплення холодних переходів та ведуться роботи з благоустрою території, яка прилягає до першої черги будівництва. Всередині будівлі працюють над прокладанням внутрішнього електропостачання та влаштуванням водопостачання і каналізації на 14-му поверсі 2-го під’їзду. Продовжується утеплення вентиляційних каналів та облицювання підлог лоджій.

Наразі триває укладання тротуарної плитки біля трьох будинків «Лівепуль», «Кембрідж» та «Оксфорд», а також тротуарної єко-плитки під гостьовий паркінг, також будівельники приступили до влаштування фундаментів під вуличні ліхтарі.

У будинку «Кембрідж» на 90% виконані роботи з монтажу металоконструкцій покрівлі, на даній стадії паралельно триває влаштування покрівлі. Працюють наразі й над утепленням вхідної групи будівлі та завершується мурування перегородок технічних приміщень. Йде влаштування водопостачання та каналізації й триває монтаж декорів по фасаду.

У будинку «Оксфорд» також тривають роботи з монтажу металоконструкцій покрівлі та влаштовується монолітний пояс під покрівлю. Йде мурування перегородок 10-го поверху, а також прокладання електропостачання під освітлення фасаду будинку.

У другій черзі будівництва «Нової Англії» зводиться два будинки. У «Брістолі» триває монтаж стінових модулів Royal House першого поверху та йде бетонування стін підвалу. Будівельники проводять підготовчі роботи для проведення гідроізоляції фундаменту. У будинку «Бірмінгем» завершуються роботи з армування ростверку.
 

Nelli

Новостройки Украины
#52
Акция Жилого Комплекса

22.11.2017
Придбайте квартиру в «Новій Англії» й отримайте шанс стати власником сучасного електромобіля

Ми у «Новій Англії» піклуємося про комфорт і безпеку своїх мешканців й розуміємо, наскільки важливим для життя є заряд новими силами та емоціями. Саме тому запрошуємо взяти участь у неймовірні акції від Royal House!

Придбайте квартиру в «Новій Англії» у період від 20 листопада 2017 року до 28 лютого 2018 року – та беріть участь в розіграші СУЧАСНОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ!

Розіграш головного подарунка та вручення ключів відбудеться 1 березня 2018 року в перший день весни, коли розпочинають вирувати справжні почуття та емоції. Тож, скористайтеся шансом отримати екологічний, новенький сучасний і модний електромобіль.
 

Nelli

Новостройки Украины
#53
Ход строительства Жилого Комплекса

24.11.2017
У будинку «Ліверпуль» вже завершено монтаж квартирних дверей та відбувається установка дверей на холодних переходах, паралельно триває їхнє утеплення. На завершальній стадії влаштування фасаду, а саме декорування колон. Тривають роботи з влаштування цементно-піщаних стяжок підлог, облицюванню підлог лоджій, влаштування водопостачання та каналізації підвалу, а також внутрішнього електропостачання підвалу.

У будинку «Кембрідж» завершено монтаж металоконструкцій покрівлі. Встановлюються фасадні декори та триває влаштування водопостачання і каналізації. Працюють будівельники й над благоустроєм: вже встановлено фонтан навпроти будинку та продовжується укладка тротуарної плитки й екоплитки.

В «Оксфорді» завершено влаштування монолітного поясу під покрівлю і монтаж металоконструкцій покрівлі. Тривають роботи з влаштування водопостачання та каналізації, а також мурування перегородок, продовжується й декорування фасаду будівлі.

Стосовно другої черги будівництва – у будинку «Брістоль» завершено монтаж стінових модулів Royal House першого поверху першої секції, триває бетонування стін підвалу та проводиться гідроізоляція фундаменту. У будинку «Бірмінгем» завершується армування ростверку.
 

Nelli

Новостройки Украины
#54
Новости Жилого Комплекса

30.11.2017
Другу чергу Жилого Комплекса «Нова Англія» гарантовано державним Укргазбанком, як надійний об’єкт для інвестування

Починаючи з грудня 2017 року майбутні резиденти другої черги будівництва міста в місті «Нова Англія» зможуть придбати квартиру в комплексі не лише на умовах розстрочки від забудовника, а й у кредит від державного «Укргазбанку».

Фахівці «Укргазбанку» провели ретельну перевірку фінансового–господарської діяльності забудовника Royal House та визнали другу чергу ЖК «Нова Англія» – надійним об’єктом для інвестування.

Відтепер придбати квартиру в другій черзі міста в місті «Нова Англія» можна у кредит від «Укргазбанку» строком до 20 років із пільговою ставкою – 12% річних у гривні на перші 5 років та 18,9% у гривні – у подальші роки.

Нагадаємо, що улітку 2017 року першу чергу «Нової Англії» було акредитовано Укргазбанком з максимальним строком – до 20 років.
 

Nelli

Новостройки Украины
#55
Ход строительства Жилого Комплекса

01.12.2017
У будинку «Ліверпуль». Будівельники приступили до монтажу накриття вентиляційних каналів на даху будинку. Продовжується установка дверей на холодних переходах, паралельно йде утеплення холодних переходів, щоб не втрачалося тепло у квартирах і самій будівлі. Тривають роботи з декорування фасаду.

У будинку «Кембрідж» працюють над влаштуванням та гідроізоляцією покрівлі. Йде монтаж фасадних декорів та утеплення МОПів (місця загального користування). Приступили будівельники й до монтажу теплотраси. Крім того, не вщухають роботи з влаштування водопостачання та каналізації, а також з благоустрою території першої черги «Нової Англії».

В «Оксфорді» завершено влаштування монолітного поясу під покрівлю, наступним кроком буде перекриття покрівлі. Паралельно продовжується влаштування водопостачання й каналізації та проводяться фасадні роботи.

Зводиться й друга черга міста в місті «Нова Англія». У будинку «Брістоль» проводиться бетонування стін підвалу також йдуть роботи з гідроізоляція фундаменту будівлі. Приступили будівельники й до монтажу плит перекриття першого поверху першої секції. На заводі Royal House вже виготовлені панелі шахти ліфта для 8 поверхів та сходові марші для 2-х поверхів.

В будинку «Бірмінгем» згідно з технічними вимогами, триває армування
 

Nelli

Новостройки Украины
#56
Ход строительства Жилого Комплекса

08.12.2017
У будинку «Ліверпуль» вже приступили до гідроізоляції терас та проводяться роботи з влаштування цементно-піщаної стяжки на холодних переходах. Паралельно йде утеплення холодних переходів та триває монтаж дверей. Працюють будівельники й з фасадом будинку, а саме над декоруванням колон.

У «Кембріджі» продовжуються роботи з гідроізоляції покрівлі, також триває монтаж декорів фасаду будівлі та прокладання електропостачання під зовнішнє освітлення. Паралельно йдуть роботи над приміщенням під газову котельню, наразі проводиться влаштування покрівлі та стяжка підлоги. Розпочали будівельники утеплення холодних переходів на поверхах та влаштовують стояки електропостачання.

У будинку «Оксфорд» йде облаштування покрівлі з профнастилу, триває мурування перегородок та влаштування водопостачання і каналізації. Продовжуються фасадні роботи, будівельники працюють над декоруванням колон.

У другій черзі будівництва «Нової Англії» у будинку «Брістоль» триває монтаж плит перекриття першого поверху першої секції будівлі. Продовжується гідроізоляція фундаменту та бетонування стін підвалу. На заводі Royal House вже виготовлено стінових модулів з енергоефективною системою утеплення для 11 поверхів будівлі.
 

Nelli

Новостройки Украины
#57
Ход строительства Жилого Комплекса

15.12.2017
У будинку «Ліверпуль» йде влаштування внутрішнього електропостачання підвалу й продовжується монтаж ліфтового обладнання. Триває облицювання підлог лоджій, утеплення холодних переходів та монтаж дверей, крім того, ми вже приступили до гідроізоляції санвузлів.

У будинку «Кембрідж» ми вже завершили влаштування покрівлі газової котельні й вже приступили до її утеплення, крім того на завершальній стадії мурування перегородок. Продовжується установка гідроізоляції покрівлі будинку, утеплюються місця загального користування будинку та тривають роботи з благоустрою та озеленення території.

У будинку «Оксфорд» завершено влаштування монолітного поясу під покрівлю та продовжується установка покрівлі з профнастилу. Прокладається водопостачання та каналізація, вже встановлюються радіатори у квартирах та на поверхах. Тривають роботи з прокладання електропостачання під освітлення фасаду.

У другій черзі будівництва міста в місті «Нова Англія» ми вже встановлюємо стінові модулі Royal House другого поверху першої секції будинку «Брістоль». Крім того, проводиться гідроізоляція фундаменту, йде армування та бетонування стін підвалу другої секції. У будинку «Бірмінгем» на 75% виконано бетонування ростверку.
 

Nelli

Новостройки Украины
#58
Ход строительства Жилого Комплекса

21.12.2017
У будинку «Ліверпуль» станом на 21 грудня 2017 року ми завершуємо утеплення холодних переходів усередині будинку та встановлюємо двері. Будівельники вже приступили до гідроізоляції санвузлів.

Продовжуються роботи з благоустрою території, вже висаджені перші ялинки, які створюють святковий різдвяний настрій. Загалом, згідно з планом озеленення території першої черги у комплексі будуть красуватися 12 прекрасних ялинок.

У будинку «Кембрідж» триває гідроізоляція покрівлі. Минулого тижня ми завершили влаштування покрівлі газової котельні та вже приступили до влаштування цементно-піщаних стяжок підлоги котельні. Продовжують будівельники утеплювати місця загального користування, крім того, тривають роботи з прокладання електропостачання під освітлення фасадної частини будівлі.

У будинку «Оксфорд» ми утеплюємо покрівлю. Також продовжуємо влаштування водопостачання та каналізації, монтуємо радіатори у квартирах. Працюємо й над муруванням перегородок у будинку та прокладаємо електропостачання під освітлення фасадної частини.

Не дивлячись на сніжну погоду ми проводимо роботи й по другій черзі будівництва «Нової Англії». Наразі йде монтаж стінових модулів третього поверху першої секції будинку «Брістоль», паралельно здійснюємо гідроізоляцію фундаменту. Будівельники працюють над армуванням стін підвалу та влаштовують монолітне перекриття підвалу у другій секції.

У будинку «Бірмінгем» приступили до зворотної засипки ростверку першої секції, паралельно триває армування ростверку інших секцій будівлі.
 

Nelli

Новостройки Украины
#59
Новости Жилого Комплекса

10.01.2018
За результатами народного онлайн голосування Премії REALT GOLDEN KEY 2017, Місто в місті «Нова Англія» визнано переможцем в номінації «Краща архітектура». І це не дивно, адже «Нова Англія» – це справжнє англійське містечко, яке розташувалося в найзеленішому куточку столиці. Вишукані будинки в стилі англійської неокласики створюють особливий настрій та затишну атмосферу й помітно вирізняють комплекс з-поміж інших будов Києва.
Розвинена внутрішня інфраструктура надає комплексу повноти та завершеності, адже усе найнеобхідніше для комфортного проживання жителів знаходиться «під рукою»: закрита територія, зелені сквери й тенісний корт, спортивні майданчики та місця для вигулу домашніх улюбленців, дитячий садок та молодша школа, гостьовий та підземний паркінг із електрозарядками для електрокарів тощо.
Народна премія REALT GOLDEN KEY 2017 ініційована та проводиться порталом realt.ua. Переможці визначаються шляхом незалежного народного онлайн голосування.
 

Nelli

Новостройки Украины
#60
Ход строительства Жилого Комплекса

12.01.2018
У першій черзі «Нової Англії» вже встановлено газові котли дахової котельні.У світі існує багато народів і культур, та англійців ви точно не сплутаєте ні з ким! Так само, як і «Нову Англію», яка будується і розростається в Голосіївському районі столиці. Адже наразі завершується будівництво першої черги та активно зводяться два будинки другої черги житлового комплексу.У будинку «Ліверпуль» (1 черга) завершені роботи з монтажу дверей на холодних переходах у першому під’їзді та на 40% виконані роботи у другому під’їзді. Вже закінчена установка ліфтового обладнання, а саме кронштейнів та направляючих. Проводиться монтаж огороджень покрівлі, тривають роботи з влаштування внутрішнього електропостачання підвалу та гідроізоляції санвузлів. Йде влаштування фасаду, а саме монтаж вертикальних та горизонтальних декорів, також встановлюються огорожі балконів зі сторони двору.У будинку «Кембрідж» (1 черга) вже встановлені газові котли дахової котельні, які забезпечуватимуть теплом три будинки першої черги «Нової Англії». Також проводяться монтажні роботи фасадних декорів, а саме йде влаштування рустів, завершується встановлення огорож балконів зі сторони двору, роботи виконані на 80%. З 6-го до 8-го поверху йде влаштування цементно-піщаних стяжок підлог. Ще минулого тижня будівельники розпочали укладку газопроводу, наразі проводяться підготовчі роботи для монтажу вертикального газопроводу котельні.


Працюють над монтажем огороджень балконів і в будинку «Оксфорд» (також 1 черга), наразі роботи виконані на 70%. Йде мурування перегородок, будівельники працюють на 12-му поверсі. На 8-му поверсі йде влаштування водопостачання та каналізації, також тривають роботи з утеплення покрівлі.У будинку «Брістоль», що у другій черзі будівництва міста в місті «Нова Англія», зведено 5 поверхів стінових модулів Royal House у першій секції будівлі. Вже йде монтаж баштового крану для проведення висотних робіт. Тривають роботи з гідроізоляції фундаменту та армуванню стін підвалу двох секцій будівлі.
 
Сверху