Жилой комплекс "Британский квартал"

Ваше мнение о Новостройке?

 • Отлично

  Голосов: 0 0.0%
 • Хорошо

  Голосов: 0 0.0%
 • Нормально

  Голосов: 0 0.0%
 • Плохо

  Голосов: 1 50.0%
 • Отвратительно

  Голосов: 1 50.0%

 • Всего проголосовало
  2

Nelli

Новостройки Украины
#61
Ход строительства Жилого Комплекса

19.01.2018
У будинку «Ліверпуль» вже йдуть підготовчі роботи до монтажу кабіни ліфтів. Продовжуються роботи з благоустрою території, укладається тротуарна плитка вздовж території трьох будинків першої черги комплексу. Тривають фасадні роботи, а саме проводиться ґрунтовка та зовнішня обробка фасаду.


У «Кембріджі» на кінцевій стадії влаштування водопостачання та каналізації, наразі роботи завершені з 2-го до 12-го поверху. На 90% виконано монтаж огородження балконів зі сторони двору, утеплюють будівельники місця загального користування всередині будинку та працюють над фасадом будинку, наразі йде влаштування рустів, роботи виконані на 60%. Тривають підготовчі роботи для прокладки газопроводу вздовж будинку «Ліверпуль».

В «Оксфорді» з 2-го до 12-го поверху завершено влаштування водопостачання та каналізації. Триває мурування перегородок на 12-му поверсі. Йде монтаж огороджень балконів та продовжується утеплення покрівлі.


У «Брістолі», що у другій черзі будівництва «Нової Англії», зведено 5 поверхів стінових модулів першої секції будинку. Продовжується гідроізоляція фундаменту, також тривають роботи з армування стін підвалу інших секцій будинку.
У будинку «Бірмінгем», також друга черга, завершено армування ростверку, наразі йде зворотна засипка ростверку, роботи виконані на 40%. 

Nelli

Новостройки Украины
#62
Ход строительства Жилого Комплекса

26.01.2018
У будинку «Ліверпуль» ми продовжуємо влаштування фасаду, наразі ми утеплюємо мансардний поверх будівлі та проводимо монтаж зовнішнього декору. Працюємо також над установкою огородження покрівлі.

У «Кембріджі» ми вже закінчили влаштування водопостачання і каналізації та вже працюємо над укладкою газопроводу вздовж будинку «Ліверпуль». На завершальній стадії монтаж огородження балконів, роботи виконані на 90%.У будинку «Оксфорд» також завершено влаштування водопостачання і каналізації, наразі продовжується мурування перегородок, роботи тривають на 5-му, 6-му та 12-му поверхах. Встановлюються й огородження балконів, роботи на даній ділянці виконані на 70%.


У другій черзі будівництва «Нової Англії» будівельні роботи проводяться у другій секції будинку «Брістоль». На 50% виконані роботи з гідроізоляції фундаменту, також завершується армування стін підвалу.

У будинку «Бірмінгем» тривають роботи зі зворотної засипки ростверку.
 

Nelli

Новостройки Украины
#63
Ход строительства Жилого Комплекса

02.02.2018
У будинку «Ліверпуль» ліфтери встановлюють опори під ліфтові двигуни. Розпочинаються роботи із внутрішнього оздоблення МЗК будівлі (місця загального користування). Триває гідроізоляція санвузлів та монтаж огородження покрівлі. Також продовжується підготовка до прокладки газопроводу вздовж будинку.

У будинку «Кембрідж» йде підготовка до встановлення обладнання газової дахової котельні. Продовжується утеплення місць загального користування, також утеплюється 14-й та 15-й поверх будинку, де розташовані дворівневі квартири.

В «Оксфорді» йде влаштування цементно-піщаних стяжок підлог. Триває монтаж декорів по фасаду, а саме нанесення декоративного покриття рустів. Вже на завершальній стадії монтаж огородження балконів.

Будується друга черга міста в місті «Нова Англія». Наразі в будинку «Брістоль» вже йде монтаж стінових модулів Royal House першого поверху другої секції будівлі. На 50% виконано роботи з гідроізоляції фундаменту. Вже завершено армування стін підвалу останньої секції.
 

Леля

Новенький
#64
Всем привет!
Если кто надумает сделать натяжные потолки, рекомендую отличных ребят, которые делают все быстро и качественно. 098 658 18 50
 

Nelli

Новостройки Украины
#65
Новости Жилого Комплекса

09.02.2018
Група компаній «Royal House» отримала сертифікат відповідності стінового модуля ТМ «Royal House» нормам і стандартам ЄС!
Група компаній «Royal House» продовжує лідирувати серед українських компаній в сфері відповідності високим європейським стандартам якості та безпеки продукції!
Сьогодні ми хочемо поділиться з вами нашим новим досягненням – завод «Royal Engineering», що входить до складу групи компаній «Royal House» пройшов наглядовий аудит нотифікованим органом ZUS Notified Body 1020, отримавши сертифікат відповідності нашої продукції – стінового модуля ТМ «Royal House» – гармонізованим європейським стандартам EN 14992:2007+А1:2012. Група компаній «Royal House» – перша українська компанія, яка сертифікувала виробництво несучих залізобетонних конструкцій (модулів) відповідно до норм і стандартів ЄС.
20180209124151.jpg
 

Nelli

Новостройки Украины
#66
Ход строительства Жилого Комплекса

16.02.2018
У «Ліверпулі» вже приступили до монтажу сходових поручнів, продовжуються роботи з оздоблення МЗК будівлі, а саме йде влаштування гіпсокартону та укладання плитки на підлогах коридорів. Тривають роботи з влаштування опор під ліфтові двигуни та гідроізоляції санвузлів. На 80% завершено влаштування фасаду.

У будинку «Кембрідж» продовжується влаштування водопостачання та каналізації, на даному етапі йдуть роботи у підвальній частині будинку. Тривають роботи з утеплення приміщення газової котельні, паралельно будівельники готуються до встановлення обладнання котельні. Утепляються МЗК всередині будівлі, а також 14-й та 15-й поверх.

У будинку «Оксфорд» на 13-му та, останньому, 14-му поверсі йде влаштування водопостачання й каналізації. Продовжується монтаж декорів по фасаду та влаштування цементно-піщаної стяжки підлоги.

У другій черзі будівництва «Нової Англії» у будинку «Брістоль» повністю завершені роботи з бетонування стін підвалу та на 70% завершено гідроізоляцію фундаменту. На даний момент йде монтаж стінових модулів другого поверху в другій секції будівлі, крім того, будівельники приступили до мурування перегородок у 1-ій та 2-ій секції. У «Бірмінгемі» на 80% завершено роботи зі зворотної засипки ростверку.
 

Nelli

Новостройки Украины
#67
Ход строительства Жилого Комплекса

23.02.2018
У будинку «Ліверпуль» продовжуються роботи з монтажу ліфтового обладнання, а саме триває влаштування опор під ліфтові двигуни. У другому під’їзді ведуться роботи з установки сходових поручнів. В місцях загального користування проводяться будівельно-оздоблювальні роботи, наразі йде влаштування вогнетривкого гіпсокартону. Триває укладання плитки на підлогах коридорів з 4-го до 5-го, та з 11-го до 12-го.

У будинку «Кембрідж» завершено монтаж пожежної сигналізації та розпочато встановлення обладнання газової котельні на даху будинку. Продовжуються роботи з установки направляючих для ліфтів, влаштування водопостачання й каналізації в підвальній частині будівлі, а також квартирних дверей. Тривають й зовнішні роботи а саме, йде монтаж декорів по фасаду.

У будинку «Оксфорд» продовжується монтаж металочерепиці покрівлі, також працюють будівельники над утепленням МЗК (місць загального користування). Тривають роботи з влаштування цементно-піщаної стяжки підлог, наразі роботи проводяться на 6-му та 7-му поверсі. Як і в будинку «Кембрідж» йде монтаж декору на фасаді будинку та прокладання електропостачання під освітлення фасадної частини.

У другій черзі «Нової Англії» зводяться нові поверхи будинку «Брістоль», наразі завершено монтаж стінових модулів 4-го поверху в другій секції будівлі, йде мурування перегородок 3-го поверху першої та другої секції. У будинку «Бірмінгем» йде армування стін підвалу другої та третьої секції будинку.
 

Nelli

Новостройки Украины
#68
Ход строительства Жилого Комплекса

02.03.2018
У будинку «Ліверпуль», що у першій черзі будівництва продовжуються ремонтно-оздоблювальні роботи МЗК, нещодавно будівельники приступили до влаштування декоративної клінкерної плитки – роботи виконані на 25%, паралельно триває монтаж вогнетривкого гіпсокартону та укладення кахелю на підлогах поверхів, дані роботи виконані на 90%.

Працюють будівельники над монтажем блискавкозахисту, роботи у цьому напрямку виконано на 60%. Завершено оздоблювальні роботи в технічних приміщеннях ІТП та електрощитових, що розміщені в підвальній частині будівлі, станом на 2 березня дані приміщення здано в будівельну готовність.

На даному етапі будівництва будинку спеціальною комісією йде перевірка готовності об’єктів нерухомості для їх передачі інвесторам.

У будинку «Кембрідж» спеціалісти працюють над підключенням газової котельні до внутрішніх інженерних мереж. Будівельники приступили до виконання ремонтно-оздоблювальних робіт технічних приміщень ІТП та електрощитових. Ведуться підготовчі роботи для влаштування вхідних груп будинку.

Як і в будинку «Ліверпуль» спеціальна комісія проводить перевірку на готовність об’єктів нерухомості для їх передачі інвесторам.

У будинку «Оксфорд» проводяться роботи над утепленням МЗК та сходових клітин, продовжується укладання металочерепиці на даху будинку. Приступили будівельники до підготовки під оздоблення технічних приміщень ІТП та електрощитових у підвальній частині будівлі. Ліфтери працюють над влаштуванням приямків ліфтових шахт.

У другій черзі будівництва «Нової Англії» у будинку «Брістоль» завершено монтаж п’яти поверхів стінових модулів Royal House у другій секції будівлі. Продовжується мурування перегородок 3-го поверху першої та другої секції, триває гідроізоляція фундаменту. На заводі Royal House вже виготовлені стінові модулі для 11 поверхів будинку.

У будинку «Бірмінгем» йде армування стін підвалу другої та третьої секції будівлі, а також розпочато роботи з бетонування стін підвалу. Зведення будинку йде й на заводі Royal House, адже тут вже приступили до виготовлення стінових модулів, і станом на 2 березня в процесі виробництва знаходиться вже 2-й поверх будівлі.
 
Сверху